ID-kaardi uus nägu: Modellina ma karjääri tegema ei hakka

OHMYGOSSIP — ID-kaardi uus reklaamnägu Mikk Kirkal rääkis, et pildi saatis ta konkursile edevusest ja sellega kaasnes ka suur juhus, et kuulutus talle üldse silma jäi, vahendas Raadio 2 saade “Hommik!”.

“Ma väga palju ei mõelnud, mis sellega kaasneb, kas ma võiksin üldse võita. Ma saatsin pildi ära ja tegelikult sinna see jäi. Mul läks see mingi aja pärast meelest ära. Kui mulle politseist helistati, siis sellel hetkel ei osanud ma seda küll selle asjaga seostada,” tõdes Kirkal. “Paari sekundi jooksul käis mul väga palju erinevaid mõtteid peast läbi, et kas midagi on toimunud ja mis juhtunud on,” lisas ta. Kirkal tõdes, et talle on meediast silma jäänud põnev iseloomustus, et kõigist kandidaatidest oli tal kõige harmoonilisem nägu. “Ega ma modellina karjääri tegema küll ei hakka, aga oleneb projektist, kui mingi pakkumine tuleb, siis ma kaalun seda,” lubas Kirkal.

Allikas: menu.err.ee
Loe kõiki OHMYGOSSIP´i seltskonnauudiseid SIITReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service