Reklaam:

Helen Randmets Ohmygossip.ee’le: Bränd ei ole minu puhul oluline

Ansambliga Nexus tuntuks saanud lauljatar, kahe lapse ema ja ärinaine Helen Randmäe, kes kannab nüüd mehe perekonnanime Randmets, räägib Ohmygossip.ee’le, milliste aksessuaaridega ta armastab oma isikupära rõhutada, milliste brändide riideid ta eelistab ning kus võib teda kõige tõenäolisemalt shoppamas näha.

Read More

Staarid, kes võitlevad haigustega

Ka staarid, nagu me kõik, kannatavad kõige tavalisemate haiguste käes. Hänt BILD avalikustab mõned neist.

Read More

Roheliste toiduainete söömine tõstab eluiga

Inimestel, kes söövad rohkesti puu- ja köögivilju on suur tõenäosus elada mitu aastat kauem kui neil, kes taimset toitu väldivad. See, et puu- ja köögiviljade söömine on kasulik, teatakse juba ammu, kuid värske uuring andis sellele ka teaduslikult usaldusväärse põhja,

Read More

Ring FM saatejuht Karl Kivastik Ohmygossip.ee’le: Kohtingumängus klapitame sobivad partnerid

“Kõigil kuulajail on võimalik ankeet täita, ennast ja otsitavat kirjeldada, pilt kaasa panna ja ära saata. Pärast seda klapitame sobivaid partnereid ja korraldame vastavalt osaleja asukohale ja soovile mõnusa romantilise õhtusöögi. Lahe mõte ja seiklus kindlasti!” tutvustab Karl Kivastik Ring

Read More

Ring FM saatejuht Siim Taba Ohmygossip.ee’le: Suvel meeldib reisida mööda ilusat Maarjamaad

“Tegelen päris palju muusikaga. Lisaks raadiole ja DJ ametile meeldib veel suvisel ajal reisida mööda ilusat Maarjamaad. Samuti olen valmis hea seltskonna saatel proovima alati midagi uut ja huvitavat,” räägib Ring FM saatejuht Siim Taba Ohmygossip.ee’le.

Read More

Prints Harry tüdruksõber Cressida Bonas kerib oma hinda kõrgemale

Prints Harry tüdruksõber Cressida Bonas teab juba, kuidas ennast siniverelise silmis maksma panna ning näitab üles “külma suhtumist” printsiga abiellumise suhtes.

Read More

Lewis Hamilton’i ja Nicole Scherzinger’i kokku-lahku suhe lõppes kihlusega

Briti vormelistaar Lewis Hamilton ja Pussycat Doll’i lauljanna ning saate “X-Factor” staar Nicole Scherzinger ei saa teineteiseta. Pikalt suhtes olnud paar, kes on mitmeid kordi ka kokku-lahku kolinud kihlusid, vahendab Ohmygossip.com.

Read More

Põhjamaade poeetiline nimetus – Põhjala

NordenBladet – Poeetiline nimetus Põhjala hõlmab tegelikult viite Põhjamaa riiki – Soomet, Rootsit, Norrat, Taanit ja Islandit. Igal meist on kindlasti oma suhe Põhjalaga – on see siis vahetu kontakt selle piirkonna looduse ja inimestega või ka lihtsalt loetu ning

Read More

Mari Metsallik: Karulauk kaitseb negatiivsuse eest ja ei lase tumedatel energiatel meisse tungida

Paljud juba teavad, et karulauk on mulle üks südamelähedasemaid taimi. Nüüd on ta nina mulla alt juba välja pistnud ja kasvab kiiresti. Soovitan väga väga tarvitada teda toiduks, eriti sobilik on ta praegusesse paastuaega. Karulauk on üks parimaid organismipuhastajaid, aitab

Read More

Eda-Liis Kann Ohmygossip.ee’le: Proua Evelin Ilves oli äärmiselt kaunis! Just presidendi vääriline.

“Ma pole põhimõtteline öko-inime, et alati osta kõike taaskasutusest. Aga pean tunnistama, et kui leian odavalt midagi ägedat, teeb see minu tuju heaks. Suure raha eest oskavad kõik endale ilusaid riideid osta aga katsu sa leida odavalt midagi jalustrabavat. See

Read More

Tom Ford: Oscari-gala punasel vaibal pole ajutise poega mingit pistmist Video!

Tom Fordi on niisamagi hea kuulata, aga kui ta vestleb Jimmy Kimmeliga, on see ekstra naljakas. Ja muidugi ka informatiivne. Laupäeval käis Ford telesaates Jimmy Kimmel Live ja rääkis kõigest alates Jay-Z’st kuni Oscari kleitideni, vahendab Mood.

Read More

Charlotte Rampling lõi käed NARSiga

68-aastane näitlejanna Charlotte Rampling laenab oma lõvipilgu kosmeetikakompaniile NARS Cosmetics, vahendab Mood.

Read More

Sharon ja Kelly Osbourne lõid MACiga käed

Sharon ja Kelly Osbourne teevad kosmeetikakollektsiooni MACile, vahendab Mood.

Read More

Pharrell Williams teeb Uniqlo’le kollektsiooni

Uniqlo on löönud käed Pharrell Williamsi ja tema loomingulise kollektiiviga I Am Other. Kollektsioon koosneb meeste ja naiste T-särkidest ja nokamütsidest ning saabub müügile aprilli keskel, vahendab Mood.

Read More

Jessica Lange’ist sai Marc Jacobsi nägu

64aastane Jessica Lange on Marc Jacobsi uue kosmeetikasarja muusa, vahendab Mood.

Read More

Karl Lagerfeld tegi kollektsiooni brittidele

Karl Lagerfeld on oma Londoni poe avamise puhul disaininud kollektsiooni spetsiaalselt brittidele. Pood avab Regent Streetil uksed 13. märtsil.

Read More

Eesti Muusika Päevad 2014

OHMYGOSSIP — 2014. aastal 35. tegevusaastat tähistavate Eesti Muusika Päevade (EMP) keskmes on sümfoonilised suurvormid.

Read More

Estonia kontserdisaal: Eri Klas juhatab Gustav Mahler. Sümfoonia nr 9

Gustav Mahler. Sümfoonia nr 9Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent ERI KLAS Üheksas on Gustav Mahleri viimane lõpetatud sümfoonia, loodud pärast grandioosset vokaalsümfoonilist VIII ehk “Sümfooniat tuhandele” ning “Laulu maast”. Juhatab Eri Klas, kes on Mahleri Üheksandat nimetanud üheks oma lemmiksümfooniaks. Klas on

Read More

Aiandus- ja sisustusmess Helsingis 2014

OHMYGOSSIP — Kevadaed on Soome suurim ja juba üheteistkümnendat korda üle-aastase rütmiga korraldatav aiandusmess. Messi külastavad nii erialaspetsialistid kui ka harrastusaednikud või lihtsalt lillesõbrad.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service