Advertisement:

Rootsi kroonprintsess Victoria ja prints Daniel osalevad EV100 Üheslaulmisel ja Naissaare püha Maarja kabeli taaspühitsemisel

NordenBladet – Dirigent Tõnu Kaljuste jagas sotsiaalmeedias uudist, et augusti keskpaigas Eestisse tulevad Rootsi kroonprintsess Victoria ja prints Daniel osalevad Tallinna lauluväljakul toimuval Üheslaulmisel ja Naissaare püha Maarja kabeli taaspühitsemisel.

Kabeli pühitsemine toimub 19. augustil. Sama päeva õhtul väisavad prints ja printsess Tallinna lauluväljakul toimuvat ülemaailmset EV100 üheslaulmist.

Tegmist on kaheosaline peoga. Esimeses osas “Laulu võim” lauldakse Eesti Vabariigi sajandaks sünnipäevaks sada minutit järjest. Lauldakse teada-tuntud palu armastatud näitlejate, lauljate ja kooride seltsis. Nõnda on eeslauljateks näiteks Jaan Tätte, Evelin Võigemast, Eeva Talsi, aga ka Ivo Linna, Kihnu Virve ja Estonian Voices.

Ühislaulmise järel toimub sealsamas lauluväljakul järelkontsert “Sajandi sumin”, kus astuvad üles Curly Strings, Singer Vinger, Metsatöll, Miljardid, Smilers, Estraadiraadio Kaire Vilgats ja Ivo Linna.

Sündmus kuulub EV100 muusikaprogrammi.

19. AUGUSTIL 2018 leiab aset NAISSAARE Püha Maarja kabeli taaspühitsemine. Seda sündmust austavad oma kohalolekuga…

Posted by Tõnu Kaljuste on Laupäev, 7. juuli 2018


Tags assigned to this article:
EestiKroonprintsess Victoriaprints DanielRootsi

error:
Copyright © NordenBladet 2008-2019 All Rights Reserved.
Skandinaavia / Põhjamaade uudised ja info eesti keeles.
Scandinavian / Nordic news and info in Estonian.
Nordic News Service