Mis on kõige romantilisem žest, mis on Liis Lemsalule tehtud?

Saate “Eesti otsib superstaari” tänavune võitja Liis Lemsalu kirjeldas augustikuu Cosmopolitanis ilmunud usutluses muuhulgas enda meestemaitset ja kogemusi nendega.

Read More

Heili Klandorf taastub vigastusest

Mõni nädal tagasi võis “Tantsud tähtedega” eestvedajat Heili Klandorfi näha taas sidemes jalaga. Naise enda sõnul on temaga kõik korras ja aina paremaks läheb, kirjutas ajakiri Naised.

Read More

Selma Blair pani pisipojale nime

Näitlejatar Selma Blair ja tema moekunstnikust kaasa Jason Bleick said 25. juulil pisipoja vanemateks.

Read More

Rahandusminister Jürgen Ligi: Praegu on maailmamajanduse suurim risk USA

Jürgen Ligi sõnul on Ameerika Ühendriigid võlakriisi lahendusest kaugemal kui Euroopa ja dollari olukord on palju kehvem kui eurol, vahendab E24.

Read More

Suurbritannia keelas L´Oreali reklaamid Julia Robertsi ja Christy Turlingtoniga

Suurbritannias keelati L´Oreali reklaamid Julia Robertsi ja Christy Turlingtoniga liigse ja eksitava pilditöötluse tõttu. Suurbritannia reklaami kvaliteedikontrolli (ASA) sõnul ei näita reklaam pädevalt seda, mida reklaamitavad tooted teha võivad ning eksitab ostjad, vahendab E24.

Read More

MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu juhataja Inga Mikiveri nõuanded naistele, kellel on vägivaldsed mehed

MTÜ Tallinna Naiste Kriisikodu juhataja Inga Mikiver ütles MTÜ Eesti Emade Ühenduse arvamust kommenteerides, et laste kaudu üritavad vägivaldsed mehed suhte lõpetanud naistele tihti vaid haiget teha ning laste huvidega seejuures keegi ei arvesta.

Read More

Odaviske juunioride Euroopa meister Liina Laasma: Selle eest, et ma hakkasin odaviskajaks, pean tänama Jaan Tamme

Tõstamaa roosakat tooni mõisahoone kõrval asub väikese jooksuringi ja kummiplaatidest hoovõturajaga staadion. “Siin võtsin ma oda esimest korda kätte ja viskasin kohapealt umbes 25 meetrit. Samas tegin aastaid ka peaaegu kõik oma treeningud,” räägib madalal staadionipingil istuv Liina Laasma (19)

Read More

Kes usub Euroopa lubadusi?

“Võite kindlad olla,” ütles 2010. aasta märtsis Kreeka peaminister George Papandreou. “Kreeka pankrotti ei lähe.” Vähesed uskusid teda. Nüüd, kui nimetatud sündmus uuest päästeplaanist vastu vaatab, ei usu enam keegi, kirjutab The Financial Times, vahendab E24.

Read More

Ryan Philippe käib väljas endast 20 aastat noorema staariga

Vaatamata oma ligi 20 aastasele vanusevahele käivad kõlakate järgi Ryan Philippe (36) ja endine lapstäht Demi Lovato (18) juba mitu kuud kohtamas, kirjutas E! Online, vahendab Õhtuleht.

Read More

Ivanka Trump sünnitas pisitütre

Ivanka Trump (29) teatas oma Twitter vahendusel, et tema ja tema abikaasa Jared Kushner (30) on nüüd lapsevanemad. Perekonda sündis pisike tüdruk.

Read More

Nicole Scherzinger ja Lewis Hamilton kihlusid

Nicole Scherzingeri isa Alfonso Valiente rääkis ajakirjale Daily Mail, et tema tütar kihlus Lewis Hamiltoniga.

Read More

Ilves maksis abikaasale koduskäimise eest 15 000 krooni kuus

President Toomas Hendrik Ilvesel oli mullu Ärma kodutalus varasemast odavam elada. Kuigi ta pidi abikaasale kodus käimise eest ikkagi 15 000 krooni kuus maksma. President on juriidiliselt korrektse lahenduse huvides tema vanavanemate talus turismitalu pidava abikaasa firma ainus klient, kirjutab

Read More

Ohmygossip Couture modellideks said Marianna Link, Breth Tootsi ja Triin Tulev

Aastal 2008 Ladina-Ameerika turul alustanud rõiva- ja aksessuaaribränd “Ohmygossip Couture” valis Eestist oma ridadesse kolm uut kaunist modelli – Triin Tulev’i, Breth Tootsi ja Marianna Link’i, teatab Gossip Media OÜ.

Read More

Jessica Alba muretseb raseduskilode pärast

Näitlejanna Jessica Alba (30) on raske lahti saada kilodest, mille ta võttis juurde oma esimest tütart oodates, vahendab Ohmygossip.com.

Read More

Kate Hudson ja Matt Bellamy panid pisipojale nime

Näitlejanna Kate Hudson ja laulja Matt Bellamy panid oma pisipoja nimeks Bingham Hawn, vahendab Ohmygossip.com.

Read More

Kaalusaate Inge Nõukas püüab taas ligi hiilinud kilosid kaotada

Inge Nõukas jäi saates “Kaalust alla” napilt võidust ilma. Kuid ta nimetab end uhkelt kaotajaks — ta ju kaotas tänu saatele 23 kilo kehaakalust. “Aga praegu pole kaal minu sõber,” viitab Inge faktile, et kuus kilo on taas ligi hiilinud.

Read More

Katrin Šmigun ootab teist last

Norras elav Katrin Šmigun ootab teist last, kirjutab Naisteleht. “Laps sünnib siis, kui ta tulema peab. Aga ikka alles kuude pärast,” kommenteeris neljandat korda vanaemaks saav Rutt Šmigun.

Read More

Kiviõli Motofestival 2011

L, 13. august 2011 10:00, Kiviõli motokompleks, Kiviõli P, 14. august 2011 09:00, Kiviõli motokompleks, Kiviõli

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service