Wednesday, September 28, 2022

Monthly Archives: August 2011

10.septembril valitakse 40ne tĂĽdruku seast “Elite Model Look World” modellikonkursil osaleja

Laupäeval 10.septembril avaneb ühel kaunil Eesti neiul erakordne võimalus osaleda Elite Model Look World modellikonkursil Hiinas. See õnnelik neiu valitakse välja Elite Model Look Estonia finaalcastingul Solaris Keskuses.

Air Balticu juht Bertolt Flick keeldub kohta loovutamast poliitiku määratud asendajale

Air Balticu juht, kelle lahkumist soovib nüüd ka Läti peaminister, sõnas, et ei hoia oma kohast kümne küünega kinni, kuid ei nõustu ka poliitikute määratava asendajaga. “Lennufirma juhatus peab koosnema professionaalidest. Air Baltic on endiselt elus ja jätkab tegutsemist. Lennufirma kasvas, kuna selles töötasid professionaalid ja mitte poliitikute määratud inimesed,” kommenteeris Flick, kirjutab Leta.

Erkki Raasuke: Raha ei ole maailmast lõppenud

Swedbanki Grupi lahkuv finantsjuht Erkki Raasuke möönab, et suurtel pankadel napib tähelepanu väikeste riikide  probleemidele, võlakriisi lahenduseks peab pankur aga tasakaalu laenukoormuse ja majanduskasvu vahel.

Majandusprofessor Urmas Varblane: Eesti on väga palju saavutanud

Tartu Ülikooli majandusprofessori Urmas Varblase hinnangul on eestlased viimase 20 aasta jooksul väga palju saavutanud ning tulevad tänu oma visadusele toime ka tulevikus, mil maailmas domineerib Hiina.

Eesti Panga presidendi kandidaadid selguvad nädala pärast

Eesti Pank avalikustab keskpanga presidendiks kandideerivate isikute nimed praeguse plaani järgi tõenäoliselt järgmise nädala kolmapäeval või neljapäeval, vahendab BNS.
NordenBladet
NordenBladet.com NordenBladet.ee OHMYGOSSIP.FI OHMYGOSSIP.SE

OHMYGOSSIP -sites
OHMYGOSSIP.COM OHMYGOSSIP.EE OHMYGOSSIP.FI OHMYGOSSIP.SE OHMYGOSSIP.DE