Eesti: Suvel on võimalus osaleda ekskursioonidel, mis juhivad külastaja läbi teatri ajaloo ja nukuteatrikunsti saladuste

Eesti: Suvel on võimalus osaleda ekskursioonidel, mis juhivad külastaja läbi teatri ajaloo ja nukuteatrikunsti saladuste

NordenBladet – Alates 12. juulist toimuvad igal teisipäeval ja kolmapäeval kl 15 ekskursioonid eesti keeles, samadel päevadel kl 13 aga inglise keeles.

Nukuteatrimuuseumis rännatakse ajas tagasi eesti nukuteatrikunsti algusse, kuulatakse Nukuteatri esimese kunstilise juhi Ferdinand Veike elu- ja loomelugu ning külastatakse Ajamasinat. Tutvutakse kunstiliste juhtide, peakunstnike, lavastuste kui ka väljapaistvate teatrinukkudega ning vaadatakse haruldasi eksponaate. Lisaks saab kõndida 7-meetrise nuku pea kohal, näha isuäratavat butafooriat ning kehastuda nukunäitlejaks – igal ekskursioonil saab proovida, kuidas panna liikuma lauanukk, varrasnukk, käpiknukk ning marionett.

Ekskursioon maksab 8 eurot täiskasvanule ja 5 eurot lapsele. Maksimaalne osalejate hulk on 20 inimest, ekskursioon kestab u 40 minutit. Piletid on müügis Piletilevis ja teatri kodulehel.

Avafoto: Eesti Noorsooteater / Anette Konksi


Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service