Miss Helsingi esimeseks printsessiks kroonitud Sara Chafac ei jäänud tiitliga rahule ning viskas tiara põrandale!

Miss Helsingi võistlus on lõpuks leidnud tiitliomaniku, kelleks on Elina Tervo. Esimeseks printsessiks kroonitud Sara Chafac ei jäänud aga tulemusega rahule ning hakkas kapriisitama. Tumedat verd neiu oli nii enesekindel ja teadis, et tema võidab. Paraku läks aga teisiti, kirjutab

Read More

Soome miss-modell Satu Tuomisto otsustas sammuda tunnete ajel edasi ja on seetõttu õnnelikum, kui varem

Soome saatejuht, miss ja modell Satu Tuomisto ja jäähokimängija Pasi Nielikäinen kolisid peale mõnda koosoldud kuud kokku. Satu otsustas, et suhe arenegu tunnete ajel või jäägu üldse asi pooleli. Paar elab õnnelikult Pasi eramajas, kirjutab Soome naisteajakiri Anna.

Read More

BB-Inka Tuominen lasi paigaldada silikoonrinnad. Vaata pilte!

Inka Tuominen on 20-aastane noor naine, kes sai tuntuks saates Big Brother. Neiu on kuulsust kogunud ka mitmetel iludusvõistlustel. Inka lasi endale paigaldada silikoonrinnad, mille lõpptulemusega ta on väga rahul, kajastab Hymy.

Read More

Soome näitleja Anna-Elina Lyytikäinen: Lõpuks ometi saan emaks!

“Kas ma oleksin kunagi tundnud nii suurt õnnetunnet, kui ma poleks lapseootele jäänud? Sellise olukorraga puutub kokku üllatavalt palju naisi, sest esmasünnitajate keskmine iga aina tõuseb. Arst rahustas mind sellega, et olen bioloogilise vanuse poolest noorem, kui vanuse number näitab.

Read More

Uueks Miss Helsingiks krooniti Elina Tervo

Miss Helsingi 2010 krooni kandev Sofia Ruusila´l oli aeg peaehe uuele omanikule ulatada. Uueks Miss Helsingiks krooniti imekaunis Elina Tervo, kirjutab MTV3.

Read More

Sarivõistlus: Eesti meistrivõistlused grillimises

Juba teist aastat korraldab Eesti Grilliliit kõikides Eesti maakondades koostöös kohalike omavalitsustega maakondlikud toiduvalmistamise suurvõistlused. Viieteistkümnes maakonnas toimuval sarivõistlusel Eesti meistrivõistlused grillimises – Grillfest võistleb hooaja jooksul kuni 300 võistkonda ja rohkem kui 3000 grillihuvilist inimest. Maakondlikele grillimisvõistlusele on osalema

Read More

Kertu Jukkum: Toitumisest, alkoholist ja kaalulangusest

Kes hästi järge pidanud, see mäletab, et pool aastat tagasi tagasi sai alustatud suure hurraga uue toitumisprogrammiga. Ja see toimis, kaal langes, lihasmass jäi. Mingil hetkel aga väsisin pidevast toidu kaalumisest, kaasas tassimisest ja sõltumata ajast ning kohast pidevast mugimisest.

Read More

Soome näitleja Outi Mäenpää: See ei ole juhus, kuidas ja millise abikaasa valime

“Inimene hoolitseb oma füüsilise vormi eest. Miks meeli ei hoita samamoodi? Suhteid peab hoidma ja harjutama oskusi, mis aitaksid mõista teineteist. Professionaali abil on kergem leida lahendusi, kui üksi,” oskab Outi Mäenpää öelda Soome ajakirjas Anna.

Read More

Karita Tykkä: Sünnitus oli suurepärane kogemus!

