Reklaam:Merle Liivak ootab teist last

Anne & Stiili lapsepuhkusel viibiva peatoimetaja Merle Liivaku (34) ja tema sisearhitektist elukaaslase Hannes Praksi (39) perre on märtsi keskpaigas oodata teist last. Venna- või õeraasu on kodus ees ootamas Johann, kes praegu aasta ja neli kuud vana, kirjutab Kroonika.

Read More

Mihkel Raud lahutas abielu

Nii teles kui kontserdilavadel figureeriv Mihkel Raud on ametlikult jälle vaba ja vallaline. Kuigi Mihkel sukeldus juba mõne aja eest koosellu seriaalinäitleja Liina Vahteriga, jõustus alles nüüd tema abielulahutus Pärle Sepping-Rauast, kirjutab Kroonika.

Read More

Karoli Hindriks ootab last

Juuli lõpus Las Vegases abiellunud äripaar Karoli Hindriks (29) ja Allan Martinson (45) ootavad esimest ühist last, kes peaks ilmavalgust nägema jaanuaris! Pulmade ajal, mida mõlema perekonnad said jälgida internetiülekandest, polnud Karoli kleidi alt veel midagi märgata, kirjutab Kroonika.

Read More

Helena-Reet: Kas välismaa staarid ei olegi inimesed?

Väga huvitav…., nii huvitav, et otsustasin sellest lausa blogi teha! Kas välismaal elavad, välismaa staarid on kuidagi teistmoodi inimesed kui meie kohalikud staarid? Kas nad pole reaalsed inimesed, tavaliste inimlike probleemide, tuttavate, sõprade ja eluga?!

Read More

Helena-Reet: Me võtame koera (vol2) – Ettevalmistused

Nagu ma juba kirjutasin, otsustasime me koera võtta. See on minu jaoks väga suur samm ning olen justkui “beebiootel”, käitun täpselt sama moodi… Teen ettevalmistusi, mõtlen tulevasele koerale, ostan vajalikke asju kokku ning tutvun vastava lektüüriga.

Read More

Eestis uus naisteajakiri nimega Mari

Täna jõudis ajakirjariiulitele värsket täiendust uue naisteajakirja Mari näol. Kord kuus ilmuma hakkava originaalsisuga ajakirja kaant kaunistab uue ajakirja peatoimetaja Tiina Lang isiklikult, kes mõned aastad tagasi ajakirja Anne juhtis.

Read More

Uus Rikaste TOP: “naisettevõtjad on Punase raamatu liik”

Rikkaimate naiste edetabeli ladvikus on vähe neid, kes saaks uhkelt öelda, et on ise end üles töötanud. Üks neist on Reet Roos, homme ilmuva Rikaste TOPi 240. inimene ja riigikogu kõige edukam ettevõtja, self-made woman.

Read More

Kaspar-Ikevald Rannap: Edukate vanematega inimestel on raske sammuda kellegi varjus

Sel aastal pürgib superstaariks ka Kaspar-Ikevald Rannap, kes on eelnevate „Eesti otsib superstaari“ hooaegade kohtuniku Rein Rannapi poeg. Ometi tunnistab Kaspar- Ikevald Ohmygossip’ile, et kuulus isa on talle saates pigem takistuseks, kui eeliseks.

Read More

Koolipsühholoog Natalia Rediskina: Meie riigis on autismiravi kohta vähe infot

Natalia Rediskina on Tartu Vene Lütseumi koolipsühholoog, projekti „Autism: parandustöö ABA printsiipide alusel“ liige ja 9-aastase autisliku poisi ema.  Räägime Nataliaga Ohmygossipi poolt alagatatud projekti “Kuidas mõista ja aidata autismispektri häirega lapsi ehk Autismiabi ABC” raames autismist, selle ravist ning

Read More

Maailma Karikaetapp võistlustantsus

Tallinn International Open Cup 2012AEG: 24.-25.11.12.kell 09.00 eelvoorud ja kell 19.00 finaalid TANTSUTURNIIRI KOHT: Saku SuurhallKORRALDAJAD: ETSL, Revalia Tantsukool, Revalia Promotion OÜVÕISTLUSKLASSID: Turniir on Maailma Karikaetapp täiskasvanutele ja seenioridele. Ühtlasi  on see ka Eesti Vabaklassi Karikaetapp. Võistlevad kõik vanuserühmad Standard  ja Ladina-ameerika  tantsudes. Traditsiooniliselt  toimuvad

Read More

PS Troika Allan Sarri Ohmygossip’ile: Eestit ja eestikeelset muusikat tuleb hoida

“Eestit ja eestikeelset muusikat tuleb hoida. Kodumaa poole tuleb hoida. Eestist jalga laskmine on tegelikult allaandmine,” räägib muusik Allan Sarri Ohmygossip’ile.

