Marc Jacobsi moeshow maksis miljon dollarit

Marc Jacobs palkas 63 modelli, kes kõndisid New Yorgi moenädalal 45 sekundi kaupa laval, näidates 63 kostüümi. Jacobs saatis kilomeetri jagu valget vinüüli Californiast New Jersey’sse, kus sellest tehti karvased valged postid. Mõneminutilist show’d vaatas 500 inimest. Kui palju see maksma läks? Miljon dollarit, ei vähem ega rohkem.

Jacobsi äripartner Robert Duffy paljastab The New York Timesile, et tegelikult oleks show võinud veel kallimaks kujuneda, vahendab ajakiri Mood.

Mida selle raha eest sai? Lava taga tegutses 50 juuksurit, 35 jumestajat (nende seas Francois Nars), 70 riietajat, Jacobsi peadisainer Joseph Carter ja tema abilised, stilist Venetia Scott, kübarameister Stephen Jones (tema tehtud olid modellide baretid), maniküürija Elisa Ferri oma meeskonnaga. Lisaks vajati turvameeste teenuseid, kelle ülesandeks oli jälgida, et modellid nurga taha suitsu tegema ei hiiliks ja oma hoolikalt tehtud jumestust ära ei rikuks.

Ime tõesti, et see show veelgi kallimaks ei kujunenud…

“Marc Jacobs Fall 2011 Runway at New York Fashion Week”:

“Marc by Marc Jacobs UNCUT – Spring 2011 – New York Fashion Week”:Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service