Helena-Reet: Kaks aastat Allaniga! + Estella MUBA´sse sisseastumine, esinemine Georg Otsa Sümfooniaorkestriga ja 16.a sünnipäev!

Helena-Reet: Kaks aastat Allaniga! + Estella MUBA´sse sisseastumine, esinemine Georg Otsa Sümfooniaorkestriga ja 16.a sünnipäev!

NordenBladet – Viimase blogi postitasin 18. aprillil. Mis selle aja jooksul põnevat on juhtunud? Peamised märksõnad oleks: Helena-Reet +Allan 2 aastat armastust, Estella Elisheva esinemised Georg Otsa Sümfooniaorkestriga, Estella MUBA´sse sisseastumine ning 16-aasta sünnipäev, minu toimetused aias, Palivere 4-toalise korteri välja üürimine, Emadepäev, erinevad NordenBladet´i koosolekud ja loomulikult…  ohhh, õigemini OHHHHHH – USA börsidel toimuv 😱🥴!

Hakkame siis algusest. 22.aprillil sai meil Allaniga 2 aastat tutvumisest!  Ja meie armastus aina kasvab ja kasvab! Klapime omavahel nii hästi, et kohe piinlik on oma õnnega eputada (aga ma ikkagi teen seda) 🥰. Meil on jätkuvalt see traditsioon, et rahvusvahelisel Allani ja Helena-Reeda päeval, mida peetakse iga kuu 22. kuupäeval teen mina lasanjet ja vahukooretorti ning Allan toob mulle lilli. Esimeseks aastapäevaks sain kauni poti hortensiaid, millest inspireerituna tegin hiljem ka maali “Aasta armastust” (A year of Love). See 30×40 cm akrüüliga lõuendile maalitud teos jõudis 2021 aastal ka Eesti Rahva Muuseumisse näitusele! How cool is that?! 🙂

Sellel aastal kinkis Allan mulle peotäie sinililli, mille peale ma esmajoones ausalt öelda korralikult solvusin. Aga siis hakkasin mõtlema, kas ma eelistan seda, mis mulle südame ja armastusega tehtud või seda, millega maailma ees uhkustada. Allan käis spetsiaalselt metsas, et mulle lilli korjata. Mega armas ju!!! Peale selle ütles ta nagu möödunud aastalgi, et kingib mulle jälle ka terve peenratäie lilli. Eelmisel aastal käisime koos püsikuid ostmas ning sellel aastal idandab ta ise seemnetest lilli… Ootan juba huviga, milline uus lillepeenar välja nägema hakkab 🙂

Peale hommikusööki hakkasin kohe ettevalmistusi tegema, sest õhtuks olid kutsutud külalised. Külla tulid minu noorem õde Hanna-Liisa ning üks Allani sõber Kristo.  Tegelikult kutsusime ka Allani venna ja vennanaise ning minu vanema õe koos mehega aga selgus, et Ardo ja Tiina peavad sellel ajal tööl olema ning Marie ja Raido, kes pidid samal päeval Türgi reisilt saabuma, otsustasid reisi pikendada ja sõitsid Itaaliasse.  Allpool aga pilte meie pidulauast. Korraldasin viktoriini, kus olid mind ja Allanit puudutavad küsimused, rääkisime juttu, jõime-sõime ja nautisime õhtut. Väga tore õhtu oli!

(blogi jätkub peale galeriid)Aprilli lõpus olid sisseastumiskatsed Tallinna Muusika- ja Balletikooli MUBA. Ja Estella Elisheva sai viiuli erialale põhiõppesse sisse! Tadaa! See tähendab, et ta ei käi muusikatundides järgmisest aastast enam tavakooli kõrvalt nagu varem Saku Muusikakoolis ning Georg Otsa Muusikakoolis sai Tallinna Juudi Kooli kõrvalt käidud, vaid pühendub keskkoolis ainult muusikale. Konkurss oli mega tihe, viiuli kutsekeskharidusõppesse pääses vaid kaks inimest. Jälle see rind uhkusest kummis tunne 🤪🤪🤪 Hahaaa.


Allikas: https://otsakool.edu.ee

Eelmises blogis kirjutasin (loe SIIT), et Estella Elisheva esineb Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli Sümfooniaorkestri (GOSO) kontserdil “Kevade karussell” solistina. Panen teile siia lingi, kust esinemist ka online´is näha saate:

https://drive.google.com/file/d/1eu9bnidt1Zf9xPvqU2YtTkoXKZowCjAU/view?usp=sharing
Estella Elisheva. Foto: Olivia E. Luggenberg

Eile, 16. mail sai mu vanem tütreke 16-aastaseks! Palju, palju õnne armas Estella Elisheva! Ühtpidi tahaks ütelda: “OMG, kus aeg ikka lendab” ning teistpidi: “OMG, on nende lastega ikka alles palju vaeva”. Kui niipidi mõelda, siis ei lenda see aeg sugugi nii kiiresti. 16 aastat on suuresti lastele elatud ning kuigi noorem tütar on mul erivajadusega laps (autist) ning väga suure tõenäosusega jääb minu tiiva alla igavesti, tunnen, et tunneli otsast hakkab paistma valgus!

Tegin talle piduliku hommikusöögi (tort, kingitused ja muud jutud) ning siis oli kooli minek. Suurem pidu tuleb 29.mail. 🙂Minu aiatöödest ning istutamistest, investeerimisest ja börsist ja kõigest muust mida siin selles blogis ühe hooga viimase aja sündmustest kajastada ei jõudnud, saate lugeda lähipäevadel juba järgmisest blogipostitusest.

Olge mõnusad! ❤

 

Loe ka minu eelnevaid blogipostitusi (kõik postitused on loetavad neljas keeles – eesti, soome, rootsi ja inglise keeles!) 🙂

Viimased postitused:
Helena-Reet: Märtsi ja Aprilli kokkuvõte
Helena-Reet: Minu maagiline 22.02.2022 + KARUTURG BÖRSIDEL, UUS MAAL, UUS RETSEPT!
Helena-Reet: Airobot IPO, Stockfanatt, küberrünnak, komöödiaetendus Jokker, Eesti laul 2022, UUS MAAL ja palju muud huvitavat!
Helena-Reet: Elevusega tõusmisest ning isuga elamisest, TAAS UUS MAAL ning ülevaade tänaõhtusest ‘non alcohol’ õllede testimisest
Helena-Reet: KAS soetada Hispaaniasse nö “talvekodu”, kultuurisündmustest ja uuest hiire maalist! + PILDIGALERIID!
Helena-Reet: Raputavad dokumentaalid, minu imeilus elu + meie TÄNANE VANA-AASTA ÕHTU!
Helena-Reet: Jõulud + LISATUD suur pildigalerii!
Helena-Reet: Tänases blogis – Imeline elu maal, operett “Lõbus lesk” Eesti rahvusooperis, Paintball, 2 sünnipäeva ja pipargoogihooaeg!
Helena-Reet: Tartus V SPA-s ja Vorbusel, Comedy Estonia ´Sügistuur´ ja palju muud põnevat!
Helena-Reet: PÕHJALIK ülevaade minu nädalast ning OH KUI TORE MEHED, ET TE OLEMAS OLETE!

 


Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service