Miss World 2014 on Lõuna-Aafriklanna Rolene Strauss

OHMYGOSSIP — Londonis, 14.detsembril, Excel Arenal peetud Miss World 2014 missivõistluse võitis miss Lõuna-Aafrika 2014 Rolene Strauss. Teine ja kolmas koht jaotusid vastavalt Miss Ungari Edina Kulcsár’i ning Miss USA Elizabeth Safrit’i vahel.

Read More

Tubli saavutus! Billboard valis elektroonilise tantsumuusika parimate hulka kaks Eesti artistide lugu

Billboard koostas tänavust muusika-aastat kokku võtvad tabelid ja elektroonilise tantsumuusika parimate seas on kaks Eestist pärit artisti. Väljaanne reastas kümme lugu, mis aasta jooksul järjepidevalt uuesti esile kerkisid.

Read More

Looduslikud abivahendid depressiooni leevendamiseks

Depressiooni võib erinevatel eluetappidel esineda pea kõigil inimestel ning see võib varieeruda üldisest kurbusest kuni intensiivse ja isegi enesetapumõteteni viiva vaimse häireni. Olenevalt sellest, kui raske depressioon on, piisab vahel ravimtaimedest ja elustiilimuutusest, kuid vahel vajab selle ravi tõsisemat sekkumist.

Read More

Steve Jürvetson ja Tim Draper said kätte e-residendi tunnistuse

Peaminister Taavi Rõivas andis esmaspäeval Californias Draperi Ülikoolis ärifoorumil Steve Jürvetsonile ja Tim Draperile pidulikult üle esimesed e-residendi digitaalsed isikutunnistused Ameerika Ühendriikides.

Read More

Peaminister Taavi Rõivas Stanfordis: USA on Eesti olulisim liitlane

USA-s visiidil viibiv peaminister Taavi Rõivas ütles eile Californias Stanfordi ülikoolis peetud kõnes, et Ameerika Ühendriigid on Eesti jaoks olulisim liitlane julgeolekupoliitikas, sealhulgas küberkaitses.

Read More

Eesti koondise jalgpallur liitus eksootilise klubiga

Indoneesia Superliigas mängiv Jakarta Persija teatas täna oma Twitteri leheküljel, et senine Nõmme Kalju poolkaitsja Martin Vunk ja Sillamäe Kalevi ründaja Jevgeni Kabajev sõlmisid klubiga lepingu.

Read More

Tervendaja Volli: Kõik haigused saavad alguse vereringehäiretest

Vladimir Jelisejevile, keda rahvas teab kui tervendaja Vollit, on antud eriline anne – ta suudab tervendada inimesi. Tema patsientideks on paljude teiste seas olnud Eri Klas, Marko Reikop ja Reet Linna.

Read More

Kuidas puhastada elamist negatiivsest energiast ning tugevdada immuunsust võõra kadeduse ja vihkamise vastu?

Lihtsad ja õrnatoimelised võtted 1. Hoia kodus jaanipäeval punutud tammepärga. Tamm on mehelik jõud ja tugi. Ära riputa seda nähtavale kohale, vaid aseta lihtsalt kusagile ning selle energia tugevdab elupaiga immuunsust võõra kadeduse ja vihkamise vastu. 2. Et patjadest kaoksid

Read More

Kuidas vabaneda kodutolmlastest?

Kodutolmulestade – silmale nähtamatute ämblikulaadsete klassi kuuluvate pisiolevuste seotus allergiaga tõestati aastal 1967. Ülitundlikkus kodutolmulestadelt pärineva allergeeni vastu on tugevalt seotud kolme haigusega: astma, allergilise nohu ja atoopilise dermatiidiga, kirjutab Terviseleht.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service