RAJU PIDU! Tommy Cash pani fännid särke seljast viskama

OHMYGOSSIP — “Tommy! Tommy! Tommy! Tommy!” skandeerisid Rock Cafésse kogunenud fännid laupäeva õhtul, et lavale tuleks Eesti skandaalseim räppar Tommy Cash. Mees andis Tallinnas oma Euroopa tuuri viimase kontserdi.

Tommy Cashi, kodanikunimega Tomas Tammemetsa, ei näe kodumaal just kuigi tihti esinemas ja seetõttu tõi laupäevane kontsert rokiklubisse täismaja. “Kolm vipipiletit palun,” soovisid fännid uksel. “Vipp on välja müüdud,” vastas neile piletimüüja. Ja Tommy tulekuni oli jäänud veel üle tunni! “Kas Tommy on teil siin väga suur staar? Ma tulin spetsiaalselt tema pärast Soomest kohale,” räägib üks noormees. Siiski pole ta kõige kaugemalt tulnud fänn. Publik kirjutab, et Itaalias sündinud, ent nüüd Egiptuses Aleksandrias elav Simone Gaeta võttis ette teekonna Egiptusest Tallinna, et kuulda ja näha Tommy Cashi. “Tommy Cash on tõeline artist ning tema videod on kõik kunstiteosed,” ütles mees Publikule. Kui Tommy lõpuks lavale tuli, tõusis Rock Café lae poole sadu mobiiltelefone, sest peagu iga kontserdikülastaja tahtis selle hetke peale oma mälu ka sotsiaalmeediasse salvestada.

Allikas: Publik.ee
Loe kõiki OHMYGOSSIP´i seltskonnauudiseid SIITReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service