Reklaam:Promote Island: Islandi koomik Steindi Jr. laulab “Inspired by Island´i” uusimas videos “maailma karmimat” karaoke laulu + VIDEO!

Promote Island: Islandi koomik Steindi Jr. laulab “Inspired by Island´i” uusimas videos “maailma karmimat” karaoke laulu + VIDEO!

NordenBladet – Islandi koomik Steindi Jr osales “Inspired by Island” uusimas videos, kus ta laulab “maailma karmimat” karaoke laulu.  Promote Iceland on alates 2010.aastast kasutanud brändi Inspired by Iceland, et edendada Islandi turismi.

Karaokelaul on enamasti inglise keeles, kuid vahepeal on sisse pikitud ka islandi keelsed sõnad, mis muudavad laulu eriti keerulikseks – raskendav asjaolu on ka see, et laulu tuleb laulda kiires tempos.

Promote Iceland´i avalduses öeldakse, et Islandi tähestikku kasutatakse turistidele saare A ja O tutvustamiseks. Video käigus selgitatakse, kuidas nad saavad vastutustundlikult reisida üle kogu riigi.

Iga riigi osa tutvustatakse tähestiku abil,  kasutades islandi tähestiku 32 tähte. Eesmärk on julgustada turiste reisima erinevatesse Islandi paikadesse, samuti saare lõuna- ja edelaossa. Lõpetuseks on võimalus osaleda lühikeses viktoriini, et näha, kui palju peale video vaatamist Islandist meelde jäi.

Avafoto: Island (Väljavõte YouTube videost)
Allikas: Icenews.isReklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service