Triinu Liis Raudmägi: Test, kuidas saada juuksed 3-10 cm pikemaks nädalaga!

Eesti blogija Triinu Liis Raudmägi avaldab oma blogis testi, kuidas saab juuksed 3-10 cm pikemaks vaid ühe nädalaga. Triinu oli algul katse suhtes skeptiline aga jäi lõpptulemusega väga rahule. Tema juuksed kasvasid testi käigus ühe sentimeetri võrra!

Read More

63aastane Vera Wang käib 27aastase Evan Lysacekiga?

Vera Wang teatas hiljaaegu, et tema 23 aastat kestnud abielu Arthur Beckeriga on läbi. Nüüd selgub, et 63aastane moedisainer mängib kodu mehega, kes võiks olla tema pojapoeg – Wang jagab oma Beverly Hillsi kodu 27aastase iluuisutaja ja olümpiavõitja Evan Lysacekiga.

Read More

Carine Roitfeldi ajakirja “CR Fashion Book” esimene foto

Carine Roitfeldi kauaoodatud ajakirja CR Fashion Book on ilmumas ning selle esimene foto on internetis üleval, vahendab Mood.

Read More

Mel C’le ei meeldi enam tema tätoveeringud

38-aastane endise menubändi Spice Girl staar tunnistas, et on tüdinud oma tätoveeringutest ja ei lubaks oma tütrel Scarletil sama viga teha, vahendab Digitalspy.

Read More

Vaata, nemad on 10 eurotsooni rikkamat inimest

Euroopa võlakriis ja sellega kaasnevad kärped on tavaelanike rahakotti valusalt pitsitanud. Kriisist vaevatud Euroopas on aga ka superrikkaid, kelle vara vaatamata kriisile üha kasvab. Näiteks Hispaanias, kes suure tõenäosusega üsna varsti abipaketti vaja, elab eurotsooni rikkaim mees, kes kasvatas ülirikaste

Read More

Tallinna-Helsingi tunnel on sama reaalne kui Eesti oma kosmoseprogramm

Majandusministeeriumi pressiesindaja Rasmus Ruuda sõnul ei ole Eestis hinnanguid ega analüüse Tallinna-Helsingi tunneli kohta tehtud, kuna see on ebareaalne idee, vahendab E24.

Read More

Eestis tõusid toidukaupade hinnad mullu Euroopa kiireimas tempos

Mullu tõusid toidukaupade ja mittealkohoolsete jookide hinnad Eestis 9,7 protsenti, mis oli euroliidu 27 riigi kiireim hinnatõus, selgub statistikaameti aastaraamatust.

Read More

Facebook valmistas investoritele pettumuse

Maailma populaarseim sotsiaalvõrgustik avalikustas neljapäeva hilisõhtul esimesed majandustulemused pärast börsile minekut. Kuigi Facebooki kasutajate arv kasvab jätkuvalt, ei suuda ettevõte investoritele tõestada, et suudab nende pealt ka raha teenida. Facebooki aktsia tegi eilse kauplemispäeva alguses läbi 16-protsendilise vabalanguse, vahendab E24.

Read More

Lady Gaga oma parfüümi reklaamis

Lady Gaga on oma parfüümi Fame reklaamis alasti ning mööda tema keha roomavad minimehed! Foto autor on Steven Klein. Lisaks septembris ilmuvale trükireklaamile on valminud ka telereklaam ja kolmeminutiline film. Parfüüm jõuab poelettidele novembris.

Read More

Blogija Triin Kann: Alkohol on tarkade inimeste jook

“Tähistasime siin mu õe sünnipäeva ja kõik külalised olevat temast vanemad. Seda võisid nad olla, aga välja küll ei paistnud. Mida rohkem nad jõid, seda väiksemaks muutus see number, mida nende vanuseks pakkuda. Sellist labrakat pole mina enne näinud,” kirjutab

Read More

Blogija Marian: Huvitavad faktid kohvi kohta iluvaldkonnas…

“Tahtsin lisada teile mõned minu arvates huvitavad faktid kohvi kohta ja lõppu veel ka kohvi positiivsed mõjud iluvaldkonnas,” kirjutab Marian oma blogis.

