Janina F Ujumisriiete modellikonkursi võitja on selgunud!

Janina F Ujumisriiete modelli otsingute kolmas hooaeg on leidnud endale järjekorde kaunitari, kelleks osutus Sanna Kankaanpää (25). Sanna sõlmis modelliagentuuri Paparazziga aastase lepingu ning sõidab ka Floridasse, kirjutab Ilta-Sanomat.

Tumedapäine kaunitar Sanna Kankaanpää võitis Janina F Ujumisriiete modellikonkursi. Sannale esitati kutse Helsingi kohtunike viimasele intervjuule, mis määraski võidu. Sanna oli täielikult üllatunud.

“Mille puhul te õnnitlete?” Oli Sanna silmnähtavalt hämmingus.

“Ma ei ole kunagi olnud nii õnnelik, kui praegu seda olen. Ei teagi mida teha, kas nutta või naerda. See on minu unistuse täitumine!”

Neljast kohtunikust kolm valisid Sanna esimeseks.

“Sannast õhkub soojust ja seda õiget hinge. Ta on kaunis, temale pääseb kergesti ligi ning ta oskab alati juttu arendada,” põhjendas peakohtunik Janina Fry.

Lisaks Sannale olid finaalis kaunis Sofia Ruusila ja Juuli Vaajaniemi. Sofia oli muideks Ilta-Sanomat ajalehe lemmik. 10 000-ndest antud häältest sai Sofia 60%.

Sanna Kankaanpää saab konkursi võitmise eest 10 000 euro väärtuses auhindu, modellilepingu Paparazzi´ga ja võidureisi Floridasse, kus pildistatakse modelle.

Neiu treenib juba fotosessioonide jaoks.

 

 

Loe lisaks:

Sanna Kankaanpää: Võidetud raha eest maksaksin ära arved ja võlad

Janina F Ujumisriiete modellikonkursi finalist Sofia Ruusila tallus kuumal suvepäeval viinamarjades

Janina F Ujumisriiete modellikonkursi finalist Juuli Vaajaniemi: Ma mõtlesin, et lisan pildid ja vaatan, kui kaugele on võimalik pääsedaReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service