Reklaam:Saaremaa merenädal

R, 30. juuli 2010 12:00, Erinevad kohad Saaremaal, SaaremaaL, 31. juuli 2010 12:00, Erinevad kohad Saaremaal, SaaremaaP, 1. august 2010 12:00, Erinevad kohad Saaremaal, SaaremaaE, 2. august 2010 12:00, Erinevad kohad Saaremaal, SaaremaaT, 3. august 2010 12:00, Erinevad kohad Saaremaal,

Read More

Võhma linna päevad ja Kesk-Eesti laat 2010

Sel aastal toimuvad Võhma linna päevad 30.-31. juulil

Read More

Vabaduse väljak: Tallinna miniregatt 2010

30. juuli – 8. august toimub Tallinnas Vabaduse väljakul “Tallinna miniregatt 2010”.  Iga päev kell 11.00 – 18.00. Laevad kohapeal, osavõtt tasuta!

Read More

VIIS MÄRKI TEIE KAITSEINGLITELT, mida ei tohiks ignoreerida

NordenBladet – Inglid on jumalikud valguse ja armastuse olendid, kes on meile ellu saadetud valvuriteks ja teejuhtideks. Kaitseinglid on unikaalsed iga inimese puhul. Igaühel meist on oma meeskond. Mõnel on üks ingel, teistel võib neid olla enim. Vaatamata sellele, kui

Read More

Jaan Tätte “Tuulevaiksel ööl”

Jaan Tätte läheb suvel enne ümbermaailmareisi kontserttuurile Eestis! Kuu aega enne merereisi ümber maakera teeb Jaan Tätte hüvastijätureisi mööda Eestimaad. 29 juuli kuni 8 august toimub Eestimaa erinevais paigus laulude õhtu “Tuulevaikne öö”. Esitamisele tulevad kõik Tätte parimad laulud läbi

Read More

Mahavok ja HU? Padise Kloostris

Möödunud aasta suvel, Padise Kloostris, kolme eduka ja sooja vastuvõtu pälvinud kontserdiga aktiivset tegevust taasalustanud Mahavok on oma sünnikodus jälle tagasi. Seekord pakutakse uuenenud programmi, milles loomulikult ei puudu ka aegade jooksul populaarsust võitnud laulud Kare Kauksi esituses ning instrumentaalmuusika.

Read More

Superstaari-Getter semmib Tiina Jantsoni poja Egert-Söreniga

Superstaarisaatest tuntust võitnud lauljanna Getter Jaani (17) on armunud – juba paar kuud on ta olnud sisse võetud Tiina Jantsoni pojast Egert-Sörenist (16), kirjutab Kroonika.

Read More

Urmas Kruuse põrutab jala tööle

Tartu linna- ja paljulapselise pre pea Urmas Kruuse (44) koondas Taaralinnas eluaset vahetades mitu head hüve ühe mütsi alla – muu hulgas selle, et nüüd saab ta tööle minna jalgsi.

Read More

Kuidas kaitseb Beatrice oma nahka kuuma päikese eest?

Alati kaunis ja särav ärinaine Beatrice end suureks päevitajaks ei pea. “Olen vähemalt 20 aastat kasutanud näol päikesekaitsefiltriga kreeme. SPF on minimaalselt 15 ja maksimaalselt 30,” räägib ta.

Read More

Ilves Iisraelis: sõda Lähis-Ida probleeme ei lahenda

Täna käis Ilves holokausti märtrite ja kangelaste memoriaalis Yad Vashem, kus kirjutas külalisteraamatusse: “Langetan pea miljonite holokaustiohvrite mälestuse ees. Me ei tohi unustada seda õudust mitte kunagi. See kohutav kuritegu inimeste ja inimsuse vastu meenutab meile üha uuesti ja uuesti,

Read More

Alates 1. juulist peavad kaupade ja teenuste hinnad olema tarbijatele esitatud nii kroonides kui eurodes

Käesoleva aasta 1. juulist kuni 30. juunini 2011 peavad tarbijale pakutavate kaupade ja teenuste hinnad esitatud lisaks kroonidele ka eurodes.

Read More

Uuring: brändikaubad muudavad tarbijate enesepilti

Uurijad leidsid vastuse küsimusele, miks mõned inimesed kuulsate firmade kaupu tavalistele toodetele eelistavad. Nimelt näitasid USA teadlaste tehtud katsed, et paljud meist näevad end positiivsemas valguses, kui saavad end tuntud brändide logodega ümbritseda, kirjutab Healthday.

Read More

Eesti president Toomas Hendrik Ilves alustas kolmepäevast visiiti Iisraelis

President Toomas Hendrik Ilves lendas eile hommikul Iisraeli. Seal kohtub ta kolmepäevase riigivisiidi kestel sealse riigipea Shimon Peresi, peaminister Benjamin Netanyahu ja Iisreaeli parlamendi Knesseti opositsiooni liidri Tzipi Livniga ning Iisraeli Panga presidendi Stanley Fischeriga.

Read More

Kristjan Kasearu: sõjaväkke minek pole kerge, kuid see on vajalik

2007. aasta sügisel läks aega teenima laulja Kristjan Kasearu. Pisut vähem kui aasta oli tema koduks jalaväe väljaõppekeskuse üksik-vahipataljon Tallinnas. Kuidas meenutab sealset elu ta täna?

Read More

Tuntud rõivafirmad kasutavad aina rohkem mahepuuvilla

Kogu maailma rõivatootmises kasvab mahepuuvilla ja väheneb tavapuuvilla osakaal. Turule ilmub järjest rohkem ka tuntud kaubamärkide mahepuuvillatooteid.

Read More

President Algirdas Mykolas Brazauskase kaotanud Leedus kolmepäevane lein

Seoses taasiseseisvunud Leedu esimese presidendi Algirdas Mykolas Brazauskase (77) surmaga eelmisel laupäeval kuulutati riigis kuni matusepäeva hilisõhtuni välja kolmepäevane lein.

Read More

Kaia Kanepi jätkab Wimbledoni tenniseturniiril võimsalt!

Kaia Kanepi alistas vähem kui tunniga maailma 31. reketi Alexandra Dulgheru ja on karjääri parima tulemuse kordamise lävel.  Kanepi loovutas topeltvigadega esimese geimi, kuid jättis edaspidi rumeenlanna pealtvaataja rolli. 56 minutit ja skoor 6:1, 6:2 kõnelevad iseenda eest.

Read More

Need aadlikud on veel vallalised…

Keskklassist pärit Daniel Westling abiellus äsja tõelise printsessiga — täpsemalt Victoriaga Rootsi Kuningriigist. Kõlab nagu muinasjutt. Kui soovid ka kuningalossis abielluda, siis hoia silmad lahti. Siin nad on: endiselt või jälle vallalised aadlikud.

Read More

Suuremad kõrgkoolid alustavad uuel nädalal avalduste vastuvõtmist

Kuigi elektrooniline sisseastumisdokumentide vastuvõtt juba mõnes ülikoolis käib, algas suurem avalduste esitamine sellel nädalal. Koolidesse sissesaanute nimekirjad saavad teatavaks valdavalt juuli lõpuks.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service