Keskerakonna endine esimees ja Tallinna linnapea kohalt eemaldatud Edgar Savisaar avalikustas oma tervisliku seisundi ekspertiisakti

NordenBladet — Edgar Savisaar avalikustas neljapäeval sotsiaalmeedias kohtuekspertiisi instituudi ekspertkomisjoni ekspertiisiakti, mis edastati esmaspäeval Harju maakohtule. Ekspertiisaktist selgub, et Savisaar põeb mitmeid raskeid kroonilisi haigusi, millest paranemine ei ole võimalik, kuid ravimite ja säästliku elurežiimi kooskasutamisega on võimalik hoida organismi suhteliselt stabiilses seisundis, vahendab ERR.

Aktist selgub, et ekspertide hinnangul on Savisaarel ravimite korrektse võtmise, samuti säästliku elurežiimi ja muude arsti soovitatud juhiste täitmisel võimalik kohaneda igapäevase eluga, osaleda kohtuistungil ning süüdimõistmisel kanda karistust. Kohtuistungil viibimise ajal peab olema tagatud Savisaarele kohene arstiabi, sealhulgas arsti kaasamine kohtuistungile. Savisaar läheb Harju maakohtu esmaspäevase määrusega kohtu alla, kuna kohus leidis, et puudub alus tema kohtu alt vabastamiseks tervislikel põhjustel.

 

Allikas: Eesti Rahvusringhääling

 


Tags assigned to this article:
Edgar SavisaarEestipäevauudiseduudised

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service