Reklaam:3 viisi oma enesehinnangu tõstmiseks

OHMYGOSSIP — Kui kõrge on sinu enesehinnang? Kui vaatad peeglisse siis millised mõtted sinu pähe tekivad? Kas armastad end ja või ei?

Read More

Otsime kaunist modelli/modelle, kes hakkaks esindama “OHMYGOSSIP to Thursday Friday” iPad kottide reklaami Ameerikas!

OHMYGOSSIP — Otsime noort kaunist modelli/modelle, kes hakkaks esindama “OHMYGOSSIP to Thursday Friday” iPad kottide reklaami Ameerikas! Reklaamikampaania on plaanitud üle USA (500+ poodi ning reklaamid sotsiaalmeedias). Proovipildistamised toimuvad juulis. Kampaaniapildistamised juulis, augustis ja septembris.

Read More

Sindi linnapea Marko Šorin Ohmygossip.ee’le: Ikka veel on tunne, et suvi pole alanud

“Kahju küll, aga ikka veel on tunne, et suvi pole alanud. Kui eelmine aasta käidi ujumas juba mai lõpus, siis nüüd on kõik justkui 3-4 nädalat hilisemaks jäänud,” on Marko Šorin Eestimaa suves pettunud ent Rakveres toimunud Meeste Tantsupidu toob

Read More

Jaanus Raidal Ohmygossip.ee’le: Ootan isiklikus elus unistuste ja soovide täitumist

“Eks suvesid on olnud elus erinevaid mu elu jooksul. Olen olnud EÕM-i malevates, mis olid huvitavad. 90-date algus aastatel olin EV-gi revolutsioonilistes sündmustes osaline, 90-datel osalesin rahvusvahelistes üritustel eri kohtades maailmas ja eks ikka reisimised need kõige huvitavamad olnud,” meenutab

Read More

Viktor Vassiljev Ohmygossip.ee’le: Vanaema annab raha väljaminekuteks, mida emale ei saa selgitada

“Kui poleks vanavanemaid, siis poleks vanemaid, poleks last ennastki. Aga kui tõsiselt, siis lapse kasvatamisel on vanavanematel üsna oluline roll,” räägib Viktor Vassiljev Ohmygossip.ee’le ning rõhutab vanavanemate tähtsust.

Read More

Margit Peterson kiidab Lea Dali Lion’i raamatuesitlust „Joonista valgus“ ning paljastab suveplaanid

Kirjanik Margit Peterson kiidab Ohmygossip.ee’le Pärnus Rahva Raamatu kohvikus „Piano“ toimunud  Lea Dali Lion’i raamatuesitlust „Joonista valgus“ ning paljastab oma suveplaanid!

Read More

Anna Levandi Ohmygossip.ee’le: Armastan päikest, tõelist soojust — seda pakub Hispaania!

“Armastan päikest, tõelist soojust (üle 25 kraadi), merd, liiva, randa. Seda kõike pakub alati Hispaania,” avaldab Ohmygossip.ee’le oma lemmikpuhkuspaiga armastatud sporditreener Anna Levandi.

Read More

Olavi Ruitlane Ohmygossip.ee’le: Mulle meeldivad olukorrad, kus ei saa sõbrale helistada, 50:50 valida

“Mulle meeldivad olukorrad, kus ei saa sõbrale helistada, 50:50 valida, või tarkade abi kasutada. Kus tuleb ise otsustada ja hakkama saada. Ellujäämine on igas kontekstis väga põnev,” räägib Olavi Ruitlane Ohmygossip.ee’le.

Read More

Airi Vipulkumar Kansar Ohmygossip.ee’le: Suveseiklusi on olnud palju!

OHMYGOSSIP — “Minu jaoks unistuste suvi on selline, milles on palju päikest ja merevees kümblemist, marjade ja muu värske rohket nautimist,” räägib Airi Vipulkumar Kansar Ohmygossip.ee’le.

Read More

Piitspeenikesed telestaarid kahjustavad inimese aju

Vähe sellest, et me end nendega võrdleme – arst Aric Sigman´i sõnul mõjutavad piitspeenikesed telestaarid meie aju ja suurendavad sellega riski söömishäirete tekkeks. “See on tervishoiu probleem,” ütleb ta, vahendab Aftonbladet.

Read More

Hiromantia — käejoonte lugemise teadus. Mida räägivad sinu käejooned?

OHMYGOSSIP — Hiromandid oskavad määrata käejoonte järgi inimese ise­loomu, ennustada tulevikku ning näha haigusesoodumusi. Hiromantia rajaneb asjaolul, et inimsaatus allub planeetide mõjule.

Read More

Seks aitab kortsude vastu

Unusta kortsudevastased kreemid ja botox — parim moodus noorusliku välimuse saavutamiseks on seks, kirjutab ajakiri Elle.

Read More

Diana Klas põrutab taas Moskvasse, et…

“Ka see suvi on mul palju plaane,” räägib armastatud näitleja Diana Klas Ohmygossip.ee’le. “Juunikuu möödub mul suvelavastuse “Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule” proove tehes, sest juba 29. juunil on meil esietendus. Terve juuli sõidame selle lavastusega mööda Eestit.” Vaata,

Read More

Uuring: Ühel neljast on truudusetuse geen

Truudusetu? Süüdista geene. Teadlased on avastanud suurepärase põhjuse seletamaks, miks kõik ei suuda oma partnerile truud olla. Inimesed, kellel on nn. truudusetuse geen, on truudusetud kaks korda sagedamini, näitab uus ameerika uurimus. Selline geen olevat ühel neljast inimesest.

Read More

Rahvakalender: Jaanipäev

OHMYGOSSIP — Jaanipäev on iidne suvepüha, aasta tähtsam püha. Jaanilaupäeval oli maal ja ka linnas veel hiljuti tavaks käia saunas ja tingimata külastada surnuaial omaste haudasid. Õhtul süüdati jaanituli, aasta kõige olulisem tuli. Jaanituld tehakse tänagi, see tava on üsna

Read More

Pulmaisa Ilja Golomb soovitab hoida positiivset meelt ilma alkoholita!

“Jooge palju vett, tarbige igapäevaselt vitamiine, hoidke eemale alkoholist, olge aktiivsed ja hoidke positiivset meelt,” soovitab armastatud pulmaisa Ilja Golomb Eesti elanikele.

Read More

Vaido Neigaus meenutab chilli suve: Käisime sõpradega alasti ujumas…

Vaido Neigus pajatab Ohmygossip.ee’le oma unistuste suvest, jagab häid retsepte ning avaldab, mis tal sellel aastal suveks plaanis… Muuseas paljastab hurmur, et üks tõeline suveseiklus sisaldab ka paljalt ujumist!

Read More

Riho Rõõmus avaldab Ohmygossip.ee’le suure suveunistuse!

“Tahaks ühte 2-3 kuu pikkust puhkust. Kuigi ma ei teaks kohe esimese hetkega, mida ma täpselt nii pika puhkusega peale hakkaks, aga ma usun ja arva, et siis saab ära tehtud palju asju, mida kogu aeg saab edasi lükatud või

Read More

Saatejuht Sten Padar Ohmygossip.ee’le: Suvel tuleb ringi rännata!

Sten Padar on Tre raadio saatejuht, kes senini pidanud Hunt Kriimsilma moodi üheksat ametit. Ohmygossip’ile räägi ta oma suveplaanidest ning meenutab varasemaid lahedaid suvesid.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service