Eesti jõulufilmi püüavad pääseda tuhanded lapsed!

Eesti jõulufilmi püüavad pääseda tuhanded lapsed!

OHMYGOSSIP – Eesti jõulufilmi püüavad pääseda tuhanded lapsed, teiste seas ka filmi stsenaristi ja režissööri Anu Auna tütar Mona! 2018. aasta lõpus linastuva lastefilmi “Eia jõulud Tondikakul” castingu meeskond tuuritab hetkel mööda Eestit ja otsib peaosatäitjaid. Praeguseks on oma osalemissoovist teada andnud umbes 3000 last. “See oli väga suur üllatus, me ei kujutanud ette, et nii lühikese ajaga lähevad kohad kõigis linnades täis. See on müstika, et see arv nii suur on,” rääkis režissöör Anu Aun ETV saates “Ringvaade”.

Castingu juhi Anu Tähemaa sõnul on silma hakanud juba mõned lapsed, kes teevad asju teisiti kui ülejäänud. Aun lõi Eia tegelaskuju kolm aastat tagasi oma tütre Mona põhjal, kes samuti filmirolli endale püüab napsata. Aun kinnitas, et tütrel on siiski võrdsed võimalused filmi pääseda nagu teistel lastel.

“Eia jõulud Tondikakul” on seiklusrikas laste jõulufilm 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks ürgse loodusega salapärasesse Lõuna-Eesti tallu. Eia ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, kokku viima kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

“Eia jõulud Tondikakul” režissöör ja stsenarist on Anu Aun, produtsendid Maie Rosmann-Lill ja Maario Masing, operaator Heiko Sikka, loodusoperaatorid Remo Savisaar ja Ants Tammik ning kunstnik Matis Mäesalu. Lastefilmi võtted algavad tuleva aasta jaanuaris ning see linastub 2018. aasta detsembris. Film valmib produktsioonifirmade Luxfilm ja Kinosaurus Film koostöös. Filmi eelarve on 1,1 miljonit eurot.

Avafoto: Illustratsiooni autor Sirly OderReklaam:
Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service