Soome turismimess “MATKA Nordic Travel Fair 2018” on täies hoos + SUUR GALERII!

Soome turismimess “MATKA Nordic Travel Fair 2018” on täies hoos + SUUR GALERII!

NordenBladet – Iga-aastane Soome Matka turismimess on Põhja-Euroopa ja Läänemere piirkonna suurim reisitööstuse üritus. Mess meelitab Helsingisse nii Soome kui ka rahvusvahelisi reisikorraldajaid, kohal on reisibürood ja reisikorraldajad üle maailma ning turismiettevõtete võtmeisikud.

Loomulikult on esindatud ka Skandinaavia parimad reisiblogijad ning suurimad meediaettevõtete esindajad (vt. SIIT) – esirinnas NordenBladet´i, OHMYGOSSIP- lehtede ning Bloglist24 alla kuuluvate Põhjamaade premium NordicBloggers reisiblogijatega  (vt. SIIT).  Matkamessi külastajad saavad teavet uute sihtkohtade ja reisiteenuste kohta ning ettevõtted vahetavad kontakte ning sõlmivad uusi koostöölepinguid.

Matkamess avas uksed kolmapäeval, kui toimus suur workshop day turismiettevõtete juhtidele (vaata galeriid SIIT), neljapäeval (18.jaanuaril) avati mess meediale (siinsed messi pildid on tehtud neljapäeval) ning tänasest, 19.jaanuarist, kõigile reisihuvilistele. Iga aastast Matkamessi, mis toibub Helsingi messikeskuses (Messuaukio 1), saab külastada pühapäevani! Vaata ka suurt galeriid turismimessil esindatud ettevõtetest!

Reklaam:

Reklaam:
Mainos:
 

 


Fotod: NordenBladet/Helena-Reet Ennet

 

Had an interesting and busy day in Matka Nordic Travel Fair (pre fair day for media and travel executives). We made a lot of great deals and met so many wonderful people from so many great travel destinations… Wearing jacket by DJ (Dirkje) and top by Ohmygossip Couture. photography by: NordenBladet/@helenareetennet You will find a big gallery about MATKA2018 soon in our website: www.nordenbladet.com! #messuaukio #messukeskus #matkatravelfair #matkamessut #matkamessut2018 #helsinki #pasila #travelwriter #digitalnomad #travelblogging #travelblogger #matka2018 #instatravel #bloglist24 #matkatravelfair #matkatravelfair2018 #travelfair #OHMYGOSSIP #NordicBloggers #NordenBladet #scandinavianblogger #scandinavianmedia #EstellaElisheva

A post shared by Estella Elisheva (@estella.elisheva) on

 

 

Vaata lisaks:
MATKA 2018 turismimessi workshop day Helsingi messikeskuses + GALERII ÜRITUSEST!

Soome matkamess “MATKA Nordic Travel Fair 2016” FOTOD!Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service