Reklaam:“High School Musical” (Keskkoolimuusikal)

Maailma kuumim noortemuusikal viimaks Eestis! Lavastaja Andres DvinjaninovMuusikajuht Kaire VilgatsKunstnik Riina Degtjarenko (Eesti Draamateater)Koreograafid Jelena Bubon, Eva-Lena Raenok, Madli Teller, Mihkel Ernits (Tantsuteater Tee Kuubis)Laulusõnade tõlkija Kelli UustaniLibreto tõlkija Andres Roosileht Peaosalist Troyd mängib “Eesti otsib superstaari” võitja Ott Lepland

Read More

Kaheksa kaunitari hakkavad oma unistuste printsi võluma

TV3 romantikasari ?Unistuste printsess? jätkub uute osaliste, värskete tunnete ja imeliste seiklustega juba järgmise kolmapäeva õhtul.

Read More

Festival “Tallinn Music Week”

Festival Tallinn Music Week algas eile pungi, humppa ja lõbusa jenka-tantsuga. Rock Cafes andsid festivali avalöögi meie punk-legend J.M.K.E. ja maailma ametlik humppabänd Eläkeläiset Soomest. Tapperis käivitati kolmepäevane rock- ja metalmuusika showcase Tallinn Metal Week. Seminariprogrammi avamine toimub täna hommikul

Read More

Juhan Partsi poeg sai isa nime

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Partsi (43) ja vandeadvokaat Daisy Taugi (33) pojale pandi nimeks Juhan, kirjutab Kroonika.

Read More

Laulud tähtedega saatejuhid on Ines ja Madis Milling

TV3 kevadhooaja suurshow`d ?Laulud tähtedega” juhivad Eda Ines Etti ja Madis Milling.

Read More

Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega laste kaitseks loodi internetilehekülg

Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) laste kaitseks loodi internetilehekülg www.ath.ee, mis on suureks abiks õpetajatele ja lastevanematele saamaks esmast informatsiooni hüperaktiivsusest ning kasvatuslikest võtetest hüperaktiivsete laste kasvatamisel.

Read More

BAFTA auhinnagalal võidutses Kathryn Bigelow

Pühapäeval, 21. veebruaril Londoni Kuninglikus Ooperimajas toimunud Briti Filmiakadeemia (BAFTA) auhinnagalal võidutses Kathryn Bigelow sõjadraamaga “Piinakamber”.

Read More

Paide: MoeP.A.R.K 2010

L, 20. märts 2010 18:00, Paide kultuurikeskus, Paide

Read More

Need on Eesti Muusikaauhindade nominendid…

Eesti muusikamaailma aasta sündmuse A le Coq Live “Eesti Muusikaauhinnad 2010” toob muusikasõpradele tänavugi otse koju kätte telekanal TV3.

Read More

Margit Sutrop: Kõige raskem on taastada inimeste eneseusk

Tartu Ülikooli filosoofiaprofessorit Margit Sutropit (47) võib tema tasakaalukate sõnavõttude tõttu ajakirjanduses vabalt nimetada Eesti Vabariigi südametunnistuseks. Tema pühendumist, selget pilku ja teeneid Eesti Vabariigi ees hindab president Toomas Hendrik Ilves selle aasta iseseisvuspäeval vääriliselt – Valgetähe IV klassi ordeniga,

Read More

Karmen Pedaru: Kõige populaarsem värv on must!

Supermodell Karmen Pedaru osaleb New Yorgi moenädalal. 19aastane Kehra tüdruk teeb kaasa mitmel show`l, muu hulgas on ta esitlenud juba Donna Karani rõivaid.

Read More

Tähed muusikas“ tähistab 300. juubelit

20. veebruaril kell 20.05 jõuab Kanal 2 eetrisse Mart Sanderi  „Tähed muusikas” 300. osa. Juubelisaates teeb oma debüüdi superstaar Ott Lepland.

Read More

Liisa Pakosta: Haiged lapsed puudugu ilma tõendita

Kui pöörata põhjuste ravimise asemel kogu aur tagajärgedele, pole head loota. Lisaks arstiteadusele kõlbab sama põhimõte mujalegi. Kui usaldamatust lapsevanemate vastu hakatakse läbi arstitõendite reguleerima, on kahju suurem kui võimalik kasu, vahendab Delfi Liisa Pakosta blogi.

Read More

Sven Sakkov: Luureinfot saadakse suuresti veebist

Erinevalt enamikust teistest Eesti riigiasutustest puutuvad pea kõik kaitseministeeriumi töötajad igapäevaselt kokku nii Eesti kui ka meie partnerriikide salastatud teabega. Seetõttu pole nii meie kui ka julgeolekuasutuste hinnangul mõistlik kodulehel kuvada kõikide kaitseministeeriumi töötajate nimesid, ametinimetusi ja detailsed ametijuhendeid. See

Read More

Kuressaare: Doonoripäevad

K, 17. märts 2010 13:00 – 18:00, Kuressaare kultuurikeskus N, 18. märts 2010 08:00 – 13:00, Kuressaare kultuurikeskus

Read More

Alari Kivisaar, Ines, Rolf Roosalu, Piret Järvis ja Ženja Fokin asuvad veinimõisas tööle

TV3 kevadhooaja uues humoorikas telesarjas ?Elu veinimõisas? asuvad viis avaliku elu tegelast end tublide töötegijatena tõestama ehtsas Prantsusmaa veinimõisas.

Read More

Väljalennu” erisaade tõstab panuseid!

Kanal 2 seiklussaade „Väljalend“ muudab erandkorras mängureegleid. Lennujaama kiirustavad võistlejad peavad endale seekord leidma ka reisiseltsilise, sest tasuta päiksepuhkusele sõidab võitja koos kaaslasega!

Read More

Janne Klooren Gossip.ee-le: Kahe pisikese lapse kõrvalt ei jää aega disainiga tegelemiseks

Kaunis ning töökas Janne Klooren on BonBon´is Stylechanneli üritustesarja üle viie aasta edukalt juhtinud. Kahe lapse ema räägib Gossip.ee-le milliseid disainrõivaid ta ise kanda eelistab, palju tema lemmikrõivad maksavad ja kuidas juba aastaid toimuv moeüritus “Stylechannel” alguse sai. Tähelepanu trendigurmaanid:

Read More

Helena-Reet: Milleks vaadata televiisorist võõrast pereelu, seda, kuidas teised elavad?

10. juulil 2009 ilmus ajakirjas Naisteleht lugu, millest paremat ma mitte kunagi lugenud pole. See lugu on nii õige minu maailmapildi ja seisukohtade vaatevinklist. Ma ei usu, et saaks veel lihtsamalt, selgemalt, mõistvamalt ning toredamini iseloomustada pereväärtusi. Ma ei oska

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service