Helena-Reet: Elisheva & Shoshana läbirääkimised Kaup24-ga, ajakirjandustellimused ja tarbijamängud

Helena-Reet: Elisheva & Shoshana läbirääkimised Kaup24-ga, ajakirjandustellimused ja tarbijamängud

NordenBladet – Eile pidasin läbirääkimisi Kaup24 veebipoega (DLB Trading OÜ) ning sõlmisin seitsmeks kuuks Müüja lepingu, Agendilepingu ja Andmetöötlemise lepingu. Johhaidii, kokku tutvusin mingi kuuekümne lehelise tingimuste ja eritingimuste paketiga, digiallkirjastsin ning nüüd ootan ka nendepoolset allkirjastamist, et asuda müüma. Eks siis seitsme kuu pärast paistab, kas tasus ennast seal müüjana hoida või mitte, kas pikendan lepingut või mitte.

Olen Kaup24 kohta kuulnud palju vastakaid arvamusi, nii häid kui väga halbu. Aga otsustasin, et proovin omal nahal järgi. Natuke kõhe oli, sest mulle tundus, et laialt tuntud Eesti ettevõtteid (vähemalt samas turu sektoris) seal polnud. Aga keegi peab ju esimene olema.. Nii et peagi saate Elisheva & Shoshana tooteid osta ka läbi Kaup24 platvormi (veebipoe)!

(blogi jätkub peale Elisheva & Shoshana tootepilte)


Fotod: ElishevaShoshana.com

Eile tegin ka ajakirjandustellimusi, väsinud sellest veebis lugemisest. Mõnus on istuda, kohvi juua ja reaalset lehte lehitseda. Mul käib Äripäev ja enamasti ka Maaleht aga mõtlesin, et tellin vahelduseks midagi veel. Võtsin üheks kuuks Õhtulehe (17.90), kolmeks kuuks Kroonika (18.75) ja Eesti Ekspressi (24.15) ning aastaks Buduaari (26.- EUR). Tahaks tellida koju ka välismaa lehti (Skandinaavia väljaandeid), aga viimane kogemus oli väga halb ja enam ei tea, kas tahabki uuesti proovida. See oli küll aastate eest, kui tellisin välismaalt ajakirjandust, ent kuna need tulid nii suvaliselt ja vahel isegi nööriga kokku pandult tagantjärgi kuu hiljem, siis ei pakkunud see enam huvi. Enne juba kõik veebist läbi loetud.

Asoooo… ma mõtlesin, et mängiks vahelduseks tarbijamänge. Võtsin kohe mitu tükki ette. Nii et mul on varsti võiduna tulekul kaks autot ja roller… hahaaa. 🤣 Eesti Pagar loosib välja auto Fiat500, siis Coop´i kaardiga ostes on võimalik iga kuu osaleda autoloosis ja võita Toyota RAV4 ning Coopis oli püsti pandud ka Fentimans lett, kust ostes on võimalik võita retro-hõnguline Keeway Zahara motoroller. Võtsin siis kõike kohe mitu tükki. Eesti Pagarilt proovisime Maasika-Rabarberikooki, Pealinna kooki ja Porgandikooki ning Fentimansilt ostsin Premium Indian tooniku ja Sparkling Raspberry limonaadi. Mulle meeldib väga katsetada uusi tooteid aga vähemalt 90% toidulauast soovitan alati katta enda valmistatud koduse toiduga. Minu moto on, et mida vähem valmistoitu / poe jooke, seda parem! Ma arvan, et kui ma üksi elaksin, siis ma poest praktiliselt ei ostakski midagi (pean silmas valmis toidukaupa).

Nüüd hakkan koostama ühte põnevat reisi projeki: “Autoreis Eestist Lõuna-Hispaaniasse läbi Läti, Leedu, Poola, Tšehhi, Austria, Itaalia, Monaco ja Prantsusmaa”  ning siis lähen Ivanka Shoshanaga saviringi.

Ilusat neljapäeva teile! Kallistan!

Loe ka teisi minu hiljutisi blogipostitusi:
Helena-Reet: Ivanka Shoshana sünnipäev VOL2, muremõtted, uus elupuuhekk + põnevad külalised
Helena-Reet: Laste sünnipäev – toidumenüü, outfit ja galerii!
Helena-Reet: Vabadus ise oma aega planeerida on luksus, mida armastan üle kõige!
Helena-Reet: Kuldne võtmekimp, millega avanevad taevaväravad; eilsed askeldused aias + mega hea KARULAUGUSALATI RETSEPT!
Helena-Reet: Emadepäev + Maikuu toimetused aias
Helena-Reet: Lag ba-Omer, Volbripäev, Teeme ära!, Loomaaias käik, “Pingviinipoeg Lolo seiklused” jpm. + nagu ikka mõnded mõnusad TOIDUJUTUD!
Helena-Reet: Kokkuvõte möödunud nädalatest + PALJU PILTE!Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service