Reklaam:

Helena-Reet: Kas see on mu kõige METSIKUM unistus?

Helena-Reet: Kas see on mu kõige METSIKUM unistus?

NordenBladet – Vaatan päris tihti kinnisvara, maid ja kuulutusi ning sattusin ühele kuulutusele, kus müüakse ilma elektri ning ilma korraliku ligipääsuta väikest hütikest isegi väikelinnast väga kaugel… Hind on turuhinnast mitu korda kõrgem, ning talvistes tingimustes pole seal midagi teha… Aga ütelge, et see pole imeline?! Ma olen armunud – täiesti pimedalt armunud. Kuna see “wow” emotsioon võtab minus tihti võimust, siis ootan natuke, enne kui midagi ette võtan, ent soovin teiega seda meeldivat emotsiooni jagada!

Jah tean, et olen vägagi emotsionaalne – uued mõtted, situatsioonid ja väljakutesd sütitavad mind kergelt, ent ma ei suuda end tagasi hoida kui näen sellist looduse imet! Kui mul poleks lapsi, keda on vaja viia kooli ja ringidesse, siis ma tõenäoliselt ei kõhkleks hetkekski. Ma pole tükk aega kaunimat vaatepilti näinud – loodus, metsad, metsik ümbrus. Võtab hingetuks… kuigi sellega kaasneb ka omajagu hirmuäratavat. Mina näiteks olen väga arg. Üksi kodus olles panen kõik tuled põlema ja tund enne magama minekut pühendan palvetamisele. Ma kardan üksinda olles pimedust, aga ma tahaksin sellest hirmust vabaneda – tahaksin hakata vastu oma hirmudele. Mulle meeldiks puutumata ja metsik loodus, mis on veel inimese käe poolt rikkumata – just selline nagu siin piltidel. Mul poleks vaja telekat, elektrit, külmkappi või muid mugavusi – mulle meeldib tegelikult lihtsus, kuigi ma tihti jätan risti vastupidise mulje. Vahel ma muidugi ei teagi, mida ma täpselt soovin, aga need vaated tekitavad minus soovi sukelduda paksude metsade ja üksinduse rüppe. Kahtlemata on seal palju karusid, usse, hunte ja tava-elu mõistes ebamugavusi … aga kindlasti on seal ka võluvõti, mis kurnatud ja linnaelust väsinud hinged terveks ravib. Seda kohta nähes tekkis mul tunne nagu näeks kaadrit Jaan Tätte filmist “Meeletu”, kus rikas ärimees (Rain Simmul), kellel on näiliselt kõik eluks vajalik olemas, ei suuda enam oma senise maailma igapäevaelu taluda ning kolib maale elama, et seal erakuna taas oma mina ja koht selles maailmas leida.

OTSIN ENNAST, OTSN OMA KOHTA ELUS, EKSLEN! Mõtlen aina sagedamini sellele mis oli, mis on ja mis tulema peaks.PS! Fotod on võetud KV kinnisvaraportaalist!


Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service