World Travel Awards: Soome parimad hotellid on selgunud! + FOTOD!

World Travel Awards: Soome parimad hotellid on selgunud! + FOTOD!

NordenBladet — Hilton Helsinki Strand valiti rahvusvahelises World Travel Award konkursil juba viiendat korda Soome parimaks hotelliks ning oma osa sai ka Hilton Helsinki Kalastajatorppa, vahendab Iltalehti.

Hilton Helsinki Strand tegi  läbi kenakese uuenduskuuri, mis tagas Soome parima hotellitiitli Finland´s Leading Hotel 2016. Helsingi Munkkiniemi rannas asuv Hilton Helsinki Kalastajatorppa´l täitus omakorda 100 tegutsemisaastat ning see hotell pärjati parima ärihotelli tiitliga Finland´s Leading Business Hotel 2016. Hotelli ajalukku on mahtunud poliitiliselt värvikaid sündmuseid.

Hilton Helsinki Strand hotelliga võistlesid kõrvuti ka Hotel Kämp, Klaus K ja Radisson Blu Seaside Hotel ning Snow Village. Ärihotelli tiitlit ihkasid muuhulgas ka Crowne Plaza, Hilton Helsinki Strand, Hotel Kämp ja Radisson Blu Plaza Hotel.

Turismi Oscariteks nimetatud auhindasid jagatakse igal aastal ning neid annab välja sõltumatu asutus. Auhindasid on antud välja juba aastast 1993.

Hilton Helsinki Strand
hilton-helsinki-strand

hi115138242hi115138240hi115138263hi115138269hi115138297


Hilton Helsinki Kalastajatorppa

hilton-helsinki-kalastajatorppa1hilton-helsinki-kalastajatorppa2hilton-helsinki-kalastajatorppa4hilton-helsinki-kalastajatorppa5hilton-helsinki-kalastajatorppa3

Hea hinnaga hotellipakkumisi leiate siit (sisesta soovitud sihtkoht, kuupäevad ja vaata hindu):Booking.com

Mõistliku hinnaga reisikindlustuse leiate aga siit:

 

Fotod: Booking.com

 

SaveReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service