Rootsi kuningapere saab juba märtsis või aprillis uue liikme

NordenBladet – Rootsil on põhjust rõõmustamiseks, kuna järgmisel aastal lisandub  Rootsi kuningaperre uus liige: printsess Sofia ja prints Carl Philip ootavad kolmandat last. Uus printsess või prints peaks sündima 2021. aasta märtsis või aprillis.

Sofia Hellqvist ja Carl Philip abiellusid 2015. aastal. Nende esimene laps prints Alexander sündis 19. aprillil 2016. aastal ja nende teine laps prints Gabriel nägi ilmavalgust 31. augustil 2017. aastal.

Printsess Sofia ja prints Carl Philipi kolmas laps oleks troonipärimise järjestuses seitsmendal kohal ja saaks ka oma hertsogkonna, kuid talle ei omistataks enam Tema Kuningliku Kõrguse tiitlit.

  1. aasta lõpus otsustas Rootsi kuningas, et kuningakoja liikmete staatus jääb ainult printsess Victoria lastele.

Praegu kasvavad printsess Victoria ja prints Danieli peres printsess Estelle (sünd 23. veebruar 2012) ja prints Oscar (sünd 2. märts 2016). Floridas resideeruva printsess Madeleine’i ja Christopher O’Neilli peres on seevastu kolm last: printsess Leonore (sünd 20. veebruar 2014), prints Nicolas (sünd 15. juuni 2015) ja printsess Adrienne (sünd 9. märts 2018).

 


Tags assigned to this article:
prints Carl-Philipprintsess sofia

Reklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service