Read More

Helena-Reet: Me võtame koera (vol1). Milleks meile koer, milline koer ja kuidas mees nõusse rääkida..

Jah, see on peagi saabuv kaheksas maailmaime — me võtame koera! Igaüks, kes mind piisavalt tunneb teab, et mind on elu aeg saatnud koerahirm — pigem lausa paanika. Kui jalutades eemalt koera näen, muudan teed; kui koer ootamatult mu teele

Read More

Ingrid Rüütel Ohmygossip’ile: Kuni küla veel elab, elab ka Eestimaa ja eesti rahvas!

“Olen jätkuvalt seda usku, et kuni küla veel elab, elab ka Eestimaa ja eesti rahvas. Suured tõmbekeskused võivad tagada küll suurema sissetuleku ja pakkuda enam moodsaid elumõnusid, kuid soodustavad ka juuretust ja võõrandumist. Tõeline kodutunne käib kaasas koos kodukandi tundega,”

Read More

Saate “Omakohus” reporter Andres Oja: Suhtun homoseksuaalidesse nagu igasse teise inimesse

Ugala teatri näitleja ning saate “Omakohus” reporter Andres Oja räägib Gossip.ee’le, et suhtub homoseksuaalidesse nagu igasse teise inimesse ning et eetris mehega musitamine polnud ette kavandatud. “Ise olen hetero. Suhtun homoseksuaalidesse nagu igasse teise inimesse. Vaenulikult ma neisse ei suhtu,”

Read More

Forbes reastas maailma kõige paremini riietuvad naised

OHMYGOSSIP — Ajakiri Forbes reastas taaskord maailma kõige moekaimad naised. TOP 10 hulka mahub kaks peatoimetajat ja erinevaid moeinimesi. Esimese koha hõivas Ameerika Vogue peatoimetaja Anna Wintour. Teisel kohal on Burberry tegevjuht Angela Ahrendts ja kolmandaks jäi supermodell Gisele Bundchen.

Read More

Helena-Reet: Hachi — tõelise tingimusteta armastuse ja truuduse lugu

Eile nägin esmakordselt juba 2009 aastal valminud filmi akita tõugu koerast Hachi’st ehk Hachiko’st. Ütlen ausalt, et film liigutas mind viimse kui keharakuni — see on lugu tõelisest ning tingimusteta armastusest ja truudusest…. pisarad tulevad siiani veel silma.

Read More

Kertu Jukkum Gossip.ee’le: Mul ei ole fetišeid, kuid armastan isikupära

Alati särav ja kaunis Kertu Jukkum on suuremale üldsusele tuntud kui saatejuht ja raadiohääl ning lisaks on ta viiamstel aastatel köitnud meie tähelepanu oma sportlike ettevõtmiste ja saavutustega. Täna aga valisime Kertuga vestlemiseks pisut naiselikuma teema — piilume tema riidekappi, uurime

Read More

Hittsaates “Tähed jääl” osalev Mairold Millert: Hetkel tunnen ennast veel karuna… jääkaruna siis!

Mairold Millerti nimi ei ole vast võõras ühelegi eestlasele, juba aastaid on ta kaasa löönud menukas telesaates „Tantsud tähtedega,“ mis sel hooajal tuleb eetrisse uues võtmes ning saadab kohalikud kuulsused hoopis jääele jalga keerutama. Seetõttu on ka Mairold sattnud see

Read More

Miss Universe Estonia 2012 Natalie Korneitsik tunneb oma plusse: Mul on rahvusvaheline kogemus nii laval kui ka suhtlemises

“Mul on rahvusvaheline kogemus nii laval kui ka suhtlemises erinevast rahvusest inimestega. Valdan keeli; olen osalenud sellise tasemega üritustes: ma ei karda fotokaamerate välke, öiseid proove, pidevat stressi. Olen kõigeks selleks valmis. Veel on mulle öeldud, et mul on vapustav

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service