Reklaam:

9 toiduainet, mis teevad su figuuriga imet!

OHMYGOSSIP — Kehakaalu alandamisel on oluline, et süüakse vähem, kuid mõned toiduained võivad kaalualandamisele märgatavalt kaasa aidata ja tervist parandada. Toitumisspetsialistide sõnul võiks sagedamini kanamune süüa, kirjutab Health 24.com.

Read More

HEA TEADA! Kuidas kaitsta oma aeda talvel?

OHMYGOSSIP — Peagi algab talv, mis on katsumuste aeg ka taimedele. Kas me saame midagi ära teha, et kahjustused oleksid võimalikult väiksed?

Read More

Hea une saladused

OHMYGOSSIP — Heast unest sõltub palju – tervis, välimus, töövõimekus. Ka paljude staaride suurimaks ilunipiks on vähemalt 8 tundi und. Kuid pikast unest pole kasu kui see on ebakvaliteetne.

Read More

Töötu Innele Õispuu räägib tööpuudusest: Aeg on keeruline ja murettekitav, vajaka jääb söögirahast

OHMYGOSSIP — “Puudu on töökohtadest, kuna kõigile sobivat siin ei leia ja kehvale majandusele ei ole palgad inimväärsed äraelamiseks. See on üleriigiline murekoht üldse,” räägib juba ligi aasta aega töötuna olnud Innele Õispuu Ohmygossip.ee’le töötute muredest ning elust Rakveres. Hädas

Read More

Hannes Vanaküla Ohmygossip.ee’le: Vabastan inimesi nõidustest ja needustest + ennustus, mis saab Edgar Savisaarest

OHMYGOSSIP — “Mina kui nõid näen, et on must loor peal,” räägib ‘Selgeltnägijate tuleproovis’ osalenud Hannes Vanaküla Ohmygossip.ee’le, et needuse tunneb ta kaugelt ära ning lisab, et üks tema põhitöö ongi nõidustest ja needustest vabastamine.

Read More

Kerdo Mölder tegi bändile mitmeid kuulsusi kaasates hiigeleelarvega muusikavideo

OHMYGOSSIP — “Värskele muusikavideole sai tõesti suurepärase ja fantastilise meeskonnaga salvestatud Hiiumaal ka muusikavideo,” räägib ansambli Respekt juht Kerdo Mölder Ohmygossip.ee’le laulu “Miks sündisin nii” valmimisest.

Read More

Einar Ellermaa Ohmygossip.ee’le: Eelmisel sügisel leidsin Järvamaalt mitu korvitäit meil haruldasi punapuravikke

OHMYGOSSIP — Seenelkäigu aeg on selleks aastaks küll juba mõnda aega möödas, ent just see on üks lõõgastav tegevus, mis meeldib sügiseti portaali Elutark juhile Einar Ellermaale. “Turult või poest ei osta ma kunagi seeni, käin ise palju seenel, niipalju

Read More

Miso supp — Kuidas teha lihtsat dashi’t ehk Jaapani puljongit

OHMYGOSSIP — Miso supp on Jaapani köögi üks läbivamaid toite. Teda võib süüa terve päeva jooksul, nii eraldi toiduna kui ka kõigi teiste einete juurde, miso supp on ka tüüpiline Jaapani hommikueine.

Read More

Mis on fenkol ja miks ta kasulik on?

OHMYGOSSIP — Fenkolil on teinegi palju tuttavam nimi – apteegitill. Fenkolit on maitsetaimena kasutatud läbi aegade nii kala- kui liharoogade maitsestamiseks ja selle pikk ajalugu ulatub tagasi vanade kreelaste, roomlaste ja isegi hiinlasteni.

Read More

Kui kaal ei lange ehk mõned soovitused edasijõudnud LCHF-toitujatele

OHMYGOSSIP — See teema on mõeldud eelkõige siis edasijõudnud LCHF-toitujatele. Algajatele on minu soovitus endiselt võtta vabalt, teha liberaalset LCHF-i, jätta oma menüüst välja põhilised kurjajuured, nagu maiustused, magusad joogid, puuviljad, saiad, leivad, makaronid, riisid, kartulid  – ja kaal hakkab

Read More

Ise tehtud, hästi tehtud e. kuidas endale ise kodus juukse- ja näomaske teha

OHMYGOSSIP — Naturaalsed ja looduslikud kosmeetika- ning näohooldustooted on aasta-aastalt aina rohkem populaarsust koguma hakanud. Kuna looduslikud tooted valmivad enamasti käsitööna, siis seetõttu on ka hind neil pisut krõbe. Ma hullult pooldan just naturaalseid näohooldusvahendeid, näiteks õlisid, näopesuseepe ja -maske,

Read More

Seltskonnamängud täiskasvanutele! TOP 6

OHMYGOSSIP — On olemas kahte tüüpi inimesi: need, kes tahavad lapsikult nalja teha ja ka täiskasvanutega mänge mängida ning teine sort inimesi, kes arvavad, et mängimine on laste jaoks ja pidu võiks pidada siiski “täiskasvanute moodi”.

Read More

Õnnetunde tõstjad

OHMYGOSSIP — Õnn on iseenda teha. Siin on mõned võtted, millega üleliigseid muremõtteid peletada ja igapäevastesse toimetustesse elurõõm tagasi tuua.

Read More

Miks inimesed blogivad? TOP 10

OHMYGOSSIP — Blogimine on muutunud viimastel aastatel väga populaarseks, aga miks inimesed blogivad? ‘Minajamuud’ blogis toob blogija välja mitmeid põhjuseid.

Read More

Magamine, sinu tervise alus. VAATA, kui kaua soovitatakse magada!

OHMYGOSSIP — Uni on ehk kõige rohkem alahinnatud tegur sinu kehale ja vaimule. Alustame ikka minevikust. Enne, kui Ben Franklin lohet lennutades välku taga ajama asus, oli meil üsna vähe põhjust õhtuti üleval passida. Peale päikeseloojangut polnud suurt midagi teha.

Read More

Puuviljad või suhkruvesi

OHMYGOSSIP — LCHF toitumise juures on inimestel kõige raskem tavaliselt mõista seda, miks ikkagi puuvilju mõttetuteks peetakse. Minul omal oli ka esialgu kõige raskem just puuviljadest loobuda. Üks asi on nende ülimalt magus mahlane maitse, teine asi see, et oled

Read More

Kodune majonees MCT-õlist

OHMYGOSSIP — Olen juba varemgi jaganud üht alati õnnestuvat ja ülimalt lihtsat majoneesi retsepti, aga viimasel ajal ei ole ma seda enam teinud. Põhjus on lihtne – selles majoneesis sisalduv rapsiõli ei ole just kõige parem valik oma omega 3:6

Read More

Rasedus ja vitamiinid — milliseid vitamiine peaks lapseootel naine tarvitama?

OHMYGOSSIP — Kui rasedusest teada sain läksin apteeki ja ostsin kalleid vitamiine rasedatele. Tol hetkel ma ei teadnud vitamiinidest mitte midagi. Teadsin vaid niipalju, et kuna ma liha ei söö, pean lisaks sööma B12, kirjutab Maris oma blogis koduotsides.blogspot.de.

Read More

Üksi elamine kahjustab tervist!

OHMYGOSSIP – Kuigi üksi elamisel on rohkelt plusse, on Austraalia Queenslandi tehnoloogiaülikooli teadlased avastanud ühe suure miinuse: üksi elavatel inimestel on palju halvemad toitumisharjumused kui neil, kes elavad kellegagi koos.

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service