Reklaam:

Täna abiellusid Prints William ja Kate Middleton. Palju õnne Royal Highness The Duke of Cambridge ja Royal Highness The Duchess of Cambridge!

Täna, 29. aprillil 2011 abiellusid Briti Prints William (28) ja tema kauaaegne kallim Kate Middleton (29). Pidulik tseremoonia toimus Westminster Abbeys, kus on kroonitud kõik Briti monarhid alates 1066. aastast.

Read More

Kene Vernik Gossip.ee-le: Mu eesmärk on luua võimalikult palju uusi lugusid

“Eesti otsib superstaari” kolmanda hooaja finalist Kene Vernik (25) räägib, et tulevikupaanidesse kuulub tal peamiselt vaid muusika. “Hetkel on eesmärk luua võimalikult palju uusi lugusid, et nendest sobivad albumile panna,” räägib Kene Vernik Gossip.ee-le.  

Read More

Enne kukke ja koitu tõusev Rain Kelk Gossip.ee-le: Ideaalne puhkepäev algaks minul sellega, et silmad lööks lahti alles keskpäevast

Tuntud ja armastatud raadio- ja telemees Rain Kelk räägib, et tema tööpäevad algavad vara ning voodisse saab alles peale südaööd, sest lisaks palgatööle on ta ka väikeettevõtja. “Kui olen raadios tööl, siis pika päeva. Esimesed uudised küll kell 7, kuid

Read More

Vaido Neigaus Gossip.ee-le: Siin elus on kõik ise oma õnne sepad!

“Vahel lähen lihtsalt igavusest raamatupoodi ja istun maha, et lugeda näiteks mõnda tähemärkide raamatut. Eks seal võib-olla mingid asjad lähevad täppi, aga seda on nii vähe ja mingite asjade peale ma võin isegi muiata,” räägib Vaido Neigaus Gossip.ee rubriigile “Horoskoop”.

Read More

Kas sellest noorest andekast iluuisutajast võib saada uus Kiira Korpi?

Soome iluuisutamise maastikul on välja kujunenud uus lootust andev 16-aastane Juulia Turkkila. Juuliat peetakse Kiira Korpi sarnaseks ning arvatakse, et noor neiu võib oma saavutustega kaugele jõuda, kirjutab MTV3.

Read More

Mari-Liis Aasmäe: suhet peab alustama mees!

“Tänapäeval on naised suhte alustamisel aktiivsem pool, kuid mina pooldan seda, et mees teeb esimese sammu,” ütles tüdrukutebändiga Dynamint tuntuks saanud ning nüüd sooloartistina esinev Mari-Liis Aasmäe (22) Kroonikale. Talle endale meeste järel joosta ei meeldi.

Read More

7. mail algavad Soomes Elite Model Look modelliotsingud

Elite Model Look on juba aastaid korraldanud modellikonkursse, kus valitakse mitmete andekate ja kaunite tütarlaste seast see õige. Soomes algavad peagi esimesed otsingud, kuhu võivad minna kõik kriteeriumile vastavad neiud, kirjutab Iltalehti.

Read More

Mihkel Raud on juba telesarjade püsikunde?

Alles see oli, kui Mihkel Raud humoorikas krimisarjas “Kättemaksukontor” üles astus, järgmisel nädalal näeb teda aga juba uues sarjas.

Read More

Megan Fox laseb oma Marilyni tätoveeringu eemaldada

Megan Foxi (24) käsivarrel oloev Marilyn Monroe tätoveering on muutub järjest heledamaks.

Read More

Carmen Pritson-Tamme ootab teist last

Kanal 2s elavat vastukaja tekitanud “Rääkimata lugu” tegi eetripausi Carmen Pritson-Tamme lapseootuse tõttu. Carmeni teine poeg peaks sündima juuli keskel, kirjutab Nädal.

Read More

Soome rokkar Ville Liimatainen läks kihlatust lahku: Ma ei tohiks olla nii egoistlik

Soome bändi Flinch eestvedajana kuulsaks saanud Ville Liimatainen on viimastel aegadel mõelnud suhte peale oma kihlatuga. Suhe on hetkel veel pausil kuid mees loodab väga, et teed armsamaga viivad tagasi kokku, kirjutatab MTV3.fi.