Soome päritolu värske ema, modell ja saatejuht Karita Tykkä (34) teab, kui suur privileeg on lapse saamine. Ei saa olla midagi imelisemat, kui esimest korda imiku süllevõtmine ja teadmine, et mitte keegi ei saa teda ära viia, kirjutatakse Soome Anna

Read More

Marina Lohk: Siirusel seisab tihti ees nähtamatu sein

“Me valime endale sõpru ühiste huvide, ühiste tõekspidamiste järgi, sest nii on meil nendega tore ja huvitav suhelda. Kuid sõbrad pole pelgalt lõbusaks ajaveetmiseks, sõbrad on ka selleks, et raskel ajal toeks olla, vähemalt proovida mõista ning vajadusel nõu ja

Read More

Lea Liitmaa: Terve Eesti ees oma suhte lahkamine on väsitav

“Kui sa nagunii pead oma suhtega tegelema, aga oled sealjuures ka ema, artist, koduperenaine, mehenaine ja pead veel kõigest tervele Eestile aru andma, siis see lihtsalt väsitab mingil hetkel ära,” räägib laulja Lea Liitmaa ehk Blacky, et ta tahaks edaspidi

Read More

Maarja Jakobson: Kasutan vaid looduslikku kosmeetikat

Tegus tartlanna Maarja Jakobson (33), paljudele hoopis Jane Õnne tänavalt või Laura filmist “Sügisball”, mängib teatris ja peab sõpradega taaskasutuspoodi. Tervis Pluss uuris, millist kosmeetikat Maarja kasutab.

Read More

Eesti Draamateatris anti üle teatri aastaauhinnad 2010. aasta loomingu eest

Rahvusvahelise teatripäeval, 27. märtsil anti Eesti Draamateatris üle teatri aastaauhinnad 2010. aasta loomingu eest. Auhinnad on rahalised, finatseerijaks on Eesti Kultuurkapitali Näitekunsti sihtkapital.

Read More

Helen Mahmastol on kallimaga juba 15 aastat koos: kõik algas pilkude mängust!

Möödunud laupäeval täitus ärinaisel ja Tallinna ühe popima ööklubi Club Prive omanikul Helen Mahmastolil ja tema elukaaslasel Kuno Tehval 15. kooseluaasta.

Read More

Heti Tulve: Õnneks pole pidanud rasedatele mõeldud riideid ostma

Heti Tulve rasedatele mõeldud riideid ei kanna. “Näiteks see sama must kleit on kuskil neli-viis aastat vana,” tunnistab lapse ootel Heti Tulve Naistelehele ja lisab, et spetsiaalselt lapseootuse tõttu pole ta pidanud veel ühtki uut asja ostma.

Read More

Laskesuusatamise maailmacupi võitnud soomlanna Kaisa Mäkäräinen üritab harjuda reporterite ja fännidega

Soome laskesuusataja Kaisa Mäkäräinen võitis esimese soomlasena laskesuusatamise maailmacupi. Tunne on hea ning pideva tähelepanu all olev naine on alles isegi segaduses, kirjutab Iltalehti.

Read More

Soome BB-Niko Saarinen viis läbi šhokeeriva soengumuutuse

Soome Big Brotheris nähtud Niko Saarinen otsustas üllatada kõiki televaatajaid oma uue soenguga. Niko on pidanud tihti kannatama ebaviisakate ja kohatute kommentaaridega oma juuksestiili kohta, kuid nüüd leidis see situatsioon lõpu, avaldatakse MTV3-s.

Read More

Ansambel Duran Duran tuleb Helsingisse esinema

Soome ajaleht Iltalehti teatab rõõmsalt, et Briti bänd Duran Duran saabub suvel 18. juunil Helsingisse esinema ning piletimüük saab avapaugu märtsi lõpus.

Read More

Carlos Santana esineb 13. juunil Helsingis

Väga populaarne kitarrist ja laulude kirjutaja Carlos Santana külastab Soomet 13. juunil. Santana esineb Helsingi Töölö staadionil ning piletitemüük algab 4. aprillil, teavitab Ilta-Sanomat.

Read More
Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service