Advertisement:

Norra printsess Märtha Louise tutvustas Instagrami postituse vahendusel oma uut kallimat – šamaan Durek Verrett´i

Norra printsess Märtha Louise tutvustas Instagrami postituse vahendusel oma uut kallimat – šamaan Durek Verrett´i

NordenBladet – Kolm aastat tagasi abielu lahutanud Norra printsessi Märtha Louise’i elus on uus armastus – esoteerikafännist printsess kaotas südame 44-aastasele šamaanile, kelle klientide seas on näiteks Hollywoodi diiva Gwyneth Paltrow.

Printsess Märtha Louise’i ja kirjanik Ari Behni abielulahutus jõustus 2016. aasta augustis. Kolme tütrega paar oli pulmi pidanud 2002. aastal. Pühapäeval avaldas Märtha Louise (47) aga Instagramis Los Angeleses tehtud foto ja pika kirjutise, millega kuulutab, et tema uus kallim on Dureki-nimeline šamaan.

View this post on Instagram

When you meet your twin flame, you know. I have been lucky enough to have met mine. @shamandurek has changed my life, like he does with so many. He has made me realize that unconditional love actually exists here on this planet. He embraces all of me without question or fear. He makes me laugh more than anyone, has the most profound wisdom to share and all the bits in between from the diversity of his being. I feel so happy and blessed that he is my boyfriend. Thank you my love, for including me so generously into your family. I love you from this eternity to the next. And to those of you who feel the need to criticize: Hold your horses. It is not up to you to choose for me or to judge me. I don’t choose my man to satisfy any of you or the norms or boxes you have chosen in your mind for me to be in. I don’t thrive there, nor do I exist in your illusion about me. I choose from love. And that’s it. Shaman Durek is merely a man I love spending my time with and who fulfills me. So thank you for respecting my actions and my choice of partner. All I know at this moment is that we love each other and I am super happy. Have a wonderful, loving Sunday and Mother’s Day(for the USA). 📸 @dhendersonphoto #love #unconditionallove #newlove #boyfriend #inlove

A post shared by Princess Märtha Louise (@princessmarthalouise) on

„Saad kohe aru, kui kohtud oma kaksikleegiga. Mul on olnud õnne leida oma hingesugulane.“ Armunud printsess õhkab: Durek on pannud teda mõistma, et siin planeedil eksisteerib ka tingimusteta armastus. Mees mõistab teda üdini, paneb naerma ning jagab põhjatut elutarkust. „Olen nii õnnelik ja õnnistatud, et ta on mu kallim,“ kirjutab Märtha Louise. „Armastan siin sellest igavikust järgmiseni. Ja neile, kes tunnevad vajadust kritiseerida: talitsege end. Pole teie asi minu eest valikuid teha või mind kritiseerida.“ Printsess lisab, et ei vali meest teiste meelerahuks ega mingite normide täitmiseks. „Mina valin armastusest.“

Märtha Louise on ingliusku ja ta on andnud välja mitu ingliteemalist raamatut. Ta tegeleb ka reikiga ja on ravitseja.

Ta asutas 2007 koos äripartneri Elisabeth Nordgreniga inglikooli, mis tekitas Norra meedias palju negatiivset vastukaja.

Selle aasta märtsis ilmus Maärtha Louise’i raamat “Tundlikuna sündinud”, milles ta räägib elust Norra kuninglikus peres ja tiitlist Tema Kuninglik Kõrgus loobumisest.

Šamaan Durek on kuuenda põlvkonna šamaan ja hingeline teejuht. Durekis on küll laplaste verd, kuid ta ei ole kunagi Norras ega Lapimaal käinud.

Norra kuninga Harald V ja kuninganna Sonja tütar, printsess Märtha Louise on troonipärimises neljas.

Printsessil ja ta uuel mehel on plaanis nii USAs kui Norra aidata oma oskuste abil inimesi, kes seda vajavad. Nende raviturnee kannab nime “The Princess and the Shaman”.

Avafoto: Printsess Märtha Louise of Norway (Instagram/@princessmarthalouise)
Allikas: NordenBladet.comerror:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service