Reklaam:Hoolda oma nahka nagu supermodell!

OHMYHGOSSIP – Kaunis ja kumav nahk on alati olnud ihaldusväärne. Supermodellid Versace šõult jagavad enda nippe, kuidas nad suudavad oma nahka alati ideaalsena hoida.

Read More

10 tõhusat salenemisnippi

Cosmopolitan.com tõi välja kümme kõige paremat dieedinippi, mida soovitavad toitumisspetsialistid. Kui sa rakendad neist iga päev vähemalt kolme, saad kiiresti saledamaks ja tervemaks.

Read More

Marianna Link: Õpetus, kuidas üleliigsed “suvekilod” maha raputada!

Suvel tahavad kõik naised olla heas bikiinivormis, paraku läheb aga reaalsuses tihti vastupidi ja suvel võtame me hoopis juurde. Me treenime vähem või üldse mitte ja sööme ebaregulaarsemalt ja ebaretvislikumalt – õhtused grillpeod, kiirtoit rannas, jäätis söögi alla ja peale

Read More

Meigikunstnik Loore Härmat Ohmygossip.ee’le: Taevatähed kindlasti mõjutavad meid, vanasti seati selle järgi ju kõik elu ja tegemised

“Taevatähed kindlasti mõjutavad meid, vanasti seati selle järgi ju kõik elu ja tegemised. Ise olen proovinud juukseid lõigata kuufaase järgides. Igatahes juuksur alati hakkab naerma kui ma tema pakutud aja ära ütlen, sest kuufaas ei ole õige,” räägib armastatud jumestuskunstnik

Read More

7 riskantset asja, mida inimesed Facebookis teevad

OHMYGOSSIP — Facebook, nagu ka kõik muud sotsiaalvõrgustikud, on täis inimesi, kes ilmselgelt pole midagi kuulnud privaatsusest. Ka sinu Facebooki sõprade seas on mõnedki sellised; need on need, kes jagavad end tagasi hoidmata terve maailmaga kõiki oma isikliku elu sündmusi,

Read More

Kontrolli, kas sa oled ideaalses kaalus?

OHMYGOSSIP — Peeglist vaatab vastu peenike piht ja normaalne keha, kuid siiski on sinu kaal sõbranna omast suurem. Kas sa oled paks? Tõenäoliselt mitte, kuid seda saad kindlaks määrata kehamassi indeksiga.

Read More

Kuidas võib uinakute tegemine sinu elukvaliteeti parandada?

OHMYGOSSIP — Kas oled kunagi kuulnud siestast? See on lühike lõunauinak, mis on paljudes maades väga populaarne, kuid kahjuks peavad mitmed ühiskonnad seda imelist tegevust laiskuse märgiks. Kuid kui soovid tõeliselt edukaks saada, ei pruugi siesta sugugi nii halb mõte

Read More

Milliseid toidulisandeid peaksid naised tarbima?

OHMYGOSSIP — Lisaks tervislikule toidule on võimalik vitamiine ja mineraale omastada toidulisanditest, kuid soovitused nende tarvitamise kohta on vastuolulised. Uued avastused näitavad selgemalt, kuidas kõige tervislikumalt vajalikke toitaineid saada, kirjutab WebMD.

Read More

Pühenda aega oma unistustele! 6 lihtsat viisi, kuidas muuta oma elu kvaliteetsemaks

OHMYGOSSIP – Sa saad juba täna vaid mõne lihtsa sammu abil oma elukvaliteeti parandada. Siin on kuus viisi, kuidas muuta oma elu kvaliteetsemaks.

Read More

Uus moeepideemia Jaapanis!

OHMYGOSSIP – Aasia disainereid on õnnistatud piiritu fantaasiaga. Tänu sellele levib praegu jaapanlannade seas must-have aksessuaar, mis kindlasti läänemaailmas pilke püüaks.

Read More

7 enimlevinud erimeelsust suhtes

OHMYGOSSIP – Pole olemas täiuslikku suhet ja kui keegi peakski vastupidist väitma, siis tõenäoliselt pole nad veel piisavalt kaua koos olnud, et seda mõista. Jah, paljud inimesed on imeliselt toimivas suhtes, kuid isegi nemad ei saa üle ega ümber teatud erimeelsustest.

Read More

‘Fashion Blogger Problems’ ehk mõned sõnad moeblogijate probleemidest

OHMYGOSSIP — Moeblogimine on raske töö, kuigi süütule kõrvaltvaatajale võib see tunduda nagu üks suur lillede ja liblikate pillerkaar. Ja moeblogijad peavad oma igapäevaelus ikka igasuguste keeruliste probleemidega silmitsi seisma, mis meie aeganõudva hobi veel raskemaks teevad, kirjutab Piia oa

Read More

Toivo Asmer Ohmygossip.ee’le: Lapsena kasvasin vaesena

“Olen ise lapsena kasvanud väga vaesena ja mul kipub alati silm märjaks minema kui kodutut näen. Selline tunne, et viiks või oma koju, aga nii ju pole võimalik,” räägib poliitik ning edukat lauljakarjääri tegev Toivo Asmer Ohmygossip.ee’le.

Read More

Anne Veski Ohmygossip.ee´le: Elus kõike kätte saada pole vist võimalik

“Elus kõike kätte saada pole vist võimalik, aga rõõmustada iga hästi tehtud asja üle, või kasvõi rõõmustada lähedaste õnnestumiste üle, seda suudab igaüks,” räägib Eesti üks tuntumaid ja armastatumaid lauljaid Anne Veski Ohmygossip.ee´le.

Read More

7 näohooldusviga, mida sel sügisel vältida

OHMYGOSSIP – soojad suveilmad on möödas ja sellega peaks olema lõpp ka suvisel näohooldusel. Järgnevate nippide abil saad hoida ennast kaunina ka jahedal sügisel.

Read More

Uskumatu nipp, et pikendada sukkpükste eluiga

OHMYGOSSIP – Õhukesed sukkpüksid või sukad on iga soliidse riietuse osa. Jooksvad sukad võivad meeldivat üldilmet aga korralikult rikkuda. Hirm, et sukad kergesti katki lähevad, võib nüüd aga minevikku jääda.

Read More

Siiri Sisask Ohmygossip.ee´le: Kui oma vaimumaailmas kulgeda äärmustes, siis on ka õnn kiire pöörduma

“Kui oma vaimumaailmas kulgeda äärmustes, siis on ka õnn kiire pöörduma. Suurim õnn on rahu hinges, ja rahu hinges saab olla vaid sellel, kes on seda otsinud,” räägib armastatud lauljanna ning  ühingu Saagu Valgus juht Siiri Sisask Ohmygossip.ee´le.

Read More

11 tervislikku toitu, mis hoiavad kõhu kauem täis

OHMYGOSSIP – Üks olulisemaid põhjuseid, miks inimesed kipuvad üle sööma ja kaal kiiresti tõusma, on toiduainete söömine, mis ei rahulda keha nälga. Seega organism tunneb puudust vajalikest ainetest ning sunnib veel edasi sööma. Kuna inimese keha on juba loodud nii,

Read More

Ines Karu-Salo Ohmygossip.ee’le: Igasuguste ilutoodete kasutamise osas olen ma ettevaatlik!

Ettevõtlik ja töökas Ines Karu-Salo jagab oma elu Eesti ja Inglismaa vahel. Uurime, millised on tema lemmiktoidud ja kas on toiduaineid, millest ta Inglismaal olles puudust tunneb. “Mitte märkimisväärselt, sest igakuiselt kodumaal käies võtan endale kõike head ja paremat kaasa,”

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service