Keerulise karakteriga laste tulevik on hukas? Loe, mis neist lastest edaspidi saab!

Keerulise karakteriga laste tulevik on hukas? Loe, mis neist lastest edaspidi saab!

NordenBladet — Eurooplaste tehtud uuringud näitavad, et lastest, kes on oma vanemate suhtes mässulisemad, saavad suurema tõenäosusega jõukad ja edukat karjääri omavad täiskasvanud, vahendab Developmental Psychology.

Keerulisemad karakterid panevad lapsevanema tugevasti proovile, aga see artikkel võib teile olla isegi lohutust pakkuv, sest tulevik tuleb helge ja edukas.

Uuringus vaadeldi Luksemburgi koolis käinud lapsi, kes on nüüdseks täiskasvanuks saanud ja oma elu peale liikunud. Vaadeldi täiskasvanute tulusid ja hariduskäiku. Selgus, et need lapsed, kes hakkasid vanematele esimesel kooliaastal enim vastu, jõudsid tegelikult õpingutes kaugemale ja saavutasid oma karjääris edu.

Sama asja on uurinud ka Pennsylvania ülikooli psühholoog Angela Duckworth, kes jõudis samade tulemusteni. Tema sõnul lapsed, kes omavad väiksena kindlat sisukat iseloomu, on täiskasvanuna oma tööelus tunduvalt edukamad.

Avafoto on illustreeriv: Pexels

Loe lisaks:
Geneetiliselt erinevatel vanematel on pikemad ja targemad lapsed

UURING: Põhjus, miks lapsed ei tohiks koolis kogu aeg paigal istuda

End nutiseadmesse unustavad vanemad jätavad lapsed hooletaReklaam:Tippkvaliteediga loodussõbralik Skandinaavia luksuskosmeetika - ElishevaShoshana.com

Copyright © NordenBladet 2008-2022 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service