Read More

Surnukeha 26 astet — kuidas inimesest saab kest ja lõpuks jälle muld

“See postitus on kindlasti väga ootamatu, samas ka nagu ebasobilik, võigas, imelik, tahumatu jne. Surm on paratamatu teema ja absoluutselt igaüks meist puutub sellega elus kokku. Kahjuks puutusin selle teemaga lähedalt ja ootamatult alles hiljuti kokku. Pidin tegema ka postituse

Read More

Maailma pakseim naine Pauline Potter pajatab sekspesust ja alla võtmisest maratonseksi abil

Ameeriklanna Pauline Potter’i nimi raiuti eelmisel aastal Guinnessi rekordite raamatusse kui maailma kõige paksem naine — nüüd on aga seksilembene naine otsustanud hoopis alla võtta ning tervislikumalt elama hakata.

Read More

Oskar Metsavaht esitleb Eesti Disainiauhinnad 2012 galal oma moekollektsiooni

Eesti Disainiauhinnad 2012 galal esitleb oma moekollektsiooni Oskar Metsavaht. Kolmanda põlve eestlane, Lõuna-Ameerika tuntuima luksubrändi Osklen asutaja ja jätkusuutliku mõtteviisi pioneer Brasiilias külastab septembri lõpul Eestit, et esitleda esmakordselt oma moebrändi Osklen kollektsiooni ning esineda avalikul seminaril.

Read More

Autism — arenguhäire, mis mõjutab inimese suhtlemisvõimet

Autism (Autismus (ld. k.); Autism (ingl. k.)) ehk endassesulgumus on psüühiline häire, millele on iseloomulik inimsuhetest eemaldumine ja nende asendamine omaloodud fantaasiamaailmaga. Autism on spektrihäire, mis tähendab, et kuigi kõik autistlikud inimesed kogevad teatud määral samu probleeme, mõjutab häire neid

Read More

PEAL aitab Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) abil autistlike laste vanemaid tööle

Põhja-Eesti Autismi Liidul on hea meel teada anda, et ESF suunal „Pikk ja kvaliteetne tööelu” , meetmes 1.3.3 „Töölesaamist toetavad hoolekandemeetmed” on PEALil võimalus pakkuda tugiteenust meie liidu peredele.

Read More

Autismi tunnused

Autismi tunnused varieeruvad inimeseti, kuid lisaks kolmele peamisele häirete valdkonnale (vt. Autistlik triaad) võib autistlike inimestel esineda:     ♣ rutiinilembust;    ♣ sensoorset ülitundlikkust;    ♣ erilisi huvisid;    ♣ õpiraskusi.RutiinilembusÜks autistlik nooruk käis päevahoius. Ta saabus alati taksoga, kõndis päevahoiu ukseni, koputas

Read More

Autismi etioloogia ja esinemissagedus

Tänapäeval ei oska teadlased ütelda, mis täpselt põhjustab autismi spektri häireid. Põhjuseid otsitakse geenidest, sünniprotsessist, loote- kui ka beebieast. Milles ollakse kindlad on see, et antud häiretel on bioloogiline alus ning et lastevanemate kasvatusmeetodid ei põhjusta lapsel seda häiret.

Read More

Autism läbi ajaloo

Autism (Autismus (ld. k.); Autism (ingl. k.)) ehk endassesulgumus on pervasiivne arenguhäire, millele on iseloomulik psüühika hälbinud ja/või kahjustatud areng ning häirete avaldumine kolmes valdkonnas: vastastikuses sotsiaalses mõjutamises, suhtlemine, piiratud stereotüüpne käitumine.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service