Terminaator andis kontserdi bändi muusika gurmaanidele

OHMYGOSSIP — Reede õhtul kogunesid Rock Cafésse kõige suuremad Terminaatori fännid, sest bänd andis kontserdi, mis erines nende tavapärastest kõvasti – see oli mõeldud tõelistele Terminaatori gurmaanidele ja esitusele tulid lood, mida muidu eriti ei mängita.

Aasta algul andis bänd Rock Cafés esimest korda kontserdi “Gurmaanide öö”. Kontsert sai bändi ninamehe Jaagup Kreemi sõnul nii head tagasisidet, et otsustati veel üks teha. Seekord said aga lugusid pakkuda kõik fännid. Jaagup rääkis Õhtulehele, et lugusid, kus põhipilliks on klaver, pakuti välja nii palju, et kampa tuli võtta ka Terminaatori endine klahvpillimängija Harmo Kallaste, kes meestele hea meelega appi tuli.Kõige vanem esitusele tulnud lugu “Teel ära” pärines aastast 2004. Kitarrist Taavi Langi, kes liitus bändiga aastal 2009, vastas kontserdi ajal mitu korda eitavalt küsimusele: “Taavi, kas sa oled meiega seda lugu üldse esitanud?”, sest laval kõlas tõeline kullafond.Ühe Terminaatori kauneima ballaadi “Ainult sina võid mu maailma muuta” esitasid Jaagup ja Harmo vaid kahekesi, saatjaks publiku laulukoor.Küsimusele, kas peaks tulevikus tegema ka kolmanda sarnase kontserdi, karjuti loomulikult vastuseks: “Jaa!”

Refereeritud artikli täisteksti loe Õhtulehest
Loe kõiki OHMYGOSSIP´i seltskonnauudiseid SIITReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service