Reklaam:Kaisa Oja: Sõprade jaoks olen ma olemas suuresti vaid suvekuudel

Eesti blogija Merit Adalova küstileb oma blogi rubriigis “Nädala persoon” kaunist tantsiannat, säravat 9 kordset Eesti meistrit ning õmblusfirma K.Design OÜ loojat Kaisa Oja. Kaunis naine räägib, et just suvi on aeg, mil rohkem aega ka sõpradega koos midagi põnevat

Read More

Birgit Õigemeel: Hoian end kursis Eesti meelelahutus- ja muusikasaadetega

“On inimesi, kes on lihtsalt loomulikult ilusad inimesed, nii seest kui väljast. Usun, et andekas laulja/näitleja/superstaar Birgit Õigemeel on üks nendest inimestest,” kirjutab Merit Adalova oma blogis, kus on teinud ka Birgitga vahva intervjuu.

Read More

Eesti blogija Roberta Einer: Moedisain on see mida ma tahan enda elus teha

Mariliis Anger on teinud oma blogis Letherspeak.blogspot.com huvitava intervjuu Londonis elava, õppiva ja töötava blogija Roberta Eineriga. Roberta on samuti blogija ning üle kõige elus armastab moedisaini. Et oma unistused täide viia, kolis Roberta juba 16aastaselt Londoni, kus tänaseks on

Read More

Triinu Liis Raudmägi: Test, kuidas saada juuksed 3-10 cm pikemaks nädalaga!

Eesti blogija Triinu Liis Raudmägi avaldab oma blogis testi, kuidas saab juuksed 3-10 cm pikemaks vaid ühe nädalaga. Triinu oli algul katse suhtes skeptiline aga jäi lõpptulemusega väga rahule. Tema juuksed kasvasid testi käigus ühe sentimeetri võrra!

Read More

Eesti blogija Triin Kann Gossip.ee’le: Tänu blogile leian kogu aeg uusi ja huvitavaid artiste

“Kõige suuremat rõõmu pakkus ikkagi gümnaasiumi lõpetamine, sest see läks küll üle igasuguste kivide ja kändude. Samas arvan siiski, et mu suuremad saavutused on kõik alles ees,” räägib kaunis blogija Triin Kann Gossip.ee’le.

Read More

63aastane Vera Wang käib 27aastase Evan Lysacekiga?

Vera Wang teatas hiljaaegu, et tema 23 aastat kestnud abielu Arthur Beckeriga on läbi. Nüüd selgub, et 63aastane moedisainer mängib kodu mehega, kes võiks olla tema pojapoeg – Wang jagab oma Beverly Hillsi kodu 27aastase iluuisutaja ja olümpiavõitja Evan Lysacekiga.

Read More

Carine Roitfeldi ajakirja “CR Fashion Book” esimene foto

Carine Roitfeldi kauaoodatud ajakirja CR Fashion Book on ilmumas ning selle esimene foto on internetis üleval, vahendab Mood.

Read More

Mel C’le ei meeldi enam tema tätoveeringud

38-aastane endise menubändi Spice Girl staar tunnistas, et on tüdinud oma tätoveeringutest ja ei lubaks oma tütrel Scarletil sama viga teha, vahendab Digitalspy.

Read More

Loe, kes tasub riigijuhtide olümpiakulud

Riik hüvitab presidendipaari, kultuuriministri Rein Langi kui ka ametist lahkuva kultuuriministeeriumi kantsleri Siim Suklese reisikulud seoses Londoni olümpiamängudega, kirjutab Äripäev.

Read More

Vaata, nemad on 10 eurotsooni rikkamat inimest

Euroopa võlakriis ja sellega kaasnevad kärped on tavaelanike rahakotti valusalt pitsitanud. Kriisist vaevatud Euroopas on aga ka superrikkaid, kelle vara vaatamata kriisile üha kasvab. Näiteks Hispaanias, kes suure tõenäosusega üsna varsti abipaketti vaja, elab eurotsooni rikkaim mees, kes kasvatas ülirikaste

Read More

Tallinna-Helsingi tunnel on sama reaalne kui Eesti oma kosmoseprogramm

Majandusministeeriumi pressiesindaja Rasmus Ruuda sõnul ei ole Eestis hinnanguid ega analüüse Tallinna-Helsingi tunneli kohta tehtud, kuna see on ebareaalne idee, vahendab E24.

Read More

Eestis tõusid toidukaupade hinnad mullu Euroopa kiireimas tempos

Mullu tõusid toidukaupade ja mittealkohoolsete jookide hinnad Eestis 9,7 protsenti, mis oli euroliidu 27 riigi kiireim hinnatõus, selgub statistikaameti aastaraamatust.

Read More

Facebook valmistas investoritele pettumuse

Maailma populaarseim sotsiaalvõrgustik avalikustas neljapäeva hilisõhtul esimesed majandustulemused pärast börsile minekut. Kuigi Facebooki kasutajate arv kasvab jätkuvalt, ei suuda ettevõte investoritele tõestada, et suudab nende pealt ka raha teenida. Facebooki aktsia tegi eilse kauplemispäeva alguses läbi 16-protsendilise vabalanguse, vahendab E24.

Read More

Lady Gaga oma parfüümi reklaamis

Lady Gaga on oma parfüümi Fame reklaamis alasti ning mööda tema keha roomavad minimehed! Foto autor on Steven Klein. Lisaks septembris ilmuvale trükireklaamile on valminud ka telereklaam ja kolmeminutiline film. Parfüüm jõuab poelettidele novembris.

Read More

Blogija Triin Kann: Alkohol on tarkade inimeste jook

“Tähistasime siin mu õe sünnipäeva ja kõik külalised olevat temast vanemad. Seda võisid nad olla, aga välja küll ei paistnud. Mida rohkem nad jõid, seda väiksemaks muutus see number, mida nende vanuseks pakkuda. Sellist labrakat pole mina enne näinud,” kirjutab

Read More

Blogija Marian: Huvitavad faktid kohvi kohta iluvaldkonnas…

“Tahtsin lisada teile mõned minu arvates huvitavad faktid kohvi kohta ja lõppu veel ka kohvi positiivsed mõjud iluvaldkonnas,” kirjutab Marian oma blogis.

Read More

Surnukeha 26 astet — kuidas inimesest saab kest ja lõpuks jälle muld

“See postitus on kindlasti väga ootamatu, samas ka nagu ebasobilik, võigas, imelik, tahumatu jne. Surm on paratamatu teema ja absoluutselt igaüks meist puutub sellega elus kokku. Kahjuks puutusin selle teemaga lähedalt ja ootamatult alles hiljuti kokku. Pidin tegema ka postituse

Read More

Poliitik Annely Akkermann Gossip.ee’le: Kihnu saia retsepti olen varemgi jaganud

“Saia retsepti olen väga palju jaganud ning seda on mitmed kiitnud,” räägib poliitik Annely Akkermann ja jagab lahkelt ka Gossip.ee lugejatele Kihnu saia tegemise retsepti ja nippe. Lisasks saate lugeda Annely suveplaanidest ning poliitilistest vaadetest.

Read More

Bändi SunberryZ liige Jaan Lehepuu Gossip.ee’le: Tahan minna ülikooli!

Neljandal hooajal “Eesti otsib superstaari”saates kümnendaks jäänud Jaan Lehepuu räägib Gossip.ee’le oma muljeid saatest ja tänastest tegemistest.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service