Reklaam:

Tairi Morozovi sõnum enesetapusportlastele

OHMYGOSSIP — “SÕNUM enesetapusportlastele! Mul on hea meel, et Te hoolite oma tervisest aga mul on Teile ka küsimus, et milleks see vaev, kui te ei hooli oma elust?” arutleb restoranipidaja Tairi Marozov.

Read More

Merlyn Uusküla: Nüüd on mul veel üks uus hobi ning kes teab, äkki saab sellest ka töö

OHMYGOSSIP — “Kui mõtlen tagasi möödunud 2015 aastale, siis tegelikult oli päris hea aasta. Sai palju reisitud ja maailma avastatud, lisaks leidsin endale uue hobi — hakkasin Swarovski kristallidest ehteid meisterdama,” räägib Merlyn Uusküla.

Read More

Kertu Jukkum Ohmygossip.ee’le: Olen ootusärevuses

OHMYGOSSIP — “Olen ootusärevuses,” räägib Kertu Jukkum Ohmygossip.ee’le. “Usun, et iga uus on parem kui vana oli. Iga aastaga on nii. Seega olen ootusärevuses ja õnnelik uue aasta alguse eel.”

Read More

8 märki meestele, et temake on see õige sulle

OHMYGOSSIP — Your Tango veebileht on mehi silmas pidades kokku koondanud sügavalt armumise tunnused, aga miks mitte ei võiks need sobida ka naistele.

Read More

Marko Kaldur Ohmygossip.ee’le: Ei hakka ootusi ega lootusi üles kruvima – las uus aasta kujuneda üllatusterohkeks

OHMYGOSSIP — “2016. aasta tõotab tulla uute raamatute ja põnevate rännakute rohke aasta. Plaane on palju – eks näis, mis ka reaalselt teoks saab, mis kaugemasse tulevikku nihkub,” räägib kirjanik ja reisisell Marko Kaldur Ohmygossip.ee’le.

Read More

Viktor Vassiljev Ohmygossip.ee’le: Õnn on inimese sees, mitte pangaarvel või garaažis

“Kui on paha tuju ja negatiivsed mõtted, siis tuleb mõelda millestki positiivsest, keskenduda positiivsele tegevusele, kasvõi istutada potitaim, ja ongi mõtted suunatud loovusele ja positiivsusele. Šokolaad ja alkohol ka muidugi aitavad, õiges annuses, ainult mitte igaüks ei oska nendega piiri

Read More

Hannes Vanaküla Ohmygossip.ee’le: Isegi moslemitest araablased on huvitatud, mis mul öelda on

OHMYGOSSIP — “Kui ma käin välismaal, siis minu vaimsust võetakse vastu. Isegi moslemitest araablased on huvitatud, mis mul öelda on. Kahjuks Eesti rahva kohta sedasama öelda ei saa,” kurdab Selgeltnägijate tuleproovis osalenud Hannes Vanaküla, et siinmail temasse ei usuta ent

Read More

Sekspoosid, kus mehel jagub vastupidavust kauemaks

OHMYGOSSIP — Kentucky ülikooli teadlased tegid uuringu seksuaalvahekorra pooside kohta, milles osales üle 14 000 inimese. Vastanute hulgas oli nii mehi kui naisi. Vastuste põhjal selgusid poosid, kus mehel võtab seemnepurskeni jõudmine kauem aega, vahendab Women´s Health.

Read More

5 tegevust, kuidas mees petab enesele teadmata oma kaaslast

OHMYGOSSIP — Men´s Health´i sõnul on sõprusel ja truudusetusel õhkõrn piir. Mehe silmis võivad paljud asjad olla süütud, aga tema naise silmis mustad ja räpased tegevused. Naine võib mitmeid tegevusi liigitada petmise alla kuid mehe jaoks on need tühised. Alljärgnevas

Read More

Jaanus Kõrv Ohmygossip.ee’le: Parafraseerides meie kultusfilmis öeldut, tahan uuel aastal selgeks teha, kes ikkagi on Liivimaa parim ratsutaja

