Põhja-Soomes Pudasjärvis leiti põlenud maja juurest surnud mees, kahtlustatakse tapmist

NordenBladet — Põhja-Soomes Pudasjärvil põles neljapäeval, 10. jaanuaril maja ja selle juurest leiti surnud mees. Politsei kahtlustab kuritegu, kus mees tapeti ära ja naine võeti pantvangi.

Asi on nii tõsine, et selle uurimise võttis üle keskkriminaalpolitsei. Politsei info kohaselt on Rootsist üles leitud punane Kia Ceed, millega kahtlusalune sündmuskohalt põgenes.

Lisaks kahtlusalusele võeti neljapäeva hommikul kinni veel kaks isikut. Kaks isikut võeti kinni Kiimingis ja Kia roolis olnud isik Rootsis Luulajas. Politsei leidis üles ka naise, kelle puhul kahtlustatakse, et ta võeti sündmuskohalt kaasa vastu naise tahtmist.

Esialgsetel andmetel polnud naisel vigastusi. Kahtlusaluse võttis kinni Rootsi politsei, kinnivõtmine toimus rahulikult ilma vastupanu osutamata.

Asja uurimise võttis Oulu politseilt üle keskkriminaalpolitsei.

Kuritegu tuli välja, kui Pudasjärvis Petäjäkankaantiel puhkes neljapäeva hommikul tulekahju, mille tulemusel põles maja maha. Maja lähedalt leiti tee äärest surnuna 1960. aastal sündinud mees.

Asja uuritakse kui mõrva, röövi ja vabaduse võtmist. Politsei palub jätkuvalt infot punast värvi Kia Ceed’i kohta, mille numbrimärk on GIM-639.

Vihjed palutakse saata e-posti aadressil rikosvihje.krp(at)poliisi.fi.

 

 

Allikas: Eestinen.fi
Loe kõiki NordenBladet´i “Soome uudised & info” rubriigi artikleid SIITerror:
Copyright © NordenBladet 2008-2019 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service


blog.tr.ee