TRALL KAUBAMÄRGI ÜMBER: Miss Tallinna tahavad korraldada nii Soome miss kui Valeri Kirss

OHMYGOSSIP — Konkurssi Miss Tallinn 2017 tahavad korraldada nii Soome Miss Globe 2012 Kati Kokkonen kui ka Eesti missimeister Valeri Kirss.

Asja muudab põnevaks asjaolu, et Miss Tallinna kaubamärk kuulub alates 2007. aastast Valeri Kirsile ja see on kehtiv kuni 2027. aastani. Kokkonen andis Miss Tallinna kaubamärgi avalduse sisse alles möödunud aasta lõpus.

Kokkonen andis Miss Tallinna missivõistluse korraldamisest teada möödunud aasta lõpus.

Miss Estonia kodulehel internetis andis Valeri Kirss tänavu 17. jaanuaril teada, et seoses Eesti vabariigi 100. aastapäevaga korraldatakse konkursid Miss Tallinn 2017 ja Miss Estonia 2018.

Valeri Kirss annab teada, et Miss Tallinna 2017 & Miss Estonia 2018 missitiitli kandidaadiks on teretulnud Eesti passi omavad kaunitarid, kes vastavad alljärgnevatele üldnõuetele:
* Vanuses 17 kuni 25 aastat
* Vallalised, lasteta neiud, kes ei ole ametlikult abielus olnud.
* Soovitatav pikkus vahemikus 173-180 +/- 2 cm.
* Kehakaal 50-60 kg vahel.
* Oma esialgne soov osaleda palutakse saata ajavahemikus 15.02. kuni 15.09.2017 meiliaadressile: missestonia@hot.ee või vkirss@missestonia.ee
* Lisada andmed (+ vöö, puusa ja rinna ümbermõõt) ja üks või kaks pilti.

Veerandsaja Eesti Miss Estonia peakorraldaja & MissiMeister Valeri Kirss hakkab tegelema Miss Tallinna 2017 & Miss Estonia 2018 missitiitli kandidaatide otsingutega alates 15.veebruarist ja need kestavad kuni sügiseni. Sobivate missitiitli kandidaatide üles seadmist võiksid ergutada ka vanemad, sõbrad ja koostööpartnerid.

Sobivate Top-finalistide ja abiliste leidmisel valitakse Miss Tallinn 2017 kas märtsis või detsembris ja Miss Estonia 2018 kroonitakse aga järgmise aasta märtsis. Lisainfo missestonia.ee netilehel.

Kati Kokkoneni korraldatava missivõistluse kandideerimise tähtaeg kukkus täna, 9. veebruaril. Kokkonen on õppinud alates 2013. aastast Tallinna Tehnikaülikoolis ja õpingud peaks lõppema tänavu kevadel. Kokkoneni partnerid on Miss Tallinna võistlusel Hilton Hotell Tallinn, rahvusvaheline modelliagentuur Fashion Model Agency ja telekanal TV3. Kokkonen esindas Soomet rahvusvahelisel missivõistlusel Miss Globe 2012, mis toimus Türgis.

 

Allikas: Eestinen.fi
Loe kõiki OHMYGOSSIP´i uudiseid SIIT

Save


Tags assigned to this article:
Kati KokkonenValeri Kirss

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service