FOORUM

Seks ja suhted
Hingemured
Horoskoobid
Rasedus ja beebi
Pere ja lapsed
Ilu ja mood

Vaba aeg
Puhkus ja reisimine
Vaba teema
NordenBladet.ee
Kokakunst
Televisioon

Kingiideed
Pakun või otsin tööd
Tervis
Annan üürile/soovin üürida
Pakun tööd/otsin tööd
Parafoorum
Foorumi mängud

_____________________________________________
1. Kommenteerimine ning foorumi reeglid

1.1 Kasutajatel on võimalik avaldada endapoolseid postitusi (lisada kommentaare, esitada küsimusi, algatada kirjalikku mõttevahetust). NordenBladet´i toimetus ei toimeta kasutajate postitusi. Iga postituse eest vastutab selle autor, kes on ühtlasi ka selle postituse avaldaja.

1.2 Toimetus ei vastuta artiklitele ning foorumis lisatud kommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid võtab õiguse kustutada postitused, mille sõnumiks on reklaam või mis ei vasta Eesti Vabariigi seadustele, rikuvad kolmandate isikute õigusi või ei ühti üldtunnustatud moraalinormidega nii sisult kui keelekasutuselt.

1.3 Selleks on eelkõige kommentaarid ning foorumipostitused, mis:
1.3.1 on kirjutatud teise isiku nimel või tõenäoliselt seda on,
1.3.2 on solvavad kellegi isiku suhtes,
1.3.3 sisaldavad ebatsensuurseid väljendeid või on muul viisil sündsusetud,
1.3.4 õhutavad vaenule, vägivallale või muule ebaseaduslikule tegevusele,
1.3.5 sisaldavad reklaamlinke, -tekste või teisi kommertspakkumisi.

Korduvate rikkumiste puhul jätab toimetus endale õiguse kasutaja IP-aadress blokeerida.

2. Kasutajate omand ning isikuandmete salastatus

2.1 Kasutajate poolt esitatud pildimaterjali avaldajaks on esitaja ja selle kasutamise luba tuleb küsida avaldajalt, nende avaldamine ilma eelneva autori nõusolekuta mujal massimeedias on keelatud. Muude materjalide saatmisel või avaldamisel NordenBladet´ile annate enda nõusoleku vastava materjali kasutamiseks, sh reprodutseerimiseks, levitamiseks ja esitamiseks NordenBladet lehtede poolt. Kasutamisel viidatakse autorile.

2.2 Kõik ülejäänud materjalid ja pildid on NordenBladet OÜ omandiõigustega kaitstud või kuuluvad vastavalt kokkuleppele NordenBladet´i koostööpartneritele ja nende kopeerimine ning kommertseesmärkidel avaldamine või massimeedias kasutamine ilma nõusolekuta on keelatud.

2.3 Kõikvõimalikud teosed, mis saadetakse toimetusele avaldamiseks NordenBladet´i internetiportaalides, ei kuulu tasustamisele, välja arvatud siis, kui pooled ei lepi eelnevalt kokku teisiti.

2.4 NordenBladet garanteerib internetiportaali kasutajate isikuandmete salastatuse, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel ning erikokkulepete korral (võimalike kampaaniate, mänguvõitude jne võitjate avaldamisel).

2.5 NordenBladet jätab endale õiguse vastavalt vajadusele ning ette teatamata käesolevaid kasutamistingimusi muuta.

Täiendavate küsimuste korral palume kirjutada foorum@nordenbladet.com