Airbnb hakkab turistidele unikaalseid kogemusi pakkuma

Airbnb hakkab turistidele unikaalseid kogemusi pakkuma

OHMYGOSSIP – Airbnb esitles hiljuti uut vahvat reisiteenust, mis loob kontakti külaliste ja kohalike vahel, et turistid saaksid reisi vältel midagi eriti unikaalset kogeda, vahendab lonelyplanet.com.

Airbnb-s saab nüüdsest reserveerida kogemusi kohalike inimestega. Selle all mõeldakse kõike alates ringreisidest ja üritustest kuni kontsertide ning töötubadeni. Eesmärgiks on pakkuda reisisellildee selliseid asju, mida kogevad kohalikud, elades just selles paigas, kus nemad parajasti ringi reisivad.

Teenust on juba Londonis testitud ning alates möödunud nädala reedest pakutakse Airbnb keskkonnas enam kui 500 kogemust 12 linnas üle kogu maakera. Näiteks on nende hulgas viiuli meisterdamine Pariisis, maratonijooksjate treening Nairobis ning samuraidele sparringupartneriks olemine Jaapanis. Cape Towni reisivad inimesed saavad külastada Nelson Mandela kunagist vangikongi, mida esitleb endine vangivalvur Jack Swart. Umbes 10% kogemusteenustest arvatakse omavat kohalikule kogukonnale positiivset sotsiaalset mõju, neid pakuvad kogukondlikud organisatsioonid.

Avafoto: Pariis (OHMYGOSSIP)


Tags assigned to this article:
Airbnbelamuselamusreisturismturist

Reklaam:


Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service