Peeter Volkonski meenutab: Propelleril polnud võimudega konflikte

OHMYGOSSIP — “Sest kui joogid on sees, siis ongi anarhia,” kõlab fraas Villu Tamme punkbändi J.M.K.E laulust “Paneme punki”. Selline see punkliikumine tol ajal oligi, räägib Villu Tamme koos Peeter Volkonski ja Tõnu Trubetskyga Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtul.

“Tavaline päev nägi välja nii, et mindi linna peale, istuti maha ja joodi morssi. Me ei olnud nagu välismaa punkarid, kes kogu aeg demonstratsioone korraldasid, tegelesime rohkem laulusõnade ja luule kirjutamisega,” ütleb punkar Villu. “Konkreetselt sellist käskkirja, kus Propeller ära oleks keelatud, ei olnud. Propellerit ei keelatud ära, see on legend,” ütleb punkbändi Propeller vokalist Peeter Volkonski. Vürsti sõnul polnud Propelleril võimudega konflikte. “Siis aga tuli septembris see vutimatš, kus läks mäsuks,” räägib Volkonski 22. septembril 1980 Eesti Raadio ja ETV jalgpallimatšil Propelleri esinemisest.

 

Refereeritud artikli täisteksti loe Õhtulehest
Loe kõiki OHMYGOSSIP´i seltskonnauudiseid SIITReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service