Kreeka mustlaste juures elanud väikese Maria vanemad on leitud

Hiljuti leiti Kreekas elavate mustlaste juurest heledapäine ning sinisilmne Mariaks kutsutud tüdrukuke. Tänaseks on politsei kindlaks teinud, kes on tema ema – selleks osutus DNA-analüüsi põhjal paljulapseline Bulgaarias elav mustlanna Saša Ruseva (35), vahendab Õhtuleht.

Read More

Adelina-Raida Niftalijeva pani pisipojale araabiakeelse nime

“Olen väga õnnelik, mul on imeilus poeg!” rõõmustab kaks nädalat tagasi emaks saanud Adelina. “Poja nimeks saab Nuran – see tähendab araabia keeles päikesekiirt,” kirjutab Õhtuleht.

Read More

Maksatsirroosi käes vaevlev joodiknaine: Inimesed peavad mind rasedaks

35aastane inglanna Jo, kes jõi ligi viie aasta jooksul iga päev kolm pudelit veini, kannatab nüüd maksatsirroosi ehk maksarakkude kärbumise all. Naise kõhust eemaldatakse iga kolme nädala tagant sinna kogunenud 23 liitrit vedelikku. Vahepealsel ajal peavad võõrad teda suure kõhu

Read More

Christopher Bailey’st sai Burberry tegevjuht

Christopher Bailey pole enam üksnes Burberry loovjuht – ta võtab üle ka senise tegevjuhi Angela Ahrendtsi ameti. Ahrendtsist saab Apple’i jaemüügi ja online-poodide vanem-asepresident, vahendab Mood.

Read More

Briti räppar MIA tegi Versus Versace’le kollektsiooni

Briti räppar MIA tegi Versusele kollektsiooni. 19osalise rõivakollektsiooni inspiratsiooniallikaks on võltsitud Versace riided, mida müüakse tänavatel ja turgudel, vahendab Mood.

Read More

Lara Stone ühines L’Orealiga

Lara Stone on L’Oreal Paris’ uusim esindusmodell. Lara astub L’Oreali ridadesse kaheksa kuud peale poja Alfredi sündi. „Olen nii meelitatud, et saan ühineda L’Oreal Paris’ga, vahendab Mood.

Read More

Gwen Stefani tegi OPIle kollektsiooni

OPI uusim koostööpartner on Gwen Stefani! Lauljatar tegi küünelakibrändile kollektsiooni, kuhu kuuluvad selliste põnevate nimedega küünelakid nagu Over & Over A-Gwen, Lay Down That Base ja Love.Angel.Music.Baby (viimane on tema sooloalbumi pealkiri), vahendab Mood.

Read More

Leighton Meester on Biothermi tüdruk

Leighton Meester on laenanud oma nime ja näo nahahooldusbrändile Biotherm. Gossip Girli tüdruk osaleb Biothermi kampaaniates alates 2014. aastast, vahendab Mood.

Read More

Miranda Kerr on Swarovski uus nägu

Miranda Kerr on Swarovski uue reklaamikampaania staar. Austraalia supermodelli saab näha ehtebrändi novembris ilmuvas kampaanias, vahendab Mood.

Read More

Birgit Õigemeel pani pojale põneva nime

Birgit Õigemeel ja Indrek Sarrap panid oma teisipäeval sündinud pisipojale nimeks Simeon.

Read More

Kristi Ojasaar pani pisitütrele armsa nime

Kristi Ojasaare ja kaaslase Mauri Kristjan Dorbeki perre sündis teine tüdrukutirts, kellele on ka nimi juba välja mõeldud. “Tütar sai nimeks Adriana,” ütleb Kristi ning lisab, et nimi valiti mehega koos.

Read More

Birgit Õigemeelel sünnitas pisipoja

OHMYGOSSIP — Lauljatar Birgit Õigemeel ja tema elukaaslane Indrek Sarrap said lapsevanemateks.

Read More

Välismaal on trellide taga 200 Eesti inimest, nendest kolmandik narkokuritegude eest

Välisriikides kannab välisministeeriumi andmetel karistust ligikaudu 200 Eestist pärit inimest, kellest kolmandik on süüdi mõistetud narkokuritegude eest. Narkokuritegudes süüdimõistetuid on väliministeeriumi andmetel protsentuaalselt kõige rohkem Lõuna-Ameerikas. Karistusi on mõistetud vahemikus kahest aastast kuni eluaegse vangistuseni, vahendab Õhtuleht.

Read More

Top 10: Vaata, kes on Eesti rikkaimad naised

Tänavuse Rikaste TOPi kümme jõukamat naist on enamuses saanud oma vara abikaasalt või elukaaslaselt. Kümne rikkama naise vara koguväärtus on 335 miljonit eurot, kümne rikkama mehe vara koguväärtus on samal ajal 1,7 miljardit eurot, vahendab Äripäev.

Read More

Rikastest riikidest on viimase viie aastaga kadunud 7 miljonit töökohta

PwC oktoobrikuisest maailmamajanduse ekspressülevaatest selgub, et viimase viie aastaga on rikastest riikidest kadunud seitse miljonit töökohta. Kõige enam on töökohtade arv vähenenud Hispaanias, USAs ja Jaapanis, vahendab Juhtimine.ee.

Read More

Vaata, kes on Eesti viis rikkaimat meest

30.septembril ilmunud Äripäeva Rikaste TOP 500 esikolmik erineb mullusest. Esmakordselt võitis edetabeli Oleg Ossinovski, kellele järgneb kaks aastat järjest TOPi võitnud Hillar Teder. Vaata, kes on viis Eesti rikkaimat meest.

Read More

Vaata, kes on Eesti noorimad miljonärid

Äripäeva 2013. aasta Rikaste TOPist leiab seekord alla 30-aastaseid rikkaid kokku üheksa. Alla 35-aastaseid aga juba tervelt kakskümmend kuus. Tutvustame teile Eesti noorimaid esirikkaid!

Read More

USAd ohustab maksevõimetus – Kõige enam on põhjust muretsemiseks USA võlakirjade suurimal välisinvestoril Hiinal

Kui Ameerika Ühendriikide seadusandjad ei suuda 17. oktoobriks võlalae tõstmises kokku leppida, võib sellele järgneda osaline maksejõuetus. “Kui eelarveummikutel on pretsedendid olemas, siis maksejõuetusel pretsedenti pole,” ütles investeerimispanga Goldman Sachs tegevjuht Lloyd Blankfein, vahendab E24.

Read More

Eesti suurimaks arengut takistavaks probleemiks on tööjõu ebapiisav kvalifikatsioon

Maailma Majandusfoorumi raporti kohaselt peab veerand Eesti ettevõtete juhtidest kõige suuremaks arengut takistavaks probleemiks tööjõu ebapiisav kvalifikatsiooni, vahendab E24.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service