Helena-Reet: Töö Elisheva & Shoshana brändiga

Helena-Reet: Töö Elisheva & Shoshana brändiga

NordenBladet – See oli väga ammu, kui unistasin isiklikust ilubrändist. Aastaid oli see pelgalt unistus, ent ühel hetkel jõudsin arusaamisele, et meie elus juhtuvad enamus asjad just täpselt nii, nagu ise otsustame ja planeerime. Edu võti number üks on oma usu ja entusiasmi rakendamine (unistuste reaalne elluviimine!). Jah, see on keeruline, kui sa ei suple rahas, aga hea tahtmise juures leidub lahendus kõigile muredele ja takistustele. Kõige olulisem on lihtsalt alustada! Teil on idee – mõlge see läbi ja tehke ära, tehke esimesed sammud ära! Ärge oodake mingit võluvitsa või kellegi poolt toodavat lahendust – kõik tuleb teha ise!

Üks minu iidol – väga andekas ja üle maailmse läbimurde teinud ärinaine, tänapäeva mõistes “ilumaailma suunamudija” ning vaieldamatult üks andekamaid  iluettevõttluse alustalade loojaid Helena Rubinstein (tuntud ka nimedega Princess Gourielli, Madame Helena Rubinstein, Chaja Rubinstein) ütles targa lause: “Pole koledaid naisi, on vaid laisad naised!” Olen nii nõus sellega. Mitte ükski naine pole kole! Aga on küllaga naisi, kes ei hoolitse enda eest, kes on lohakad, hooldamata või pööravad liiga vähe tähelepanu sellele, millised nad välja näevad.

“Ilu päästab maailma” …ütles ka vürst Mõškin Fjodor Dostojevski Idioodis. Ka see on tõsi mu meelest! Kuigi sellest võib erinevalt aru saada, usun, et kui inimene on võimeline ilu märkama, kedagi või midagi ilusaks pidama, on see tunnistuseks, et maailm ei ole tema jaoks lõplikult hukas. Kuid enne seda peab keegi või miski see ilus olema, keda vaatleja märgata saaks ja kelle läbi ilu saaks maailma päästma hakata.

(blogi jätkub peale pilte)


Need tuntud inimeste tsitaadid öeldud, ütlen enda oma. Ma pole hetkel küll nii andekas, et seda lühidalt ja tabavalt öelda, aga siin on siiski mu mõttekäik: “Me kõik oleme vigadega, ning see on tegelikult ilus, kuigi seda ehk kõik ei hinda. Soovime sisimas inimestele meeldida. Selleks, et see juhtuks, peame ise kõigepealt endale meeldima ning enesekindlust koguma. Parim viis selleks on endaga tegelemine. Tervislikud eluviisid, tervislik toit, eneseareng ning ennast hellitavad iluprotseduurid on see, mida me vajame. Leidke alati see aeg, et enda eest hoolitseda ja alati see raha, et kasutada vaid häid ning kvaliteetseid tooteid. Ärge tehke kompromisse, kui jutt käib teie tervisest ning välimusest!

Mina alustasin tagasihoidlikult ja väikeselt kodukontoris, ent tänaseks on Elisheva & Shoshana võtnud suuna, et saada Põhjamaade luksuskaupade turu üheks suurimaks juhtivaks häälekandjaks. Minu eesmärk on tagada meie klientidele kvaliteetne elustiil! Oma kvaliteetsete ning nahasõbralike ning luksuslike toodetega loome elustiili ja unistusi! Esindame inimesi, kellele on oluline toodete reaalne tõhusus, koostisosade puhtus, parim kvaliteet ning hea maitse nii toote pakendi kui sisu disainis.

Näen selleks igapäevaselt vaeva. Arendan ja promon olemasolevaid tooteid, täiustan jõukohaselt veebilehte ning palkan parimaid spetsialiste, et toota uusi innovatiivseid retsepte. Muidugi teen tööd ka iseendaga (tegelen oma välimusega), sest nii mina kui mu tütred Estella Elisheva ning Ivanka Shoshana oleme brändi peamised reklaamnäod. Pean oluliseks regulaarset trenni ning ilubrändi looja, arendaja ning esindajana pean täna ning oma vanuses valjalikuks ka korralikku make up´i. Terve ja kaunis nahk, hoolitsetud juuksed, korralik maniküür-pediküür jne – see on vajalik. Minnes siit veel sammu edasi, siis toonitaksin ka meigi tähtsust. See on oluline, et tuua välja teie naiselikkust ning peita pisikesi iluvigu! Samas on see väga individuaalne. Mulle öeldakse, et näen  täna suisa 15-20 aastat noorem välja kui olen. Selle põhjuseks on vahest ka asjaolu, et alustasin meikimisega alles nüüd ning olen aastaid kasutanud vaid tippkvaliteediga nahahooldustooteid. Jah, ma meikisin ennast vahel (ja rohkelt) ka varem, aga igapäevaselt pole ma ennast kunagi meikinud. Täna ilubrändi esindajana aga tunnen, et avalikes kohtades, ilusündmustel, blogipiltidel tuleb kena meik tihti kasuks! Aastakümneid meigita käies tunnen ka, et see on fun! Samas olen tänu kvaliteetsetele nahahooldustoodetele saavutanud hea enesetunde, kena klaari naha ning otsest vajadust iga päev, igaks hetkeks meikida pole. Kaunis välimus saab alguse eeskätt siiski tervest ja hooldatud nahast. Ülejäänu on kõik lisaboonus!

Armastame ennast, me väärime vaid parimat!


Loe ka minu eelnevaid blogi postitusi (kõik loetavad nii eesti, soome, rootsi kui inglise keeles!):

Helena-Reet: Ajakeskuse Wittenstein külastus Paide vallitornis ning pidu kohvikus Tainas Catering

Helena-Reet: Pool jaanuarit küll peagi läbi, aga siin teile tagantjärgi postitus aastavahetusest + GALERII!

Helena-Reet: Naised ei pea olema anorektilised vaid karismaga!

Helena-Reet: Hommik täis keraamikat ning kana bešamellkastmes!

Helena-Reet: Jõulud karantiinis (suur fotogalerii!!)

Helena-Reet: Koolivaheaeg, ManicTime, Family Guy, Muumitrollid, The Loud House maania ning lõpetuseks üks pühaderüüs praesibulaga kaelapraad

Helena-Reet: Podcastid, veebikoolitused ja inspiratsiooni kogumine, et uute ideede ja energiaga tõusta taas kui Fööniks tuhast!

Helena-Reet: SPA´s käik, muinasjutuline aianduskeskus ning imemaitsva ahjuroa RETSEPT!

Helena-Reet: Nädalavahetusest ning väärt mõte “Heade mõtete purgist!”

Helena-Reet: Hanuka pidulaud ning küünalde süütamine + RETSEPT: Toorjuustu- rabarberikook mandlitega

Helena-Reet: Mida sellel aastal lastele, sõpradele ja koostööpartneritele kingin

Helena-Reet: Ivanka kiri päkapikule ning kokkamispisikust

Helena-Reet: “Tema Kõrgeausus Hiir Esimene” hakkab kuju võtma + GALERII!

Helena-Reet: Kas blogin “liiga tõsiselt”?

Helena-Reet: Minu uued terviserutiinid – liikumisest ja toidust

Helena-Reet: Kandideerime ERM´i “Oma näitus 2020” võistlusel ideega “Meie kodune nõiaköök”Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service