Reklaam:

Modellisaate jätkusaadet hakkab juhtima Electra

Topeltrõõm! Modellisaade hakkab ilmuma kahes jaos! Kui 20.35 alanud saade Kanal2s lõpeb, võtab Kanal 11 kl 21.35 näitamise üle ja viib vaatajad tõsielusarja tagatuppa, kirjutab ajakiri Nädal.

Read More

Dancing on Ice Sam Nixon flashes pants, bruises on ‘This Morning’

OHMYGOSSIP — Sam Nixon stripped off to his pants on This Morning to reveal his Dancing on Ice injuries earlier today. The TV presenter, of Sam & Mark fame, dropped his trousers to expose his pants and a collection of

Read More

Dancing on Ice: Jorgie Porter and Jennifer Ellison join tour

OHMYGOSSIP — Hollyoaks actress Jorgie Porter and Jennifer Ellison have been added to the Dancing on Ice tour lineup. Porter, who is the current favourite to win this year’s Dancing on Ice, will partner Matt Evers on the UK jaunt.

Read More

Andrei Sõritsa Gossip.ee’le: Mulle meeldib töötada, mulle meeldib elada, aga surra tahan enne minu lapsi

Kuulus naistearst ning mitmete erakliinikute omanik Andrei Sõritsa räägib Gossip.ee’le kuidas temast arst sai, kuidas toimub kunstlik viljastamine, mismoodi valitakse spermadoonoreid ja palju muud huvitavat!

Read More

“Seksi ja linna” uus Carrie on AnnaSophia Robb

“Seksi ja linna” eelloos hakkab tulevast seksikolumnisti Carrie Bradshaw’d mängima AnnaSophia Robb, vahendab Õhtuleht.

Read More

Sulo Tintse: Tahtsin noorena miilitsaks saada aga onu ütles: “Enne tütar litsiks kui poeg miilitsaks!”

Laulja Sulo Tintse räägib Gossip.ee’le, et lisaks muusikale on tal suureks kireks autod ja sukeldumine. Sulo on olnud aktiivselt Mercedes-Benz Eesti Klubi loomise juures ning omab sukeldumislitsentsi. Lähiajal kavatseb ta aga tegeleda oma uue plaadi materjaliga: “Hetkel kirjutan uusi lugusi

Read More

Arstid: Victoria Beckham’i nälgimine võib viia infarktini

Victoria Beckham (37) on kõhnem kui iial varem. Arstid ja toitumisspetsialistid hoiatavad, et regulaarse näljutamisega võivad kaasneda eluohtlikud tagajärjed, rääkimata sellest, et see on häbiväärne eeskuju noortele. “See mõjub südamemusklile,” ütleb dietist Pryia Tew ajalehele Daily Mail.

Read More

Toomas Lunge ja Inga Allik valmistuvad pulmadeks

Toomas Lunge ja Inga Allik kihlusid veebruari keskel ja vanakooli mehena kinkis Toomas Ingale oma sügava armastuse märgiks sinise safiiriga kuldsõrmuse.

Read More

Ingrid Rüütel: Meedia peatähelepanu ei peaks olema tualettidel, vaid vastuvõtule kutsutud väärikatel inimestel

Arnold Rüütel ja Ingrid Rüütel olid esimene paar, kes  praegust preisidenti ja presidendiprouat kätlesid. Kui mõned paarid jäid presidendiga pikemalt vestlema, siis endine presidendiproua seda ei poolda. “Tervitasime vastastikku Vabariigi aastapäeva puhul, pikemalt ei rääkinud. See polegi koht jutuvestmiseks,” ütleb

Read More

Anne Loho Gossip.ee-le: Sain 23. veebruaril kolmanda poja, kellele Rootsis samal päeval sündis ka printsess!

Ansambli “Anmatino” solist Anne Loho sai veebruaris kolmandat korda emaks aga pikalt koju lapse juurde aktiivne naine jääda ta ei kavatse. “Jah sain 23. veebruaril kolmanda poja, kellele Rootsis samal päeval sündis ka printsess. Sünnitus oli lühike ja enesetunne hea.

