Reklaam:

LINGIKATALOOG: Eestis tegutsevad reisifirmad, reisibürood ja reisikorraldajad

LINGIKATALOOG: Eestis tegutsevad reisifirmad, reisibürood ja reisikorraldajad

NordenBladet – Sellele lehele on koodnatud Eestis tegutsevad reisifirmad, reisibürood ja reisikorraldajad.

Vajalikud lingid:

Eesti Turismifirmade Liit
http://etfl.ee/est/liikmed/
Eesti Turismifirmade Liit (ETFL) on turismiga tegelevate tööandjate vabatahtlik ühendus, mis tegutseb liikmete tahte ja huvide kohaselt. ETFL loodi 4.aprillil 1990. aastal. Liidu põhiliikmeteks on Eesti reisibürood ja reisikorraldajad, kaasliikmeteks transpordiettevõtted, turismiorganisatsioonid, haridusasutused, hotellid, kindlustusfirmad, turismivaldkonna tugiteenuste pakkujad ning välismaised turismiorganisatsioonid.

Kontakt:
MTÜ Eesti Turismifirmade Liit
Pärnu mnt 20, 10141 Tallinn, Eesti
Tel: +372 6 313 013; +372 6 411 426
Faks: +372 6 313 622
e-post: info@etfl.ee

Reisibüroode Liit
http://www.reisiliit.ee/liikmete-nimekiri
MTÜ Reisibüroode Liit loodi 22. septembril 2010 aaastal. Liidu liikmeskond on asutamisest alates kasvanud 24 ettevõtteni, koosnedes hetkel vaid Eesti kapitalil põhinevatest firmadest. Liidu loomise üheks peamiseks põhjuseks oli vajadus hoida reisijate usaldust väikeste ja keskmise suurusega reisibüroode suhtes, tõestada väikereisiettevõtete elujõulisust ning tugevdada omavahelist koostööd. Kuigi Liidu liikmed on kõik eraldi tegutsevad äriettevõtted, on leitud hea tahe olulise informatsiooni vahetamiseks, kompetentside jagamiseks ning probleemidele lahenduste leidmiseks läbi ühiste tegevuste.

Kontakt:
Reisibüroode Liit MTÜ
Jakobsoni 14, Tallinn, Harjumaa 10128, Estonia
Mobiil: +372 551 6798

