HEAOLU GARANTEERITUD! 10 TARKUST, kuidas Feng Shui abil oma tervist ja armuelu parandada ning iseseisvust kasvatada – vaja läheb vaid ühte asja!

HEAOLU GARANTEERITUD! 10 TARKUST, kuidas Feng Shui abil oma tervist ja armuelu parandada ning iseseisvust kasvatada – vaja läheb vaid ühte asja!

NordenBladet – Nii mõnigi teist võib-olla on küsinud endalt: “Kuidas saada õnnelikuks?”, “Kuidas vabaneda stressist?”, “Kuidas seljatada masendus?”, “Kuidas saada iseseisvaks?”, “Kuidas oma ellu rõõmu tuua?”, “Mida teha, et poleks depressiooni?” jne. Ka kõige skeptilisemad inimesed on pidanud tunnistama, et Feng Shui abil on nende elu võtnud uue, värske ja positiivse suuna. Toome teieni väga lihtsad nipid, mida te igapäevaselt oma heaolu parandamiseks teha saate! Vaja läheb vaid üht – küünlaid! Võtka aega ning põletage küünlaid!

1. Taasta oma suhtes kirg
Kui kirg on teie suhtest kadunud, pane kaks punast küünalt oma magamistoa tagumisse paremasse nurka. Süüta küünlad kaks korda päevas. Jälgi, et küünlad oleks lähestikku. Kui eelistad lõhnaküünlaid, vali kirelõhnade seast — näiteks roos, ylang-ylang või jasmiin.

2. Tõmba endale seltskonnas tähelepanu
Kas tunnete end unustatuna või kõrvalejäetuna? Küünlaleek aitab su soovitud tähelepanu endale tagasi tõmmata. Võta üheksa punast küünalt, aseta need toa tagumise seina juurde. Süüta küünlad kord päevas, soovitavalt päevavalguses.

3. Leia motivatsioon
Kui sul on kamin, aga see ei tööta või sa ei kasuta seda, ehk sul puudub kokkupuude elava tulega, on motivatsioon kiire langema. Motivatsiooni tagasi saamiseks pane kaminasuule mõned küünlad ning süüta neid vähemalt kord nädalas. Küünalde värv sõltub kamina asukohast. Sissekäiguga samas seinas asuv kamin tahab siniseid küünlaid, toas vasakul asuvasse kaminasse pane rohelised. Tagaseinas asetsevasse kaminasse pane punased ja paremal pool asuvasse kaminasse valged küünlad. Kui teil puudub kamin, siis lähtuge radiaatori asukohast.

4. Too tuppa rohkem kodusoojust
Ruum, mis on külm ja masendav, on täis yin- energiat. Too vajalikku yang-energiat tuppa kolme sissekäigu juurde asetatud küünla abil. Abiks on värsked lõhnad nagu lavendel, piparmünt ja bergamot.

5. Feng Shui abil ülekoormusest priiks
Kui kipud endale võtma rohkem ülesandeid kui täita jaksad, on su kodus liiga palju Puu energiat. Idealiseerite olukordi üle ning see teeb ka teistega suhtlemise keeruliseks. Koormuse vähendamiseks võta üheksa punast küünalt, pane need vasaku seina keskele ja süüta korra igal hommikul.

6. Inspiratsiooni saamiseks ning üksluise elu peletamiseks
Osta kaheksa sinist küünalt, pane toa vasakusse nurka ning süüta igal õhtupoolikul. Lõhnad, mis sind aitavad, on sidrun ja rosmariin.

7. Tervise parandamiseks
Vereringeprobleemide, artriidi, silmamurede või kuiva naha korral pane viis kollast ja kandilise kujuga küünalt köögilauale ning süüta kord päevas.

8. Iseseisvuse kasvatamiseks
Põlevatest küünaldest saad tule-energiat, mis tõstab su enesekindlust. Kui oled liiga klammerdunud oma kallima, lapse või vanema külge, pane üks suur ja ümara kujuga küünal vannitoa ukse juurde ning süüta kord päevas.

9. Tuju tõstmiseks
Kui keegi üritab sind maha teha ning tõmbab su meeleolu nulli, pane kuus pikka küünalt kodu paremasse nurka ja süüta need õhtupoolikul. Küünalde põledes saad oma vabaduse ja rõõmsa meele tagasi.

10. Rahu leidmiseks
Su elus on ainult töö ja ei mingit lõbu ning tahaksid seda muuta? Vajad seitset valget ümmargust küünalt, mis tuleb asetada toa parema seina keskele. Süüta need kord päevas pärastlõunati. Rahustavad lõhnad on apelsin ja sidrun.

Allikas: Ohmygossip.fi (Artikkel tõlgitud Näkkälän noita nõiapäevikust)Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service