Milline trenn põletab kaloreid kiiremini, milline aeglasemalt?

Kehakaalu pärast mures inimesi huvitab tihti, kui palju kaloreid saab ühe või teise tegevusega põletada. Milline trenn põletab kaloreid kiiremini, milline aeglasemalt? Vastused on siin, vahendab Inimene.ee.

Read More

Dietoloog Andy Bellatti: Neli eksitavat uskumust toitumise kohta

Andy Bellatti on magistrikraadiga dietoloog, kes peab oluliseks täisväärtuslikke toiduaineid ja taimedel põhinevat toitumist. Ta huvitub tõsiselt ka toidu ja toitainetega seotud poliitikast ning toidutööstuse petlikest turundustaktikatest. Ta on loonud huvigrupi Dietitians for Professional Integrity, mis võitleb selle eest, et

Read More

Kuidas vähendada elektromagnetvälju enda ümber?

Igapäevaselt oleme me ümbritsetud ühe kahjuliku kiirgusega, mis mõjutab tugevasti meie energiat. Tegemist on elektromagnetväljaga, mida tekitavad elektriseadmed, mida pidevalt kasutame.

Read More

Kaitse nahka looduslikult: SPF-päikesekaitset sisaldavad paljude taimede õlid

Kindlasti oled ka sina kuulnud hirmutavat arutelu teemal, kas SPF-kaitset pakkuvad päikesekreemid on ikka nahale ohutud? Mõni uurimus väidab, et kreemi kasutamine on hoopis nahavähki soodustav ja kordades ohtlikum tervisele kui kreemi kasutamata jätmine. Kellel on õigus, kes seda ikka

Read More

LAULUSÕNAD! Elina Born & Stig Rästa – Goodbye to Yesterday

OHMYGOSSIP — Palju õnne Elina Born & Stig Rästa suurepärase tulemuse puhul 2015. aasta Eurovisioonil! Ei ole just palju inimesi, kellel hetkel ei kummitaks selle imeilusa laulu sõnad… 🙂 Kes soovib neid kaasa laulda, leiab siit laulusõnad!

Read More

6 näpunäidet, kuidas loobuda piinavast armukadedusest

OHMYGOSSIP — Armukadedus on piinav ja ebameeldiv tunne. Tegelikult polegi oluline, kas selleks on tõsine põhjus või ei. Emotsioonid, mida armukade inimene tunneb, on väga võimsad. Aga see võimsus on ka hävitav. Meeleolu langeb, ei leia kusagil asu, ükski ettevõtmine

Read More

Eesti valiti Eurovisionil Põhjamaa riikide hulka

NordenBladet – Eesti astub esimest korda Eurovisioni ajaloos üles homme õhtul olulisel Nordic Night pressiüritusel, kus traditsiooniliselt tutvustavad oma muusikat ja riiki Skandinaavia riigid: Rootsi, Norra, Taani, Island ja Soome. Nüüd on ametlikult kuuendaks riigiks just Eesti. “See on suur

Read More

Treening muudab rasvarakkude epigeneetikat

Juba vähene füüsiline aktiivsus muudab DNA avaldumismustrit! Rootsis Lundi ülikoolis läbi viidud uuring kirjeldas esmakordselt, mis toimub meie rasvarakkudega epigeneetilisel tasandil siis, kui otsustame ette võtta füüsilise treeningu, vahendab ERR teaduseportaal.

Read More

Need on suurimad vead, mida tööandja uue töötaja otsimisel teeb

Üks kõige olulisemaid asju, mille eest ettevõtte juhtkond vastutab, on õigete töötajate leidmine, koolitamine ja töökeskkonda integreerimine. Entrepreneur.com toob välja viis suurimat viga, mida tööandjad uute töötajate palkamisel teevad.

Read More

Need lihtsad nipid aitavad sul enesekindlamana näida

Enesekindlus võib elus avada palju uksi – see jätab hea mulje töövestlustel, suurendab avalikel esinemistel sinu sõnumi mõju publikule ning aitab sõlmida rohkem lepinguid ja partnerlussuhteid. Business Insider jagab seitset nippi, kuidas tööalases suhtluses enesekindlamana näida.

Read More

Eesti teadlased: Vastsündinutele manustatakse palju potentsiaalselt kahjulikke ravimi abiaineid

Üle-euroopalisest vaatlusuuringust selgub, et Euroopa vastsündinutele manustatakse palju potentsiaalselt kahjulikke ravimi abiaineid.

Read More

Seljavalu põhjustab vähene liikumine ja istuv eluviis

Seljavalu kimbutab umbes 80 protsenti inimestest. Mis võib olla valu põhjuseks ja mis seda leevendaks? Põhja-Eesti Regionaalhaigla neurokirurgi Tarmo Areda sõnul on seljavalu üldjuhul iseparanev haigus. “Kui me räägime ainult alaseljavalust, mitte sellisest Tootsi-ishiasest, mis on jalga kiirguv valu või

Read More

Vaata ette, et lõunamaareisilt kidaussi ei saaks!

OHMYGOSSIP — Larva migransi tekitajaks on kidauss, kelle peremees­organismiks on kassid ja koerad, kirjutab Tiiu Aug, Lääne-Tallinna keskhaigla nakkuskliiniku polikliiniku infektsionist.

Read More

Carmen Kass on L’Oreali Majirel High Lift blondeerimisvahendi muusa

OHMYGOSSIP — L’Oreal Professionneli uue Majirel High Lift blondeerimisvahendi muusa on Carmen Kass. Juuksevärv blondeerib juukseid 4-5 tooni võrra heledamaks, tagades samal ajal blondeerimisfooni neutraliseerimise (kollakate ja oranžide varjundite kõrvaldamise juustest).

Read More

Topshop ja Adidas Originals jätkavad koostööd

OHMYGOSSIP — Adidas Originalsi teine Topshopi kollektsioon on valminud. Seitsmeosaline kapelkollektsioon taaselustab Adidase klassika paremiku. Kollektsiooni staar on Adidase Superstar Jacket nailonjope, vahendab Mood.

Read More

Sean “Diddy” Combs esitles uut parfüümi

OHMYGOSSIP —Diddy on tagasi parfüümibisnises! 6. mail lansseeris räppstaar Sean “Diddy” Combs parfüümi nimega 3AM. Miks selline nimi? Sest see parfüüm on mõeldud väga spetsiifiliseks tegevuseks, mis leiab tihti aset just sel kellaajal, räägib ta portaalile style.com, vahendab Mood.

Read More

Rootsi plaanib immigrantidele uue Stockholmi ehitamist

Pidevalt Rootsi saabuvad immigrantide lained on kaasa toonud uue probleemi, milleks on sisserändajate majutamine. Sotsiaaldemokraatlik valitsus näeb järgneva 11 aasta jooksul ette massiivseid investeeringuid elamuehitusse. Pakutud on palju abinõusid alates kultuurimälestiste kohandamisest pagulaste keskusteks kuni nende lammutamiseni ja uute elurajoonide

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service