Read More

Raadio Elmar saatejuht Lauri Hermann selgeltnägijatest: Olen kuulnud uskumatuid lugusid, mida pole võimalik eirata ega ümber kummutada

“Ma usun, et on palju asju, mida me ei näe ega kuule ega tea. Näiteks loomadki on suutelised nägema, kuulma ja haistma palju enamat kui inimesed. Oleks väär arvata, et oma silm on alati kuningas. Meie ümber võib olla palju

Read More

Beebi-printsess sai nime!

Täna hommikul teatas kuningas Carl Gustaf spetsiaalselt kokkukutsutud valitsuse nõupidamisel kuningalossis tulevase troonipärija nime. “See nimi on kroonprintsessile väga südamelähedane,” ütles ta.

Read More

Printsess Victoria lahkus haiglast – rootsi lehed avaldasid esimese beebipildi

Täna kella ühe paiku, kaheksa ja pool tundi peale lapse sündi, lahkusid printsess Victoria ja prints Daniel Karolinska haiglast ja suundusid Haga lossi, et end kodus koos pisikese tütrega mõnusalt sisse seada, kirjutavad rootsi lehed.

Read More

Kroonprintsess Victoria ja prints Daniel said tütre

Täna hommikul sünnitas printsess Victoria Karolinska Ülikoolihaiglas väikese tütre. Õnnelik isa teatas rootsi rahvale, et kõik läks väga hästi. Kell 12 võib nii Stockholmis kui teistes Rootsi linnades kuulda kahuripauke, et tähistada uue troonipärija sündi.

Read More

Uus kuum trend Stockholmis – valmista oma roog restoranis ise

Stockholmi restoranides töötatakse pidevalt välja uusi kontseptsioone, millega kliente restoranidesse meelitada. Kõige uuem trend on “aktiivne toiduvalmistamine” ehk siis klient on ühtlasi ka koka rollis. Huvi taoliste restoranide vastu on erakordselt suur. “Viimase kahe aasta jooksul oleme pidanud ära ütlema

Read More

Kristiina Kalberg: Meedias olevatel kehadel võiks olla rohkem liha

Peale sünnitust end peeglist vaadates tundsin ennast kohutavalt. Kõik ei olnud ju päevaga samasugune kui enne rasedaks jäämist! Kaks esimest päeva haiglavoodis veetsin põhiliselt televiisorit vaadates.  Itaalia telekanalid näitavaid vaid perfektseid kehasid, mida ei kata enam isegi riided! Liha luudel

Read More

Janne lugu: Kartsin, et kui lastega üksi jään, teen neile liiga.

Soomes elav Janne kirjutas meile oma loo, paludes teda mitte hukka mõista. Kõik see mida nüüd loete, oli peale peale sünnitust tulnud depressiooni süü. Janne on 34-aastane, hoolitsev kaksikute ema. On abielus ja elab Soomlasest elukaaslasega juba 8 aastat Soomes.

Read More

Psühhiaater ja seksuoloog Imre Rammul räägib Gossip.ee’le oma tulevikuplaanidest

Psühhiaater ja seksuoloog doktor Imre Rammul räägib Gossip.ee’le, et tema tulevikuplaanid on suuresti ikka seotud Arstliku Perenõuandla ja seksuoloogiaga. “Muuhulgas üritaks seal tekitada seksuoloogia kompetentsikeskuse. Samal ajal on olemas ka ambitsioon perearsti nõuandetelefoni püstipanemiseks väljaspool Eestit ja veel mõned salaplaanid.”

Read More

Aita leida Nõmmel tegutsev pedofiil

Tallinnas Nõmme ja Laagri piirkonnas on vähemalt kaks aastat tegutsenud pedofiil, kes valib oma ohvriteks alla kümneaastaseid tüdrukuid, teadaolevalt on tema ohvriks langenud üle kümne lapse ja kahe juhtumi osas on alustatud kriminaalmenetlust.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service