Reklaam:Vaata, mille pärast seda naist internetis kiusati + FOTOD! Kallis naine (ja mees), oled unikaalne! Armasta oma keha! Jaga seda postitust, et peatada tagakiusamine ja pilkamine!

Vaata, mille pärast seda naist internetis kiusati + FOTOD! Kallis naine (ja mees), oled unikaalne! Armasta oma keha! Jaga seda postitust, et peatada tagakiusamine ja pilkamine!

NordenBladet — Internetis kiusamine on juba kaua aega kestnud ja suure tõenäosusega see jätkub, kuna pidurit on väga raske tõmmata. Kehakaal, välimus, sugu ja rahvus on kiusamise sagedasemad põhjused, vahendab Ohmygossip.ee.

22-aastane Anastasia Reshetova oli üks kiusajate ohvritest. Põhjuseks see, et tal olid keskmisest pikemad ja suuremad jalad. Noor naine siiski otsustas, et ei lase end negatiivsetest kommentaaridest muserdada. Tal on tänaseks 1,5 miljonit Instagrami jälgijat.

Anastasia oli terve nooruspõlve pidanud negatiivseid kommentaare taluma, aga ta otsustas elus suunda muuta, mis kiusajad eemale peletas. Anastasia ei kulgenud samu teid pidi, kui teised kiusatavad, vaid pööras oma keha kumerused hoopis enda kasuks ning esitles fotosid Instagramis. Ta laadis üles mitmeid fotosid, kus jalad olid täies hiilguses esindatud. Võib ette kujutada, kui hämmingus kiusajad olid, nägemas, et Anastasia jälgijate hulk hakkas hoopis tõusujoones kasvama.

Kallis naine (ja mees), oled unikaalne! Armasta oma keha!
Jaga seda postitust, et peatada tagakiusamine ja pilkamine!

Настоящий отдых, он именно такой. Без многочисленных шумных ресторанов, клубов, бутиков и неспокойной публики. Он позволяет реально отдохнуть, переключиться, прочувствовать вкус другой жизни… без лишних тягот и людей. Но все хорошее когда -то заканчивается, чтобы можно было подготовиться к чему-то ещё более хорошему ))) С двояким чувством думаю о возвращении на холодную Родину. Буду наслаждаться последними днями в полной мере, вдыхать этот воздух в два раза глубже… Кайф. 💌

A post shared by Reshetova Anastasia (@volkonskaya.reshetova) on

Avafoto: Anastasia Reshetova (Instagram @ volkonskaya.reshetova)

 Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service