KAKSIKUD e. Gemini (22. mai – 21. juuni)

KAKSIKUD e. Gemini (22. mai – 21. juuni)

Kaksikud on intelligentsed ja tundlikud hinge-inimesed. Nende mõte töötab tohutu kiirusega. Samas on nad liiga idealistlikud, püsimatud ja kahepaiksed. Sageli tundub et nad on kahes kohas korraga ja nad on ainus tähtkuju mis suudab vabalt teha kahte asja korraga (näiteks lugeda raamatut ja muusikat kuulata). Kaksikute märk sümboliseeribki kaksiknatuuri, mille mõlemad pooled diametraalselt erinevad ja pidevalt vahelduvad. Neile meeldib rääkida ja neile ei meeldi õppida. Nad on ka väga seltsivad. Kaksikud on sõbralikud, lahked ja armastusväärsed, kuid vihastavad kergesti. Aga viha ei ole kardetav, see on nagu õletuli, mis plahvatab lõkkele ja kustub taas. Kellegi vastu ei kanna need inimesed viha. Selle tähtkuju all sündinud on targad, laia silmaringiga, mitmekülgsete huvidega.

Intelligentsed, elavad ja teravmeelsed. Nad on uudishimulikud, kohanevad kiiresti. On väga võimekad võõrkeeltele. Kaksikute tähtkuju all sündinud on huvitav inimtüüp. Püsimatu, võluv, järjekindluseta, kunagi ei näe ette reageerimist asjadele ja sündmustele. Nad on alati teatud määral ärrituvad ja närvilised. Vahetevahel kannatavad nad enesekindluse puudumise all, mis võib kujuneda haiguseks. Kui on tegemist eriti intelligentse mehega, on tal raske kohaneda mõningate inimestega. Kaksikud ei kuulu tavaliselt maailma kõige punktuaalsemate inimeste hulka – tüüpiline Kaksikute esindaja jääb alati hiljaks.

Kaksikute päikesemärgi esindaja võib ootamatult muuta oma riietust, töökohta, armusuhteid või elukohta. See toimub tal sünkroonis mõttesuuna muutustega, mis on küllaltki kiired ja äkilised. Kui soovite mõnda Kaksikute eksemplari lähemalt tundma õppida, siis peate ennast hüplevale eluviisile häälestama. Selle tähtkuju all sündinute elav loomus vajab palju erutavaid sündmusi, kuid nad on ka neurasteeniku tüüpi, kes sageli kannatavad mitmesuguste maaniate all. Nad on head seltsimehed, nendega ei tunne igavust. Inimestega kohanevad üldiselt ruttu, oskavad nendega saavutada peaaegu alati kokkuleppe.

Õppida on neil inimestel kerge. Koguvad teadmisi nagu mängides, kuid kärsitus ei lase põhjalikult neisse tungida. Selle tähtkuju all sündinute hulgas on kõige rohkem geeniusi ja andekaid inimesi nii teaduse, kirjanduse kui ka kunsti valdkonnas. Naistest saavad tihti salongi perenaised. Üldiselt on võimekad filosoofias, matemaatikas ja muusikas. Püüe siduda Kaksikuid ühe kindla koha või kindla idee külge on tavaliselt viga. Ja veel suurem viga on kutsuda neid vaimsele kahevõitlusele. Neile ei valmiste mitte mingit raskust ennast mis tahes situatsiooni sisse või sealt välja rääkida. Nende mõte töötab tohutu kiirusega, ükskõik, kas nad seisavad püsti või on mõnes muus asendis. Nad võivad olla lõikavalt satiirilised ja nad on targemad ja kavalamad kõigist teistest.

Kaksikute tähtkuju all sündinutel on suur tegevustung ja nad ajavad mitut asja korraga. Alustavad alati enne uut kui ühe lõpetavad. Töös vajavad tihti kaasautorit ja annavad kergemini ideesid edasi kui neid ise ellu viivad. Seltskonnas on need inimesed hinnatud kui ka huvitavad vestlejad. Selle tähtkuju all sündinuid on raske armastada, kuna nad püüavad käest libiseda ja jätta armastava inimese teadmatusse. Vaatamata sellele, et nad on ise vähe võimelised armastama ja on harva õrnad, on neil tugev vajadus armastatud olla, tunda oma ümber hoolitsust ja meelitusi. Nad eelistavad üksindusele kasvõi igavat seltskonda ja tühiseid kaaslasi.

Kaksikud ei salli konservatiivseid, ajast-arust vaadetega inimesi ja neid, kes ei suuda otsustada, missugust seisukohta selles või teises küsimuses võtta. Kaksikutele on omane igast uuest ideest vaimustumine, kohene seltsivus ja ebatavaliselt kiired, kuid graatsilised liigutused. Kui sünnikaart ei näita tõusumärgi vastupidist mõjutust, on Kaksikud tavaliselt saleda kehaehitusega, liikuvad ja alla keskmist kasvu. 

Organisaatorina pole merkuurlasele võrdset, isegi mitte Jäärade seas. Väljapakutav idee võib olla ülim mõttetus, kuid vähe on neid, kes ei laseks endid kaasa haarata Kaksikute sarmist ja terasest intellektist. Et kogu aeg aktiivselt tegutsevat aju korralikult välja puhata, vajavad Kaksikud teistest topelt rohkem uneaega. Kahjuks aga kipuvad nad kannatama unetuse käes.

Õnnenumbrid: 3, 12, 21, 30, 48, 57
Värv: Kollane
Mõjutav planeet: Merkuur
Element: Õhk
Õnnepäev: Kolmapäev
Õnnekivi: Ahhaat
Metall: Elavhõbe
Lilled / taimed: Liilia, roos, lavendel

Kuulsaid Kaksikuid läbi ajaloo:
Bennet Cerf, John Dillinger, Arthur Conan Doyle, Bob Dylan, Krahv Edinburgh, Ian Fleming, Errol Flynn, Judy Garland, Paul Gauguin, Thomas Hardy, Bob Hope, Al Jolson, John F. Kennedy, Beatrice Lillie, Marilyn Monroe, Cole Porter, Rosalind Russell, Francoise Sagan, Wallis Simpson, Michael Todd, Rudolph Valentino, Walt Whitman, Frank Lloyd Wright, Brigham Young jne.

Intervjuud Kaksikute tähtkuju esindajatega Gossip.ee rubriigis “Horoskoop”:
Karolin Kuusik

 Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service