  • &Moments – seiklusreisid (info@andmoments.com)
  • ABC reisid – reisi- ja koolitusfirma, koolitusreisid (info@abcreisid.com)
  • ABZ Reisid – Bussireisid Eestis ja Euroopas (info@abz.ee)
  • Air Tours – lennupiletid, reisid (info@airtours.ee)
  • Albion Reisid – Briti saarte ekspert (albion@albion.ee)
  • Alpiexpress – põhiliselt suusareisid, suvel ka rattareisid (info@alpiexpress.ee)
  • Anhel Tours – reisikorraldus ja agenditöö (info@anheltours.ee)
  • Atlas Reisibüroo – Galileo online broneerimine. (tartu@atlas.ee; parnu@atlas.ee)
  • Aurinko – (end Horizon Travel) pakub Soome reisikorraldaja reise Eestis algusega Tallinnast ja Helsingist (info@aurinko.ee)
  • Aves Travel– Business Travel Internationali esindaja, ärireisid (katlin@avestravel.eu, terje@avestravel.eu, tiina@avestravel.eu)
  • Baltic Tours – täisteenust pakkuv reisibüroo Eestis (ekontor@baltictours.ee)
  • Baltic Travel – Eesti reisibüroo (info@baltictravel.ee)
  • BaltoScandia Tours – (info@baltoscandia.ee)
  • Berger Reisid –  reisikorraldaja ja reiside vahendaja (info@bergerreisid.ee)
  • Bookinghouse.ee – lennud ja hotellid online
  • Comtour  (comtour@comtour.ee)
  • Cornet Group – turismifirma (info@cornet.ee)
  • Delfiin Reisibüroo – (info@delfiin.eu)
  • Diamond Travel – koostööpartnerid Lõuna-Ameerikas ja Okeaanias (info@diamondtravel.ee)
  • Eksootikareisid – soojamaareisid (info@eksootikareisid.ee)
  • EST Reisid – reisifirma kontoritega Tartus ja Põltsamaal (estreisid@neti.ee, poltsamaa.estreisid@neti.ee)
  • EstAir – reisiteenuste vahendaja (info@estair.ee)
  • Estintour – (info@estintour.ee)
  • Estonian Experience – (sales@estonianexperience.com)
  • Estonian Holidays – reisiteenindus (reisid@holidays.ee)
  • Estonian Nature Tours– loodusretked, linnu- ja loomavaatlusretked, kanuumatkad (info@naturetours.ee)
  • Estonian Tours – (incoming@estoniantours.ee)
  • Estravel – American Expressi esindaja (estravel@estravel.ee)
  • Estyes – töölaagrid (estyes@estyes.ee)
  • E-TURIST Reisibüroo – (e-turist@e-turist.ee)
  • Eurotravel – reisibüroo (info@eurotravel.ee)
  • Fantaasia Reisid – lennureisid (info@fantaasiareisid.ee)
  • Firn – Tartu Ülikooli juures tegutsev alpinismiklubi
  • Fortest Reisid – bussireisifirma (info.tartu@fortestreisid.ee, info.tallinn@fortestreisid.ee)
  • Germalo Reisid – bussireisid (germalo@germalo.ee)
  • Go Travel – endine Cassandra, laeva-, lennu-, rongireisid, eakate reisid (gotravel@gotravel.ee)
  • Gondvana Reisid – Pärnu reisibüroo (gondvana@gondvana.ee)
  • Hansareisid – bussirent, majutus ja reisiteenused (info@hansareisid.ee, natalie@hansareisid.ee)
  • Horizon Travel – praegune Aurinko (info@aurinko.ee)
  • Jaan Künnapi Alpinismiklubi – kõrgete tippude vallutajad (jaan.kynnap@neti.ee)
  • Kaleva Travel – end. Hermann Reisid. reisibüroo Carlson Wagonlit Traveli esindaja Eestis (reisisoov@carlsonwagonlit.ee)
  • Kon Tiki Reisid – kaugete maade reisid (info@kontiki.ee)
  • Kruiisikeskus – Kruiisireiside portaal, mida opereerib Kaleva Travel. (kruiisikeskus@carlsonwagonlit.ee)
  • Lastminute.ee – viimase hetke lennu- ja reisipiletid
  • Mainedd – perereisid, kultuurireisid, loodusreisid (info@mainedd.ee)
  • Mainor Meelis – suusareisid, päikesereisid, lennud, laevad (mainor@meelis.ee)
  • MatkaAbi – reisid Lätisse (ja kaugemale) (abi@matkaabi.ee)
  • Matkapunkt – soodsad lennupiletid (info@matkapunkt.ee)
  • Matkasport – matkavarustus, kanuumatkad, seiklusrajad (info@matkasport.ee)
  • Nipernaadi – reisiklubi, matkad (info@nipernaadi.ee)
  • Novatours – soodsad pakettreisid soojale maale (info@novatours.ee)
  • Perereisid – Tartu reisifirma (pere@kiirtee.ee)
  • Reisiekspert – täisteenust pakkuv reisi- ja konverentsikorraldaja (ebyroo@reisiekspert.ee)
  • Reisiklubi – Kuuba reiside spetsialist (info@travelclub.ee)
  • Robinson Reisid – Eesti reisikorraldajate reiside vahendamine (info@robinsonreisid.ee)
  • Saaremaa Matkaklubi – bussimatkad Euroopas (info@kylli.ee)
  • Seikluskliinik – seiklusreisid (info@seikluskliinik.ee)
  • Sunny Holidays – reisibüroo Tallinnas, reisiteenused (info@kuumadreisid.ee)
  • Tensi Reisid – kultuurireisid (tartu@tensireisid.ee , tensi@tensireisid.ee, tallinn@tensireisid.ee, parnu@tensireisid.ee)
  • Tiit Reisid – bussireisid (tiit@tiitreisid.ee, hiiumaa@tiitreisid.ee, tallinn@tiitreisid.ee)
  • UpTravel – populaarsed soojamaareisid (info@uptravel.ee)
  • Vagabund reisid – reisid eksootilistesse kohtadesse (info@vagabund.eu)
  • Vespal – Tallinna individuaalreisibüroo (vespal@travelnet.ee)
  • Wris – reisibüroo (tellimus@wris.ee, parnu@wris.ee, saaremaa@wris.ee, johvi@wris.ee)


Reklaam:
vacationhunter online
Reklaam:
anigif nordenbladet
Reklaam:
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2018 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian language.
Nordic News Service


blog.tr.ee

socialbakers