OHMYGOSSIP – Mida ta tegelikult sinust arvab? Kas ta päriselt on selline nagu esmapilgul paistab? Enne kui lõplikult armud, vaata mida räägib sinu kallimast tema tähemärk. Toome teieni iga tähemärgi viis kõige tüütumat omadust, mis ei tekita just erilist soovi nendega suhtesse astuda.

JÄÄR — ei suuda enda viha, solvumist ja muid tujusid vaos hoida; lapsik ja naiivne — temaga kohtamas käimine on nagu teismelisega koos olemine; viib harva alustatu lõpule; on täiesti kannatamatu, kõik tuleb saada praegu ja KOHE; egoistlik ja kade, mõtleb alati enne endale kui teistele.

SÕNN — pööraselt kangekaelne, ära mitte loodagi, et ta vaidluses järele annab; laisk ja armastab oma diivanit, majapidamistööd jäävad sinule; tema vajadused on olulisemad kui sinu omad; pööraselt igav; jääb emotsionaalselt kaugeks, ei räägi tunnetest.

KAKSIKUD — kõike muud kui usaldusväärne; sa ei tea kunagi, mis tujus ta parasjagu on või mida ta nüüd tahab; suuga teeb suure linna, käega ei kärbsepesagi; ta tüdineb kõigest väga kiiresti ja sina pole mingi erand; ta jätab kõik alustatu pooleli ning tema asjad vedelevad kõikjal.

VÄHK — tema tujukus on kurnav; teeb sõnadega haiget, kuid ei kavatsegi pärast vabandada; ta on klammerduv ja peab alati teadma, kus ja kellega sa oled; teeb ettepaneku abielluda hiljemalt kolmandal kohtingul; armastab oma rutiini, ei mingeid seiklusi ja uusi asju.

LÕVI — sa ei saa end suhtes kunagi kindlalt tunda, sest ta flirt on tema emakeel; ta ei armasta sind kunagi rohkem kui seda, kes talle peeglist vastu vaatab; ükski Lõvi pole kunagi tunnistanud, et ta eksis; ta on võimatult uhke ja ülbe; ta peab alati tähelepanu keskpunktis olema.

NEITSI — ta on pööraselt kriitiline ja leiab su juures alati midagi, mis on valesti; sa pead alati ise esimese sammu astuma; ta on meeletult tujukas; ta on nii ebakindel, et tema pidev lohutamine, tunnustamine ja meelitamine väsitab su kiiresti ära; ta toob vanad tüliõunad ikka ja jälle uuesti lagedale.

KAALUD — sa ei tea kunagi, mida ta tegelikult mõtleb, sest ta ütleb vaid seda, mida sa kuulda tahad; ta ei suuda kunagi valida; ta ei ole valmis igas olukorras su kaitseks välja astuma; ta on edev ja sõltuvuses oma välimusest ning eeldab ka sinult ei midagi vähemat kui perfektsust; ta on nõrga iseloomuga ja vingub pidevalt.

SKORPION — ta on haiglaselt armukade; ta manipuleerib pidevalt su tunnetega; ta on võimeline silmagi pilgutamata su südame murdma, selle põlema panema ja tuha peal trampima; ta on täis saladusi ja pettusi; Skorpion teeb ka kõige pisemast sääsest elevandi.

AMBUR — ta oskab ainult rääkida, mitte kunagi kuulata; tal hakkab kergesti igav ja siis ta vingub, vingub ja vingub…; ta teab kõigest kõike kõige paremini; ta on domineeriv ja kontrolliv; ta on tundetu ning teeb sulle kergesti haiget.

KALJUKITS — töö on talle alati olulisem kui sina; ta on täielik kontrollifriik; mida ta ka ei teeks, teeb ta seda vaid enda heaolu nimel; ta vihkab spontaansust, mis teeb temast väga igava partneri; ta on endassetõmbunud.

VEEVALAJA — ta elab pilve peal, reaalsus ei puutu temasse; ta peab sulle lõputult moraali, sest ta teab kõike paremini; sa ei saa temaga kunagi kahekesi olla, sest Veevalaja ideaalkohting hõlmab ka kõiki tema sõpru; tal on oma hinnang absoluutselt kõigele ja ta ei karda seda kõvasti välja öelda; sa tead alati, mida ta mõtleb, aga mitte kunagi, mida ta tunneb.

KALAD — tal on pidevalt ruumi ja vabadust vaja, katsu siis tema kõrvale kohta leida; kui ta midagi tegema hakkab, teeb ta seda igavesti — Kaladel pole kunagi kuhugi kiiret! Ta ei tea ise ka, mida ja keda ta tahab; ta ohverdab enda tunded, soovid ja vajadused teie suhte nimel, kuid ole valmis hiljem suurt võlga tagasi maksma; ta idealiseerib oma suhteid ja eeldab, et sina suudad tema jaoks alati ideaalne ja veatu olla.

Allikas: Näkkälän noita infomaterjalidest tõlgitud ja avaldatud esmakordselt 2014. aastal

Vaata ka:
MAIADE ASTROLOOGIA: Iidne Asteekide horoskoop. Vaata järgi, kes sa nende horoskoobi järgi oled?
Asteekide horoskoop tugineb maiade kalendrisüsteemil, mille asteegid üle võtsid. Asteekide kalender koosneb kahest osast: Tonapuolist (kujutab endast rituaalsetel alustel koostatud päevade järjestust) ja päikesekalendrist (aasta pikkuseks on 18 kuud, kuu pikkuseks 20 päeva ehk veel täpsemalt 260-päevalisest kalendrist, 20 Päevamärgist ja 13 Galaktika numbrist.