OHMYGOSSIP — Jaanus Kõrv, tutud ka kui Küla Karla, räägib Ohmygossip.ee’le, et televisioon on alla käinud ning meelelahutus ei kannata kriitikat. “Täielik pettumus kannab märksõna televisioon. Peaasjalikult see osa, mida pakutakse nimetuse all meelelahutus. Kas see on aja märk või

Read More

Ettevõtja ja muusik Urmas Kõiv Ohmygossip.ee’le: Aasta 2015 oli täis muusikat

OHMYGOSSIP — “Soovin, et inimeste vahel liiguks positiivne energia ja kõigil jätkuks rõõmsat meelt elada oma igapäevast elu nii positiivselt kui võimalik,” räägib ettevõtja, muusik, laulukirjutaja, produtsent ja suurprojektide juht Urmas Kõiv Ohmygossip.ee’le

Read More

Ansambli “Patune pool” solist Sünne Valtri Ohmygossip.e’le: Igasse aastasse mahub nii muresid kui rõõme

OHMYGOSSIP — “Eks muresid kui rõõme jagub igasse aastasse. 2015 on olnud minu jaoks tõeline muutuste aasta, kuid kõik need sammud, mida olen pidanud astuma, on kokkuvõtvalt vaid positiivsed. Ei saa öelda, et kerged, kuid kindlasti on need mind elus

Read More

Ahto Kalda Ohmygossip.ee’le: Oma ööklubi loomine tundus kosmiline

OHMYGOSSIP — ” Aasta alguses tundus küll väga kosmiline seada eesmärgiks teha oma ööklubi ning kirjutada laul kellelegi, kes on tippude tipp. Õnneks nii juhtuski ja see annab loomulikult julgust järgnevatel aastatel soovida rohkemgi,” räägib Ahto Kalda Ohmygossip.ee’le.

Read More

Tre raadio saatejuht Andrus Kuzmin Ohmygossip.ee’le: Mulle meeldib pidude korraldamine!

OHMYGOSSIP — “Aasta on minu jaoks olnud väga sisukas nii eraelus kui töörindel. Esiteks sai aasta lõpus kolitud pealinna ja nüüdseks asutud tööle Tre raadiosse,” räägib Andrus Kuzmin Ohmygossip.ee’le.

Read More

Pildike tänapäeva Eestist. Innele Õispuu Ohmygossip.ee’le: Mureks on töötu olek ja rahata päevad

OHMYGOSSIP — Innele Aljaste-Õispuu on Rakeverest pärit õmblejanna, kes on ligi aasta töötu-elu tundnud. Ohmygossip räägib naisega igapäeva elust — nii rõõmudest kui muredest.

Read More

Jõuludekoratsioonid, sisustus, detailid – suur inspiratsioonigalerii!

Ohmygossip toob teieni mõnusa inspiratsioonigalerii! Ehk leiate siit mõne vahva detaili või idee, mida oma koduski kasutada!

Read More

Mare Liiger Ohmygossip.ee’le: Soovin, et meie valitsevale klassile tasutaks nende tegude järgi, kuhjaga

OHMYGOSSIP — “Loodan nii kangesti, et Eestimaal jätkuks igale poole  inimesi, kes läidaksid nüüd, jõulude ajal kümned tuhanded valgusallikad meie inimeste silmades ja et nad põleksid mitte ainult nüüd vaid jätkuvalt,” räägib kiirabiarst Mare Liiger Ohmygossip.ee’le.

Read More

Margit Peterson Ohmygossip.ee’le: Uude aastasse lähen suurte ja uute lootustega

OHMYGOSSIP — “Õnneks on rõõmu rohkem olnud, kui muresid. Mis ikka saab rõõmu rohkem tuua ühele kirjanikule, kui ta raamatu ilmuvad ja neid ka ostetakse ja laenutatakse? See ongi kõige tähtsam,” räägib poetess ja kirjanik Margit Peterson Ohmygossip.ee’le.

Read More

Lihtsad nipid, et su mees tunneks end erilisena!

OHMYGOSSIP – Naised, teile ju meeldib, kui teid hellitatakse? Ka meestele meeldib see. Teie suhe püsib värskena, kui tekitad temas tunde, et ta on eriline. Parim asi, mida sa tüdruksõbrana teha saad, on tekitada oma mehes tunne, et ta on

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service