Kas Norras on tulekul uued kuninglikud pulmad?

NordenBladet – USA ajakirjale Vanity Fair antud intervjuust ilmneb, et printsess Märtha Louise uus kallim Durek Verrett plaanib paluda tema kätt. Printsessi uus kallim on saanud ka kuningas Haraldi ja kuninganna Sonja õnnistuse.

Durek Verrett oli soovinud teha Norra printsessile abieluettepaneku juba selle aasta veebruaris Hawaiil, kuid 2019. aasta detsembri traagiline sündmus muutis olukorda. Printsess Märtha Louise ja printsessi lapsed leinavad ootamatult lahkunud Ari Behni, kes oli printsessi endine abikaasa ja tema laste isa.

Norra printsessi sekretär on märkinud, et ametlikku kihlust ei ole välja kuulutatud ja printsess ei soovi täpsemalt abieluplaanidest rääkida.

Printsess Märtha Louise on öeldnud, et kahetseb mõningaid 2019. aastal erinevates intervjuudes öeldut ja näeb nüüd mitmeid asju teisiti.

Siiski on printsess arvamusel, et tema ja šamaanist Verretti suhe on edasi arenenud.

Printsessi kallim tegi talle üllatusvisiidi printsessi sünnipäeval selle aasta septembris. Koroonaviiruse pandeemia tõttu ei olnud nad selleks ajaks üksteist näinud ligi pool aastat.

Kuigi Durek Verretti perekond võttis printsess Märtha Louise’i kohe omaks, kulus printsessi enda perekonnal olukorraga harjumiseks rohkem aega.

Norra telekanal TV2 on ette valmistamas seriaali, mis räägib avameelselt printsessi elust ja kus lisaks printsessi lastele on näha ka tema uut kallimat. Veel ei ole teada, kas sarjas osalevad ka Norra kuningas ja kuninganna. Seriaal peaks avalikkuseni jõudma 2021. aastal, kuid täpset kuupäeva pole veel välja kuulutatud.

 


Tags assigned to this article:
Durek VerrettPrintsess Märtha Louise

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service