Read More

Endine Miss Helsingi tiitliomanik Sofia Ruusila sai Usa´s tööd. Vaata fotosid!

Endine Miss Helsingi, kelleks on Sofia Ruusila, panustab täielikult modellindusele ja on saanud jala juba ka USA tööstuse ukse vahele. Tõenäoliselt saab tal seal kaugel edukas tulevik olema, sest suvel plaanitakse juba tagasi minna uutele fotosessioonidele, kirjutab MTV3.

Read More

Aila Roberta Lopes: “Oleme nüüdseks juba 6 kuud abielus ja meie elus on palju armastust ja lõbu, oleme väga õnnelikud!”

„Unistuste printsessi“ saates vaba miljonäri kehastanud Belgia ärimehe Dimitri Janssensi abikaasa Aila Roberta Lopes, õhkab õnnest ning räägib Gossip.ee-le, et nende abielu sujub hästi ja nad on väga õnnelikud: “Oleme nüüdseks juba 6 kuud abielus ja meie elus on palju

Read More

Esko Eerikäinen veetis päeva tütar Victoria´ga ja lapse ema Martina Aitolehti lustis samal ajal teise mehega terrassil

Hunks-tantsija Esko Eerikäinen veetis esmaspäeval oma päeva imearmsa tütre Victoria´ga aga mis arvate, mida tegi Martina sel ajal? Kuna Martina on oma peas juba otsustanud, et Eskoga suhtest nagunii asja ei saa, siis on ta otsustanud juba teiste meestega õdusalt

Read More

Soome jäähokimängija Ossi Väänänen´i tulevane abikaasa on tõeline kaunitar

Soome tuntuma jäähokimeeskonna Leijonat liige Ossi Väänänen tunneb uhkust oma kauni naise üle, kellega mehel on plaan suvel abielluda. Tulevane abikaasa Mirella Koullias on silma paistnud eduka modellikarjääriga ning praegu tegeleb ta hoopistükis personaltreenerina, teatab MTV3.

Read More

Ansambli Regatt liige Marek Jürgenson Gossip.ee-le: Huvi muusika vastu tärkas teismelise eas vinüülplaate kuulates

Ansambli Regatt üks looja ning solist Marek Jürgenson räägib, et tema huvi muusika vastu ilmutas end juba teismeeas. “Huvi muusika vastu tärkas teismelise eas vinüülplaate kuulates, mis tol ajal saada olid. Eeskujuks on kõik muusikud-lauljad, kes suhtuvad muusikasse kirega ja

Read More

Vaata, kui palju teenisid Soome parlamenti valitud kuulsused aastal 2009

  Mitmete kuulsamate inimeste pääs parlamenti põhjustab neile ka sissetulekute kasvu. Jaana Pelkonen, Sinuhe Wallinheimo, Kike Elomaa, Jani Toivola ja Silvia Modig on uued kuulsused, kes pääsesid parlamenti, kirjutatakse MTV3-es.  

Read More

Kala- ja paadimeeste I kevadpäevad Võrtsjärvel

R, 27. mai 2011, Pikasilla, Põdrala vald L, 28. mai 2011, Pikasilla, Põdrala vald P, 29. mai 2011, Pikasilla, Põdrala vald

Read More

Moekunstnik Hanna Korsar algatas eksklusiivse disainerite portfolio-keskkonna

Moekunstnik Hanna Korsar esitles Garage48 start-up weekend üritusel oma ideed luua disaineritele mõeldud portfolio-keskkond. Hanna idee on koondada Eesti kvaliteetne kõrgklassiline disain ning julgustada erinevat erialade kunstnike koostööle. Stylish.im idee osutus erakordselt populaarseks ja Hanna leidis 7-liikmelise tiimi, kellega nädalavahetuse

Read More
error:
Copyright © NordenBladet 2008-2021 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service