Eesti: Sotsiaalministeeriumi ja Tööinspektsiooni projektikonkurss „Isikukaitsevahendite müksamine ehitussektoris“

NordenBladet — Projektikonkursi eesmärk on töötada välja sekkumised, mis paneks ehitussektori töötajad kasutama korrektselt asjakohaseid isikukaitsevahendeid.

Projekti käigus uuritakse, miks osad ehitajad ei kasuta isikukaitsevahendeid, töötatakse välja võimalikud müksud isikukaitsevahendite kasutamise propageerimiseks ehitustel, rakendatakse neid mükse ja hinnatakse nende mõju. Projekti tulemusena valmib ülevaatlik raport. Projekti rahastab Sotsiaalministeerium 2021. aastaks eraldatud teadus- ja arendustegevuse lisarahastuse vahenditest.

Projektikonkurss on avatud 29.03.2021 kuni 29.04.2021 kell 17:00. Projektitaotlused tuleb esitada Eesti Teadusinfosüsteemi keskkonnas www.etis.ee. Projekti eeldatav algusaeg on juuni 2021. Projektikonkursil on oodatud osalema kõik organisatsioonid, kes vastavad lähteülesandes toodud kvalifitseerumisnõuetele.

Lisainfo: Elis Kaljuvee (elis.kaljuvee@sm.ee, tel 626 9756) või Marion Pajumets (marion.pajumets@sm.ee, tel 626 9164), Sotsiaalministeeriumi analüüsi- ja statistika osakond.

ETISega seotud tehniliste küsimuste korral palume pöörduda ETISe kasutajatoe poole (etis@etag.ee, tel 730 0373).

 

 


Tags assigned to this article:
Eestiteadusteadusinfoteadusuudised

Reklaam:
Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service