Advertisement:

Soome politsei edastas uue superkiiruskaamera PILDI, et näidata selle võimekust – kaamerad suudavad kiiruse ületamise tuvastada 150 meetri kauguselt

NordenBladet — Soome politsei edastas meediale uue superkiiruskaamera pildi, et näidata selle võimekust. Lisaks kiiruse ületamisele tuvastati kaamera abil, et juhil on turvavöö kinnitamata (see jookseb selja tagant) ja lisaks kasutab juht sõidu ajal telefoni.

Praegu on aga veel nii, et kiiruskaamera abil saab trahvi teha vaid kiiruse ületamise eest. Uued kaamerad võeti kasutusele tänavu suvel ja nende abil on tehtud juba esimesed pildid, vahendab MTV.

Uued kaamerad teevad palju paremaid pilte kui varasemad. Politsei info kohaselt võimaldab kaamera eraldusvõime kontrollida isegi sõidukite rehvimustri paksust.

Uued kaamerad suudavad kiiruse ületamise tuvastada 150 meetri kauguselt, aga pildistamise koht määratakse lähtuvalt teeoludest. Pilt tehakse aga igal juhil vähemalt paarikümne meetri kauguselt.

Pildil on tume kaubik Mercedes-Benz, mille puhul on pea kõik valesti. Juht ületas kiirust, lisaks kasutas ta sõidu ajal telefoni. Lisaks muule on juhi turvavöö kinnitatud selja tagant.

Praegu ei saa veel telefoni kasutamise ja turvavöö kinnitamata jätmise eest pelgalt kaamerapildi alusel trahvi teha.Reklaam:

Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2020 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service