Penélope Cruz on Lindexi kevadhooaja modell

Lindex annab teada, et nende tänavuse kevadhooaja modelliks on võluv näitlejatar Pénelope Cruz. Firma esindajate sõnul lisab Cruz Lindexi kaubamärgile ja kollektsioonile Hollywoodi filmitähe glamuuri, andes oma euroopaliku sarmiga kampaaniale uue naiseliku suuna, vahendab Mood.

Read More

Michael Kors laieneb kosmeetikaärisse

Michael Kors oli mullu interneti enimotsitud moebränd, ning nüüd püüab tema moeimpeerium vallutada ka kosmeetikaletid. Kaubamärk hakkab tootma kosmeetikavahendeid kolmes kategoorias: sexy, sporty ja glam. Igasse kategooriasse kuulub parfüüm, huulepulk, huuleläige ja kaks küünelakki, vahendab Mood.

Read More

H&M riietab Rootsi olümpiameeskonda

2014. aasta Sotši olümpiamängudel ja 2016. aasta Rio de Janeiro olümpiamängudel kannavad Rootsi sportlased H&Mi disainitud rõivaid. Nelja-aastane leping näeb ette rõivaid, mida sporditähed kannavad olümpiamängude ava- ja lõputseremoonial, vabal ajal olümpiakülas ning treeningutel. Rõivaste disainimisel võetakse arvesse sportlaste soove

Read More

Nicola Formichetti on Dieseli uus loovjuht

Renzo Rosso on leidnud oma 35 aastat tagasi loodud Dieseli brändile uue põlvkonna loovjuhi. Vastutusrikka ameti võtab üle Thierry Muglerist lahkunud Nicola Formichetti. 35aastase Tokyos sündinud Formichetti vastutusalasse kuulub kõik, mis Dieseliga seotud – tootmine, kommunikatsioon, turundus, sisekujundus, vahendab Mood.

Read More

Riigikogu nimetas Mart Laari Eesti Panga nõukogu esimeheks

Riigikogu täiskogu nimetas Mart Laari Eesti Panga nõukogu esimeheks. Salajasel hääletusel oli Laari nimetamise poolt oli 46 saadikut, vastu 34 ja erapooletuks jäi 4 saadikut, vahendab E24.

Read More

ERKI Moeshow

OHMYGOSSIP —  Ainult loetud päevad on jäänud Eesti ühe suurima moeetenduse alguseni. ERKI Moeshow toimub juba sel laupäeval, 18. mail. Transformatsioon uutesse sfääridesse algab kell 18.00 Balti Jaamast.

Read More

Psühholoog vastab: Mida teha, kui ei ole mehega enam millestki rääkida?

Ohmygossip.ee lugeja: “Tunnen, et ma pole oma eluga rahul. Mehega pole enam millestki rääkida, ainult igapäevased asjad. Lastel on omad tegemised ja käigud. Mul pole nagu oma kohta. Kõik oli vanasti teisiti – oli armastust, kirge. Siis polnudki vaja eriti

Read More

Tüdrukute jalgpallifestival

OHMYGOSSIP — Eesti Jalgpalli Liit korraldab 11. mail koostöös klubide ja FIFAga tüdrukute jalgpallifestivali, mille eesmärk on populariseerida tüdrukute jalgpalli ja leida uusi harrastajaid.

Read More

Psühholoog vastab: „Olen pidevalt väsinud, aga magamine ei tee ka erksamaks. Mind ei huvita enam miski. Mis mul ometi viga on?”

Lugeja küsib: „Olen pidevalt väsinud, aga magamine ei tee ka erksamaks. Ma ei suuda enam keskenduda ja tahtejõudu pole kusagilt võtta, miski ei paku enam huvi. Elu on nii pingeline ja ma ei suuda igapäevaseidki valikuid langetada. Keegi ümbritsevatest ei

Read More

Rinnavähi ärahoidmiseks sada protsenti tõhusaid vahedeid pole

Liikumine ja normaalne kehakaal aitavad vähendada rinnavähiriski. Eesti spetsialistide hinnangul on tervislik eluviis küll tähtis, kuid ainult sellest haiguse ärahoidmiseks ei piisa. “Ega rinnavähki tegelikult väga efektiivselt vältida ei saagi,” ütles Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) onkoloog-kirurg Riina Kütner.

Read More

Sidrun + vesi = energia ja tervis

Tunned end peale suurt pidusöömat täidlaselt ja enesetunne on halb? Haigestud tihti ülemiste hingmisteede haigustesse? Sul on tihti nö ‘raske olla’ ka peale normaalselt söömaaega? Või otsid omale head ja paikapidavat dieeti? Tahad olla energilisem ja tervem, c-vitamiiniga ja organismile

Read More

Helena-Reet: Inimestest, kes vaid võtavad…

OHMYGOSSIP — Kuigi püüan näha inimestes vaid head, on see kohati raske. Miks? Sest on päris hämmastavalt suur hulk inimesi, kes võtavad iseenesest mõistetavalt, et ma olen justkui heategevusorganisatsioon kõigile. Ei ole!

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service